|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:11:48   
daddy
.... dugo te nigdje nisam vidio, a stvarno htio sam to ...
   ( Boris Novković - Sve mijenja se )

Dej nadaljuj že, hudič user posted image user posted image user posted image
Avtobiografijo mislim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:12:57   
Anonimen
"...da pitam, gdje si, da saznam, s kim si, da barem vidim, kako izgledaš sad... "

Da nisi ti kakšen od mojih bivših, slučajno? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 2.5.2006 20:17:06 >

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:21:45   
Anonimen
Evo, za Daddy-ja... malce slabo se sliši, ampak vseeno - namen je dober...

http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JAJJJM_JAJJJM_slonjsaks12392.mp3

http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JAJJMT_JAJJMT_slonjsaks15714.mp3

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 2.5.2006 20:24:28 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:25:43   
daddy
     user posted image user posted image nisem, ej. Tega ti pa najbrž ne bi bilo treba ugibat, a veš user posted image user posted image  ( no sej vem, lastna hvala = cena mala, ampak ne hvalim se ). To pesmico sem med temile prazniki ene stokrat preigral ( nije nam lako, muzikantom ), vseen pa sem med tistimi, ki čakamo nadaljevanje ....  a moram posebej rečt da nestrpno user posted image ???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:27:03   
Anonimen
Aja? Kje pa špilaš? Kva pa špilaš? A te lahko najamem za svojo poroko? A si drag? A boš kej popusta dal? A lahko na obroke? A so lahko obroki do penzije? A bi rajši kr na puf, no? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:31:47   
daddy
ma špilam kar mi daš v roke, nekaj pač že pride ven user posted image user posted image , drugače pa kitaro, kot vsak pravi rocker moje generacije. Glede poroke ni panike, ko boš želela odgnat goste, zaškripam sam uvodne akorde od "Smoke on the water", "Highway to hell" al pa "Golico", odvisno kake goste boš mela tam user posted image

  Hej, ne menjavaj teme. Avtobiografija?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:34:27   
Anonimen
Pravi rocker, kaj? OK, potem boš pa zašpilal megamix "Smoke on the Golica", pa te najamem. Pod tem naslovom naj si pa vsak sam predstavlja, kar hoče... user posted image user posted image user posted image

Jutri ponoči bo nadaljevanje. Grem po dolgem cajtu na šiht. Komaj čakam, da si oddahnem od dedcev doma. user posted image user posted image user posted image

Ja, itak... na šihtu jih je pa 50. user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Osnutek avtobiografije
2.5.2006 20:37:28   
daddy
So we"ll wait ....  glavne zvezde itak vedno zamujajo ( to je kot ona pesem "muzičari koji piju ... " eh, ne smem več ( bluzit )). Ich gehe schlaffenuser posted image .
No jutri torej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Osnutek avtobiografije
3.5.2006 22:34:07   
mala maja
user posted image user posted image user posted image user posted image  sem končno prebrala user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem brala v avtu me tud sladoled ni premamil. Tolk me že dolgo časa ni nobena knjiga pritegnila.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   Osnutek avtobiografije (nekaj podobnega meni...)
4.5.2006 2:03:24   
Anonimen
V tistih časih (ja, to pišem, kakor da bi od tega minilo že 100 let user posted image ) se pravzaprav nisem dosti razlikovala od današnje Kerense. Karakterno in vizuelno.
Vedno sem bila med manjšimi, odkar pa ne rastem več (razen na jeziku user posted image ), merim slabih 165 cm. In že odkar pomnim, tehtam nekje okrog 50 kg.
Rodila sem se s črnimi lasmi (po semenodajalcu - pač mu ne morem reči oče, ker mi to nikoli ni bil) in modrimi očmi. Lasje so mi z leti nekoliko posvetleli in obstala sem na rjavi barvi, mojim očem pa se je primešal še odtenek sive. Skratka - dolgčas. In nekje sredi časov, opisanih v prejšnjih poglavjih, sem ugotovila, da moja betica potrebuje malce poživitve. Prvi eksperiment je bil z rdečo barvo, odtenka mahagonij, ki se me je držala več kakor eno leto. Seveda "home-made-barvanje", s polno packanja naokrog in z nekaj barvnimi lisami okrog ušes in na čelu. Ampak smo preživeli s pomočjo dekorativne kozmetike. user posted image
Drugi korak so bile oči. "Ne tič, ne miš", bi se lahko reklo tisti mešanici modro-sive barve. In je Kerensa lepo odkorakala v Optiko Pirc na Dunajski cesti (tam pri poslovni stavbi od Mercatorja) in si za nekaj tisočakov naročila mehke kontaktne leče safirno modre barve. "Zihr je zihr", pravijo, in sem vzela tiste, ki se uporabljajo "kao" samo en mesec. Če slučajno kaj ne bi bilo v redu. Uspešno sem preživela prvi šok pogleda v ogledalo z eno samo lečo v očesu. Modra je zažigala! user posted image  Naslednji dve leti si me je večina ljudi (no, ja, predvsem tipov) zapomnila po barvi oči, ne po imenu. "Ej, a kej veš, kje je una, k ma tolk čudne plave oči?" Ta stavek je bilo neštetokrat slišati... user posted image
Pa tudi s tistimi čudnimi cunjami, skreganimi z vsako modo (tudi s tisto izpred 2. svetovne vojne user posted image ), ki mi jih je nosila mama iz Trsta, je bilo treba nekaj narediti. Na srečo je vedno ostal kakšen tolarček od plače in BTC je bil prava vaba že takrat. Obstajali sta samo Hala A in Hala D (takrat še brez Emporiuma, seveda), ampak tako zelo slabo založeni pa spet nista bili. In še danes se spomnim prvega kosa oblačila, ki sem si ga kupila s svojim denarjem. In ta kos je še danes v moji omari, zavit v polivinil, in ga sploh ne nosim več. Pa ne, da mi ne bi bil prav, ampak to je "uspomena na prvu ljubav". user posted image  Ja, to so rdeče kavbojke znamke Sexes, kupljene v pritličju Hale A v BTC-ju za 4.990 SIT! user posted image  Seveda sem jih morala imeti, če jih je pa imel tudi Gams! user posted image  Te kavbojke niso nikdar videle pralnega stroja, ampak vedno samo čistilnico. Nosila sem jih na Cankarjevo ulico v Ljubljani, kjer so mi jih očistili, posušili in zlikali v enem dnevu, cena pa je bila večinoma okrog jurja (takrat - danes je vse cenejše).
Stil oblačenja? Ja, že takrat je bil odvisen od razpoloženja. Doma sem se vedno najbolje počutila v trenirki in mikici s kratkimi rokavi. Barva, material in ohranjenost user posted image  niso bili pomembni. Samo, da je bilo celo (in večinoma čisto), pa je bilo v redu. Kadar sem šla v službo ali v šolo, so bile kavbojke vedno številka 1 (z izjemo tistih od Sexes-a sem nosila modre ali črne), zraven pa različni dodatki. Poleti mini majčka brez rokavov in nad popkom, spomladi in jeseni kakšna srajca z ovratnikom, zavihanim navzgor user posted image  (ni kaj, frajer je treba bit, pa pika), pozimi pa puli ali pulover s puli ovratnikom. Če česa nisem mogla videti, so bile pa to majice ali puloverji z izrezom na V. In tega še danes ne oblečem za noben denar, pa če cunjo skreira sam Valentino ali Versace! user posted image
Ko smo šle pa babe ven, sta bili pa dve varianti. Če smo šle samo žurat, je bil ponavadi na vrsti "kavbojski stil". Jeans hlače in jakna, čez jakno brezrokavnik iz semiša, srajca in seveda "špičaki". Če sem bila dobre volje, sem si okrog vratu zavezala še rutko. user posted image
Kadar smo šle pa "lovit nasprotni spol", je bilo pa seveda drugače. Kavbojke so postale elastične črne hlače, usnjen pas se je začel svetiti, srajca je izgubila rokave in dobila push-up podlogo, če bi me pa od zadaj kdo kresnil po betici, bi mi pa spredaj maska padla s ksihta... user posted image
Črna barva okrog oči je bila obvezna oprema safirno modrih kontaktnih leč. Barvi sta se noro ujemali, še posebej v kaki diskoteki, ko se vse, kar je belo, pod tistimi lučmi sveti neonsko modro (mislim na beločnice v očeh). In še danes prisegam na černo maskaro, črno barvico in črn eye-liner. In vedno sem bila stranka L'Oreal-a. Tudi danes.
S pudrom mislim, da nisem pretiravala (ne s tekočim, ne s tistim v kamnu), sem pa vedno izbrala svetlega in za lica odtenek temnejšega. In glede na to, da sem imela vedno "fajn napackane" oči, sem imela pač ustnice toliko manj. Nekaj barvnega lip-glossa ali kakšna šminka, ki ni pretirano bodla v oči, pa barvica naokrog in to je bilo to.
Parfum? Od nekdaj Vanderbilt! user posted image  In to tisti prvi, ta star, v svetlo-vijolični embalaži. Vse novejše različice so v kur**. Še danes je enkrat na dva meseca (vsaj) obvezen. Deodorant? Normalno, da tudi Vanderbilt. Ko je pa zmanjkalo denarja, je pa zdaj tudi Mercatorjev dober. user posted image
Čevlji? Če niso bili "špičaki" ali navadni supergi, potem so preostali samo še visoki škornji s peto in debelim podplatom, ampak varno skriti pod kavbojke ali hlače (da ni izgledalo preveč kur***sko user posted image ). No, pa saj podplati niso bili "rejversko" debeli, ampak približno toliko, kot kakšni Yellow-cab. Uau, kakšna primerjava... user posted image
Moje prehranjevalne navade se prav tako niso veliko spreminjale. Stanje pri štedilniku se mi je od nekdaj zdela popolna izguba časa. Zakaj bi dve uri kuhala govejo juho, če jo pa lahko v 10-ih minutah naredim "iz vrečke"? In zakaj se zafrkavati s praženjem mletega mesa, če pa lahko odprem "ragu"? Seveda temu podobne stvari samo v primerih, ko je pač bilo treba vsaj nekaj časa stati pri piskrih in ostalem. Če pa ni bilo res ekstra nujno, potem se pa je zunaj, a ne? user posted image  Drugi ti skuhajo, drugi ti postrežejo, drugi pomijejo za tabo. Zakaj bi se matral še s tem? Dala bi Nobelovo nagrado tistemu, ki si je izmislil samopostrežne restavracije! user posted image  Ena prvih je bila tista pod Maximarketom v Centru Ljubljane. Od tam se je odkorakalo v pizzerijo na koncu podhoda (hudiča, da se ne spomnim imena!), kasneje pa že v Sparovo restavracijo v City Parku. Aktualna sta bila seveda Dairy Queen in kasneje McDonald's, pa tudi slavno-propadli "burekaš" na glavni postaji (spomnim se napisa:"Danes burek ni - peč pokvarjen - šrauf odpadel"  user posted image ) in nato horse-burger v Tivoliju. Najprej si nisem predstavljala, da bi jedla konja, pa sem žvečila samo tisto zelenjavo "vegi-burger", potem pa, ko sem uspela pojesti mesni sir, za katerega nikoli ne bom razumela, zakaj se mu tako reče, sem pa še konja požrla user posted image .
Prva glasba, če odštejem tiste "Čestitke in pozdrave" na Val-u 202 user posted image , ki sem jo poslušala, je bil seveda, kdo drug kot - Michael Jackson. Tip je bil svoje cajte pač frajer, nimaš kaj. user posted image  Imela sem vse kasete, polno sobo posterjev in malo morje map s slikami. Majica in zastava sta bili obvezni. Kar na lepem pa se je potem pojavila "vojna" med oboževalci Guns'n'roses in New Kids on the Block. To so še na TV-ju tako forsirali, da si se za nekaj enostavno moral odločiti. In jaz sem se za New Kids-e. Kot mladi najstnici se mi je zdelo, da so vsaj nečemu podobni (kakšnih hudih plačtonsko-slikovnih ljubezni pa ni bilo). Ne pa Gunsi, lepo prosim, vsi zaraščeni in z lasmi do riti! user posted image  Muzika mi je bila pa čisto cool.
In ker se kot najstnica v najmanj enega zvezdnika pač moraš zatreskati, je bil to pri meni igralec Gary Cole. Močno dvomim, da ga katera pozna po imenu, ampak tiste, ki ste pa vsaj približno moja generacije, se boste pa spomnile, ko je imela TV Ljubljana (ja, takrat še ni bila TV Slovenija) nočni program, ki se je imenoval Sova. In tam so vrteli nadaljevanko Polnočni klici (naslov v originalu je bil Midnight Caller). O tistem radijskem napovedovalcu Jack-u Killian-u, ki je stalno flirta s svojo šefico (igrala jo je Wendy Killbourne - mater, kakšen spomin imam za traparije, ej! user posted image ) in je v vsaki epizodi rešil še kak kriminalni primer. In na koncu nadaljevanke se je vedno poslovil z besedami:"Goos night, America, wherever you are." Saj se spomnite, a ne?
No, v tega trotla, ki bi mi bil 3x lahko fotr, sem bila pa zacopana do ušes in še kakšen meter ćez. user posted image  Skoraj eno leto je trajalo, da sem se "odljubila". user posted image  Kako trapasta sem se potem zdela sama sebi, je pa logično, a? Za nostalgijo pa še danes rada pogledam kakšen njegov film, ko v Pilot-u zasledim, da on igra.
Hobijev sem imela pa od nekdaj veliko. Zbirali smo vse mogoče (in nemogoče user posted image ) in mislim, da so bili to začetki mojega sindroma "hrčkarjenja". user posted image  Najprej smo imele punce neko obdobje, ko je bilo moderno zbirati vse o supermodelih (takrat se je ta izraz sploh pojavil za manekenke). Vsaka si je izbrala eno in potem smo tekmovale, katera bo o njej izbrala več. Jaz sem imela Claudio Schiffer. Bile smo prave modne strokovnjakinje. user posted image  Ampak sčasoma sem ugotovila, da mi stil Barbike ni všeč (vsaj realno ne, za pogledat pa je, no). Ravno v tistem času je bilo neko tekmovanje za Supermodel Slovenije, kjer sta zmagali melanija Knavs in Martina Kajfež. Zanimivo, kje sta danes, kajne?
Po supermodelih so na vrsto prišle malenkosti. Stekleničke od parfumov, pisala, znamke, pisma, razlednice, kovanci, plišaste igračke in podobna navlaka. Nekaj od tega še danes vlačim za sabo, kamorkoli se selim user posted image , Kamikaza pa vpije, da nam polovico stanovanja zaseda nepotrebna šara. user posted image  Kaj češ - dedc pač ne razume situacije. user posted image
Kasneje smo, glede na to, kaj smo vozili, zbirali avtodele. To je bila bolj nuja kakor hobi, saj so nam avtomobili razpadali skoraj na vsakem ovinku. user posted image  Na srečo je bila Ljubljana (in je še vedno) polna starih, zapuščenih avtomobilov, in kamorkoli si šel, si našel najmanj enega tiste znamke in modela, ki si ga vozil ti. Orodje je bilo vedno pri roki, skupaj z baterijo, in ponoči smo se prelevili v prave avtomehanike. Luči, brisalci, gume s feltnami, lonci za auspuh, če nam je uspelo odpreti pokrov, pa tudi deli za mašino. Pa ogledala, seveda. user posted image  Danes nimam več jajc za kaj takega, drugače naša Škoda ne bi bila tam, kjer je, in takšna, kakšrna je. user posted image
Glasba je bila pa stvar razpoloženja. Nekaj je sicer vedno prednjačilo, ampak sem pa vedno "prebavljala" vse, razen heavy-metala in jazz-a. To pa ni šlo. Najprej Michael Jackson, potem New Kids on the Block, kasneje Take That, potem je prišel ven tisti prvi slovenski techno, potem pa je k nam prilezel "balkan", ki me je pa zasvojil. Najprej Sandi (Kad srce kaže da) in Toni Cetinski (Totalno sam lud), kar smo poslušali v Turistu in v Dakoti, potem pa se je nadaljevalo z Alko Vuico (Laži me) in E.T.-jem (Tek je 12 sati) in še kasneje Colonio. Magazin je bil seveda stalnica (ko je še Danijela pela v skupini), odkrili pa smo tudi yugo-rock. "Sanjao sam moju ružicu", pa "Pišonja i Žuga" in po vojni na Balkanu tudi Thompson ("Bojna Čavoglave" in podobne). Uff, kakšni spomini... Na balkan-žurih po Sloveniji pa seveda Dragana Mirković ("Tužan je život moj" - da crkneš od smeha user posted image ) in Dr. Iggy ("Zar nije te stid"), pa Moby Dick ("Kralj kokaina" - pa ga nismo nikoli poskusili, no, vsaj jaz ne) in seveda jugo-legende "Đurđev dan" in "Lipe cvatu". Jao, kakšni žuri so bili to! Razbitih kozarcev na srečo ni nihče štel... user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   Osnutek avtobiografije (preden sem se poročil...
4.5.2006 2:38:30   
Anonimen
Ko sem se znebila Loleka (no, ja, v bistvu se je on mene user posted image ), sem si pa rekla, da je zdaj pa cajt, da se nekoliko zresnim. Vsaj malo, no. Rekla sem si, da je dedcev dovolj za nekaj časa in da bi bilo bolj pametno iti pogledat, kako kaj stoji moja šola.
In, ne boste verjele - bila je točno tam, kjer sem jo pustila! user posted image  Pinki še vedno pred vrati, Stari Glej za ovinkom, na mojo žalost pa ista psihologinja v pisarni! user posted image  Ženski je bilo treba razložiti zadevo, zakaj sem pred časom mrknila, potem je bilo pa še težje gledati v oči in lagati, da zdaj sem se pa zresnila in da hočem končati šolo in podoben blablabla. user posted image  Ampak mi je uspelo in gospa me je vpisala še enkrat v drugi letnik. Da bi mi priznali snov od prejšnjič za 2/3 predmetov in me vpisali v 3. letnik, seveda ni hotela niti slišati. No, prav, pa gremo še enkrat v drugega...
Glede na to, da sem še vedno živela v tistem žurerskem stanovanju in delala, je bilo hoditi v šolo prava umetnost! Vsako noč je bil žur do jutranjih ur, potem se požrla galono kofeta brez vsega, da sem vsaj oči lahko odprla in stopila na pravi avtobus za Poljane, potem se odkrila pločevinke "ice-coffee" in sem jih začela nositi s sabo k učnim uram, da sem jih preživela (kljub temu je bila najmanj ena kava v Gleju in čik pavza med odmori obvezna), po pouku sem se nažrla v Pinkiju, potem sem bila pa od sitosti ravno prav lena, da sem se komaj odvlekla na šiht, kjer je bilo na srečo večinoma treba migati, zvečer sem kakor duh prilezla v stanovanje, preštela kopico meni neznanih ljudi, ki so se sprehajali iz sobe v sobo, potem me je pa že kdo kam zvlekel in sem se spet nekako znašla zunaj, v kaki diskoteki, z Red bull-om ali Dark Dog-om v rokah... Pa zdrži, če moreš, in to normalen! user posted image
Šola se je začela septembra, decembra pa je že šlo vse skupaj v božjo m****. user posted image  Knjige sem prodala user posted image , zvezki so postali podloga za mačji WC, obdržala pa sem republiško štipendijo (zdi se mi, da so me enkrat celo Čeferini tožili, da jo vrnem na RZZ, pa je še do danes nisem - jao, kaj vse bo še prišlo za mano, a sem se mogla spomnit na to! user posted image ). Pa tudi tistih 15-letnic, ki so mi bile sošolke, enostavno nisem mogla gledati, ker so bile tako otročje. S pomočjo Mance pa sem tudi na CSD odkorakala vsaj 1x na 3 mesece pojamrta, kako sem jaz "boga" in ne vem, kaj še vse, pa je nekaj kapnilo tudi od njih. In ker takrat niti po pomoti komu ni padlo na pamet, da bi mi pa rekel za bančne izpiske in da bi kaj preverjal na Študentskem servisu, mi ni res nič kaj pretiranega manjkalo. user posted image
December je bil pa seveda čas za žur, ki ga ne moreš prebiti v šolskih klopeh, kajne? user posted image  Mislim, da smo v tistem decembru leta 1996 prekoračili res celo Slovenijo. Celo v Celju smo se znašli neke noči, v nekem čudnem klubu, ki se je imenoval "Kljub". user posted image  Pišuka, kakšna čudna scena je bila tam noter. Pa v Velenje smo zalutali, kjer je bila diskoteka v neki leseni baraki, zunaj pa parkirišče. Spet sem pozabila ime. Enkrat smo šli še na cigaret v Fieso, obujat stare spomine user posted image ...
Novo leto sem preživela z družbo v nekem lokalu v Šiški, s kozarčki vodke v rokah. Kolegu Mihatu sem pri vseh svetih in pri vseh peklenščkih zatrjevala, da imam dedcev do vrha glave, da so tako ali tako vsi eni navadni prasci (potem sva se zaradi tega še sklofala user posted image , ker je trdil, da on pa že ni prasec, samo v posteljo bi me rad povabil user posted image ) in da se jaz niti po pomoti ne bom nikoli poročila.
Ja, ja... To je bil 1. januar... Točno en teden kasneje pa sem spoznala bitje, ki je postalo moj mož... user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 5.5.2006 3:42:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgije...)
4.5.2006 2:53:26   
Anonimen
Tako ti je, mala, kad ljubi Bosanac user posted image :
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDWMDG_JDWMDG_djuricr14893.mp3

Oduzimaš mi dah:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDWMDW_JDWMDW_djuricr99239.mp3

Zovu nas ulice user posted image :
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JADAGP_JADAGP_slonjsaks59998.mp3

Cesarica:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDWMPA_JDWMPA_djuricr54782.mp3

Tek je 12 sati:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDPWMT_JDPWMT_slonjsaks6633.mp3

Kakva noč user posted image :
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JAJJJP_JAJJJP_slonjsaks44216.mp3

Evo noči, evo ludila user posted image :
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JAJJMT_JAJJMT_slonjsaks15714.mp3

Drugarice :
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JAAGMT_JAAGMT_slonjsaks45712.mp3

Sve bi seke ljubile mornare:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDWMJG_JDWMJG_djuricr75326.mp3

Dobra, stara vremena:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JAJMWT_JAJMWT_slonjsaks47187.mp3

Tamara:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDWMDJ_JDWMDJ_djuricr30451.mp3

Bolje biti pijan nego star user posted image :
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDWMPP_JDWMPP_djuricr39408.mp3

Geni kameni:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDWMTD_JDWMTD_djuricr97762.mp3

U ime ljubavi:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JDPWMM_JDPWMM_slonjsaks24877.mp3

Đurđev dan:
http://planetapp.mobitel.si/content/content/public/JAJMJW_JAJMJW_slonjsaks97312.mp3


< Sporočilo je popravil Kerensa -- 4.5.2006 4:46:29 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 7:44:32   
Teni_
Joj, zdaj si mi pa dala nostalgijo. Vse te pesmi. Obudila si mi spomine na mojo družbo. Pri ns je bil zakon še Bajaga in Plavi safir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 8:57:58   
daddy
    Stara, čez celjski Kljub pa nikarte šimfat user posted image  .... smo dal marsikaj "čez" tam not včasih .....


   Mojca, Bajaga & Plavi safir = very, very good choice user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil daddy -- 4.5.2006 8:58:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 9:52:40   
Teni_
Pa še kakšne  od Parni Valjak, Plavi orkestar, Leteči odred...

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 13:02:00   
kitty
Super pišeš Kerensa! Dnevnik že nestrpno čakamo!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
4.5.2006 17:22:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 17:40:34   
Anonimen
Ja, ja, danes grem tudi ne-delat. user posted image
In danes vam sledi moja poroka. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 17:41:48   
Anonimen
Od Bajage sem imela pa že od nekdaj rajši "Muziku na struju" in "220 u voltima". Bolj paše k mojemu karakterju. Predvsem ritem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 21:27:28   
soncek&luna
kerensa, pizzerija na koncu podhoda se je imenovala Parma - ne vem ce se se

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 22:27:10   
Anonimen
Jaaaaa!!!! user posted image  Točno, Parma je!!! Še vedno! user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 22:51:47   
NRMM
V Velenju lesena ''diskoteka'' je pa bila najbrž SALOON.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 23:02:18   
Anonimen
Jaaaaaaaaaaa!!! user posted image
Pa babe, ve ste zakon! Vse se mi boste spomnile, kar sem jaz pozabila! user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 23:06:36   
NRMM
Pol si pa ziher sedela na jahalnih sedalih ob šanku user posted image . Tisto je sedaj tam razpadajoča ropotarnica, no vsaj lubadar ima kaj delatuser posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Osnutek avtobiografije (majčkeno nostalgi...
4.5.2006 23:06:58   
kofetek2010
evo link do besedil nostalgične muzike user posted image   http://www.svastara.com/muzika/

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?