|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
20.4.2006 12:33:15   
dory
ja sej...zadnc je vidu sosedovga mulca kako kadi...in je najdu cik in ga zacel tiscat v nos in zraven govoru...bemo n geeeeuser posted image user posted image user posted image ,....ne vem aj cerku krivauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
20.4.2006 13:37:10   
srki
Miška, naš ima še vpliv od bikov, je blizu tega znamenja, poleg tega pa je njegov očka bik in to z velikimi rogmi user posted image , tako da ni čudno, da je tako kot je....
Drugače je pa moj oče tudi dvojček, pa res ne trmari....no, miroljuben pa tudi ni kaj preveč, se hitro razjezi, tako kot jaz, samo jaz sem pa vodnar....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
21.4.2006 22:24:31   
Gina
No, da se še jaz pofočkam, oz. naš ta mali.
Meni se naš bikec sploh ne zdi kaj pretirano trmast. Malo že, kadar ga prime, ampak ni frke.
Govorit ne zna kaj dosti, no, kakih 30 besed, pa še to je zdaj začel, mesec nazaj. Razume pa zelo veliko. Barv sigurno ne loči, ker mu nismo še nič razlagali - a ni to malo zgodaj- meni se zdi, da ponavadi to počno otroci okrog tretjega leta, pa še to ne vsi.
Naš gre sam po stopnicah gor in dol in če se mu ne mudi, se niti drži ne več za ograjo. Sam si obleče hlače, le pri zadnji fazi, ko je treba čez rit potegnit, se mu včasih zatakne. Tudi pulover si zna sam obleči, kadar se mu ljubi. Pri čevljih dobi živčni zlom, ker so mu ravno tako na tesno, da jih težko sam obuje. Copate pa ni problem. Vse je sam, tudi juho in to vedno, ker hranjenje mu je najljubše opravilo na tem svetu - kadar hoče, v kakršnihkoli količinah.
Spi celo noč in zaspi sam, brez uspavanja. Na kahlo noče. Najraje sestavlja kocke ali kake druge "tehnične" reči. Tudi risanje obožuje. Svinčnik drži prav. Drugače pa je zelo posestniški, predvsem do mene. Tukaj pa se vidi bikasta narava. user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
21.4.2006 22:46:02   
srki
Pri nas smo tudi prišli do tega, da gre sam spat, prej sem morala z njim. Kar se pa spanja tiče, ena noč ni enaka drugi. Se še vedno zbuja, zaheva sicer nič, samo je pa moteče.

Se ti pa pridružujem pri zadnjemu stavku!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
22.4.2006 9:20:02   
dory
Gina...nas tamal je en tak zakaj-ko...vse hoce vedet...tko da se z njim a ma skoz zgovarjamo...in enkrat je dobu ene pet avtomobilckov razlicne barve in smo za foro mal zacel govort o barvah...in tamal je zgleda fajn na usesa vlekel :)...


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
22.4.2006 16:26:15   
Gina
Lepo, bravo Maj! Saj vem, da so nekateri otročki zelo zgovorni, pa da jih veliko zanima. To je super, ampak je pa res zgoden.user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
23.4.2006 8:51:18   
ZARA
A Baby pa CatJa, se pa nč več ne oglasita??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
24.4.2006 7:36:22   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A Baby pa CatJa, se pa nč več ne oglasita??



hehe zej trenirajo barveuser posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
24.4.2006 7:48:55   
Baby
Ja ja še sem tukaj!
Naša pozna barve po telebajskih.
Sem jo zadnjič vprašala katera barva je to (pokazala na rdečo)
pa je rekla: ta Po mami! Ji pokažem zeleno, pa reče:
ta Dipsi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
24.4.2006 8:55:48   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A Baby pa CatJa, se pa nč več ne oglasita??



hehe zej trenirajo barveuser posted image user posted image


Ne, ne, nič ne treniramo. Vneto rito rešujemo. Kriza, še v življenju ni imel tako vijolčne ritke, na kahlo pa tud noče hodit, da bi se zadeva mal umirila. No, vsej jamra ne, revček mali.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
24.4.2006 11:30:35   
dory
Ej pr nas tud...samo enkrat ga ne namazem ima tako rit,da je za znoret...in to pri teh letih...tazadn cajt,da ga zacnem odvajat od plenic...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
26.4.2006 8:11:25   
AnBan
Evo se se midva pofockava....znamo veliko ali nic - vse je odvisno od stopnje trme.
Zna kolkr tolk govorit...predvsem obvlada rect 'nehaj' in 'tiho bodi mami'. Vse bi rad SAM...jedu, se obuval, hodil po glavni cestiuser posted image .
Predvsem pa je fino vse ponavljat za starejšim bratom...do trenutka ko se oba zagrebeta za isto igraco...takrat jih pa vedno tavelik skupi, ker zna Erik neznasko hitro uscipnt pa zlasat.
Veliko poje...zadnje case ves cas 'fejaji poka hita poka kot hudijjj'user posted image .
Rise polze (najlepse je bratcu vzet tanajbolj debele flomastre in se zraven namalat po rokah in za usesiuser posted image )...sem pa opazla, da vecinoma vse prijema z levo roko, tako da zgleda da bomo imeli v celi familiji po obeh straneh prvega levicarja.
Trma je pa tko...ce se kaj ne dobi, se je treba butnt na tla in se dret. Ampak je mami se bolj trmasta, tako da se s tem nic ne doseze pr nas.
Pozna vse traktorje v soseski (se jaz sem se naucila da traktor ni traktor, temvec je Fend pa Zetoj pa Febujson...). Pozna avte - golfa in scenica, pa sevede fomujo in fejajija.
Pove kdo je, od kje je, pa da ni star, temvec ima dve leti (se je naucil od brata, ker ce ga kdo vprasa, koliko je star, rece jaz nisem star, sem se mladuser posted image ).
Zna stet nekako takole - dva, tji, pet, sest, sedem, osem, devet.
Najnovejsi dve besedi, ki jih je sam pogruntal - kujoja (karjola), kikijoja (kokakola).

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
26.4.2006 14:56:23   
srki
Pri nas je po novem celo tako postalo, da jaz na kavču ne smem sedet, reče "Mami, ne tukaj cicej (pokaže stol), ati tle cica. Pa staro mamo tudi podi iz mesta, kjer sedi stari ata.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
26.4.2006 17:42:23   
india
Evo,najnovejša pridobitev našega marka: zdaj jaz nisem več MAMA, ampak Maja in hodi po hiši in si ppoje Maja, Maja;maaaaajaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image . Pa ograje na balkonih so najljubše plezalo, je zadnjič glih sosedo prestrašu, no, danes pa je moja avto ključ- daljinec vtapljal.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
21.6.2006 12:26:08   
ZARA
NO, IN????? A nas je kap al kaj??user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
1.7.2006 13:55:10   
dory
ne se zara :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
22.7.2006 12:04:39   
dory
vidim de je susa tud tle gor, pa se bom hitr povaznala...moj mali je brez plenic...sam se ponoc mu jih dam na rit, pa se to je vecinoma suh :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
27.7.2006 11:40:13   
srki
Ojej, me ni bilo že dolgo na tej temi!

Bravo za Maj-a, da je brez pleničk. Mi smo še vedno kar v plenici. Sem ga zadnjič pustila brez, pa se mi je 2-krat v pol ure polulal. Je bil moker za ovit. Ah, bo že.

Drugače pa smo junijap restali operacijo žrelnice zaradi neprestanih vnetij ušes. Upam, da bo zdaj OK.

Drugače govorimo še bolj kot prej, neumnosti pa tudi znamo čedalje več. Trmarimo pa ravno tako. Naslednji petek pa gremo na morjeuser posted image .

Kje ste, ostali majevčki 2004?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: MAJ 2005 ...kaj znamo
29.7.2006 12:05:50   
dory
Ja sej je maj ta prvi teden lulal na 10minuser posted image ...pol se mu je ta doba povecala na pol ure..zej drzi tud vec kot eno uro,ce je treba...res je priden,nisem si mislila,da bo tko hitr postekal...prakticno je skoz suh, tud ponoci...takrat ga pa ne upam pustit brez plenice se :)

Govori vse...tvori krasno stavke, trmari sto na uro...postaja skoz bolj samostojen in je clo tud mal priden :)).

ja sej kje ste vse babe?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?