|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Graco
28.5.2004 12:40:27   
Ni novih sporočil
VESNA74
Pozdravljene!
Ima katera izkušnje z vozičkom GRACO - program TRAVEL SYSTEM?
Hvala za vse informacije!
LP Vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Voziček Graco
29.5.2004 9:54:15   
Ni novih sporočil
Ika-2
Zdravo!
Imamo Graco Jogger Kollektion, ki ga uporabljamo malo več kot mesec dni. V kombinaciji z jajčko se nam zdi dober in kvaliteten. Upam, da je tak tudi travel siystem. Ima pa 7 mesecev garancije.

(odgovor članu VESNA74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Voziček Graco
29.5.2004 9:55:15   
Ni novih sporočil
Anonimen
vesna, nina nana in maruška(ta ne registrirana) prodajata gracota, ampak ne vem kakšnega
pa pa

(odgovor članu VESNA74)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Voziček Graco
30.5.2004 22:40:45   
Ni novih sporočil
Timotej
Jaz imam Gracota, ki je soliden voziček glede na zelo ugodno ceno v Avstriji, narejen na podoben sistem kot Peg Perego Pliko 3, le, da ima malo večja kolesa, ki rada škripajo. Mi smo jih posprejali s WD 40, p aje dosti boljše. Tudi jajčka je OK, fino je, ker iam tudi senčni, in lahko otročka zaščitiš pred soncem, vetrom, tudi kakšno dežno kapljico.

(odgovor članu VESNA74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Steklenička.
пеперутка16

Moja malčica je stara 2 leti in se hrani s stekleničko. V dilemi sem, kako in kdaj jo naj odstavim, pomagajte mi.