|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
17.3.2009 22:09:35   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

Punce, kak se že prilepi slikce v post??? Čisto sem že iz prakse user posted image

Se mislimo LETOS kaj dobiti??? user posted image

Sicer pa imam jaz tudi svoje podatke na Facebooku, ga pa ne obiskujem kaj dosti pogosteje kot Ringarajo.. user posted image



jaz jih lepim preko tele spletne strani http://www.slikomat.si
izbereš željeno velikost, pa potem ta prvi link prekopiraš v post in nato se ti po objavi namesto linka prikaže slikica...

Hm, dobit ja, bi blo fino, kaj pravte?



_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Julij 2005
24.3.2009 8:48:08   
Meceno
Da še jaz sprobam tole nalaganje preko slikomatauser posted image


user posted image


Zakaj je tako velika slika..........naj zdaj režem ?

< Sporočilo je popravil Meceno -- 24.3.2009 8:58:28 >

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Julij 2005
24.3.2009 8:57:02   
Meceno
Ok,je ratalo !

Kako smo?....Mi smo bili na morju in smo poleg burje ujeli še sonce + mičkeno barve. V četrtek gre mala na preizkavo ušes, v petek ali pa najkaseje do 31.3 bo Tara operirana. Končnouser posted image  Fiksni datum nevemo, ker smo dogovorjeni OS z zdravnico, ki bo OP izvedla. Saj nevem če nisem tole že ene parkrat napisala...user posted image  

Cmokice uživajte, čeprav danes je bolj čudno vreme


Kdaj se bomo dobile,...hja ne ?

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Julij 2005
24.3.2009 9:19:22   
Meceno
user posted image


Navihanka !

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Julij 2005
24.3.2009 14:46:54   
Eca
Uaaaaaaaa, kaka lepotička je Tara. Kaj že sprejemate ženitne ponudbeuser posted image ?

Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Julij 2005
24.3.2009 16:54:46   
Meceno
Hja, ponavadi se že prisede kdo k njej, pol pa ona zna hudo grdo pogledat in je konec romantike, finiš and finito user posted image  Ati nadvse uživa, jaz jo pa o pravilih lepega vedenja,...itak pogorimuser posted image


(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Julij 2005
24.3.2009 21:40:10   
Antigona
Pa je res cela lepotička, a lohk naše dva priporočam user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Julij 2005
25.3.2009 12:54:03   
CIPRESA
No zdaj je čas da jaz še naše2 vam pokažem

user posted image


Ja naš Žiga je pravi velikan in močen decuser posted image user posted image Anja pa mu vstrajno sledi ker nesme biti nič slabšauser posted image user posted image


Kaj več pa napišem kdaj drugič ker se mi že Anja oglašauser posted image




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Julij 2005
25.3.2009 16:07:55   
mayci
user posted image
Upam, da je uspelo...user posted image  slikca našega fanta.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Julij 2005
25.3.2009 16:11:44   
mayci
Jupi, uspelo mi je!user posted image  Prvič v življenju. Hvala, Antigona!user posted image

Meceno, Tara je pa tooolk luškana, prava princeska.user posted image

Pa da se še malo pohvalim: naš Lan je včeraj prvič peljal kolo s pedali brez pomožnih koleščkov in mu je super uspelo. Sem bila tako ponosna na mojega velikega fanta...user posted image

Ja, pa jaz tudi upam, da se letos uspemo dobiti in da končno spoznam še štajerske julijke.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Julij 2005
26.3.2009 16:25:10   
Meceno
Uh, uh, uh, sej nevem kje naj začnem..................samo da smo slikce dal gor pa se že pišemouser posted image

Prvo,se še fujtram zraven in bo dlje trajalo...user posted image

Prvo, ja, je ena opica, ta moja Tara oz luškano in mojga že skrbi...user posted image
V vrtecu jo imajo fantje tudi hudo radi, se zna z avti igrat, roboti,kockami....In nekako je naštudirala, da se fantje vsi med sabo igrajo, deklice pa ne ( te so že sedaj obremenjene kaj nosi ena ali drugauser posted image  , ene par takih cvet je, ja oz mamic user posted image  )

A če sreča koga prvič in je ta vsiljiv ( ponuja hrano, igračo, lupčke....ali vzame kar je njeno...ne da jo vpraša ) zna pa to pokazat oz se je sliši v deveto vasuser posted image

Tak da,... srečanje mormo imet vsaj dvakrat ( s tednom dni razlikeuser posted image ) da se bo moja bejba igrala z vašimi fanti oz z moje strani so priporočila sprejeta z njene pa user posted image

mayci - in to za Materinski dan user posted image  Naša nevem če bi si upala brez pomožnih. Bravo Lan!user posted image
CIPRESA- samo je pa Žiga res že pravi fant od fareuser posted image  In Anja je tudi že velika user posted image  in joj, kam to raste !user posted image


Julijke, a imajo vaši tudi tako radi morje? Tara je čisto adijo...doma ji ni za ven, na morju bi pa še na plaži spala če bi lahko. Kako ima šele rada ribe...od tega da mi skor pol kilsko poje, do tega da jih vlači po rokah in se igra z njimi, tudi z unimi ki še malo migajo. Hobotnico rada lovi po pesku oz jo s palico jezi...user posted image

Gre pa v ponedeljek na operacijo žrelnice..........jupiuser posted image  in potem upam, da nebo potrebnih ponovitevuser posted image   Z uhicami je pa tudi vse okidokiuser posted image


Ekole,še zadnja žlica....njam.......pišiteeeeeeeeeeeeeeuser posted image



(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Julij 2005
29.3.2009 7:55:16   
Meceno
Spet nič ?

Hja......................

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Julij 2005
29.3.2009 14:29:30   
Eca
Evo mene....

Meceno....ti je lahko žal, da nisi šla z mano na IL Divo. Sem sedela pred odrom in se celo rokovala z njimiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Moj je pa zraven sedel in spaluser posted image . Lahko bi ti poleg mene sedela ne moj možuser posted image .

Kdaj gresta na operacijo? V torek? Ostaneš z njo v bolnici?

Grem nazaj delat...za službouser posted image .


Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Julij 2005
30.3.2009 12:50:07   
Antigona
Cipresa Žiga je pa res pravi velikan in Anja tudi kar raste user posted image user posted image user posted image

Mayci me veseli da ti je končno uspelo, je pa simpl a ne?

Ful dobr da se je Lan že naučil vozit brez pomožnih kolesc, mi še nismo niti probaval... se pa Žan drgač tud ful velik s kolesom prevaža...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Julij 2005
3.4.2009 15:04:22   
Eca
Kam ste se vse izgubile?

Meceno - sta že doma? OP uspela?


Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Julij 2005
15.4.2009 15:33:43   
Eca
Sem spet sama......

buuuuuu


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Julij 2005
15.5.2009 14:56:36   
Eca
Tak....po mesecu dni sem dokončno obupalauser posted image !

_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Julij 2005
16.5.2009 17:03:34   
anckabancka
Eca, ma ne še obupat... Saj je zmeraj enako... Nobene tukaj user posted image

Še enkrat sprašujem, če je katera na facebooku? Dobila sem Mayci in Antigono, ostalih pa ne... Naj se mi javi še kakšna na zs, da jo poiščem user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Julij 2005
19.5.2009 13:21:34   
Antigona
Ančka sem res vpisana na facebook, sam uporabljam ga pa bolj malo, nekako ne najdem časa user posted image
Tudi na RR sem precej precej manj odakr imamo avgustovke svoj (zasebni) forum., le vake tolk časa pridem sem pogledat, če se kaj dogaja...

no, pa vsaj nekaj slikic mojih dveh falotkov user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Julij 2005
21.5.2009 22:41:48   
mayci
No, da se še jaz malo javim, sem tudi bolj malo na RR.
user posted image

user posted image
Pa še jaz dodam dve slikici. user posted image

< Sporočilo je popravil mayci -- 21.5.2009 22:43:44 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Julij 2005
2.6.2009 10:36:08   
Meceno
Iiii Mayci ima dolge laske user posted image  . Zelo lepo paše user posted image


Eca sej bo, veš, jaz imam tudi gužvo in sem..., nič user posted image  na RR. Samo še skačemo okoli, delamo....

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Julij 2005
3.6.2009 15:09:31   
mayci
Meceno, hvala! user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Julij 2005
10.6.2009 18:05:55   
bobek05
user posted image


Končno znaki življenja tudi z moje strani... :)


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Julij 2005
10.6.2009 18:18:43   
bobek05
No, po mesecih user posted image skoraj brez glasu, zagotovo pa že kar precej časa brez kakšne slike našega korenjaka, sedaj prilagam dve.
Smo dokaj zdravi - zdaj sicer oba s Anejem nekaj pokašljujeva, ampak se še nekako drživa. Anej je menda spet začel nekam pospešeno rast - nič novega, torej.. S svetlobno hitrostjo se približuje njegov 4. rojstni dan in iz dneva v dan se spreminja user posted image Postavlja tisoč vprašanj, vse ga zanima, veliko že razume (tudi v angleščini), mislim, da bo logik oz. da bo njegovo močno področje matematika, ker ima rad vse kar je povezano s števili, logiko ipd. Sicer pa mu očitno ležijo tudi jeziki - angleščino ima zelo rad, veliko sprašuje, kako se čemu reče po angleško ali kako se čemu reče v angleščini... Sicer pa smo seveda tudi mahnjeni na risanke user posted image (zdaj nabolj aktualno Ben 10 in Bakugani - če se kateri sanja o čem sploh govorim)... In ker si je za RD zaželel Bakugan igrico, zdaj na koledarju odšteva dneve do RDja..

OGROMNO poje... se mi ne sanja, kam sploh daje, verjetno rabi, če ves čas raste kot gobica po dežju... Še vedno zelo zelo rad pleše oz. zelo rad ima vse kar je povezano z gibanjem in moj ga pri tem tudi precej spodbuja (že zato, ker je tudi sam športnik).
Imamo kolo, ampak s pomožnimi kolesi, ker je 16-colski. Vse ostalo mu je premajhno, ta večji je pa toliko težki, da je komaj poganjal pedala in skoraj obupal nad njim, ko smo pa dali zraven pomožna kolesa, pa je zalaufalo. Rad ima tudi skiro... Izredno rad tudi plava oz. počne vse, kar je povezano z vodo...

Z julijem se verjetno selimo iz MB, malega pa bom prepisala v svoj vrtec. Dobila bom za nedoločen čas (JUPI!!) in nič nas več ne veže na MB (tudi moj več ne bo treniral tukaj, službo pa lahko preko račun. opravlja kjerkoli)... Meni pa se glih ne da večno vstajati ob 5h zjutraj in na dan prevoziti 100 km... Tako da...

Evo še eno slikico...

user posted image  




_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Julij 2005
14.6.2009 14:29:46   
Meceno
Jupi bobkovauser posted image  in tako da...boš kmalu user posted image

user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?