|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
8.5.2006 20:38:10   
Anonimen
Joj, anča, nisem te hotal užalt, al pa kej tazga user posted image  sam, sej veš...mal heca more bit user posted image

No, drugač sva se s Petro CBU na brzino videli (na hitri kavi v mestu). Tamaledva sta luštkana. Kristina je živ hudiček, Tristan je pa cel čas kar sedel v vozku pa bil priden ko 100 mater user posted image  Petra je pa tudi ok. No, na piknik jih pa ne bo, ker imajo ravno krst tisto nedeljo.

Me pa mal firbec matra....kaj je že s piknikom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julij 2005
8.5.2006 21:00:49   
CIPRESA
Tudi mene zanima kaj je že s piknikom????user posted image

Mi smo super , jutri bomo stari 9 mesecevuser posted image user posted image , naš Žiga (se moram mal pohvalit) že en teden kaka v kahlico - ne samuser posted image user posted image da nebo pomote - ko se začne napenjati ga hitro pobašem in slečem ter dam na kahlico in potem naredi klobasicouser posted image user posted image ko pa konča pa mu pokažem kaj je naredil in se smeje ter gleda v kahlo tisti drekec. Včasih nama tudi uide če mami ne opazi da je ves rdeč od napenjanja ampak večinoma ne kaka več v plenice.
To je namreč delala tudi moja svakinja pri tamalem da ga je takole hitro začela uvajati in danes je moj nečak Anže star 2 leti in nima več pleničkuser posted image user posted image upam da tudi pri nas tako hitro obrodi tole sadoveuser posted image user posted image

Smo bili pa zadnjič v posvetovalnici in so nas zmerili in zvagali in imamo 76cm in 10300guser posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa malo po dolgem!!!! in mal pojest user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julij 2005
9.5.2006 8:30:32   
Antigona
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Čestitke Žiga!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Ja sej res, kaj je zdej s piknikom? Čakamo na mail s podatki o piknik placih... Barbara Tomo, upam, da nas nisi pozabila???

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julij 2005
9.5.2006 10:52:04   
Barbela
Ojla, punce!

Neeeee nisem vas pozabila. Vsak dan non stop mislim na to. Sploh zaradi tega ker vem da se vam nič ne javim in imam slabo vest user posted image  Takole se je zgodilo. Zbrala sem 4 variante piknik placov. Gledala sem na to, da so v naravi, da je pod streho, da imajo hladilnik, da so sprehajalne poti,...in še kaj bi se našlo. In včeraj zvečer sem šla klicat, da se pozanimam kako in kaj in če je fraj za 21.maja. Od treh sem dobila odgovor da je zasedeno vse vikende do konec julija, za enega pa še čakam odgovor.  user posted image  Zvem danes ali jutri - ti me ''nateg....'' že ves teden s tem ali je fraj ali ni. Zdej morem spet klicat folk okrog, če pozanjo kake piknik place. Upam da najdem kaj, da bo fraj. V zadnjem primeru, če pa res nič ne bo, pa ste lepo vabljene k nam domov. Imamo naravo, super sprehajalne poti, vidite lahko tudi srne, zajčke, lisice, metuljčke, rožice,...user posted image  Neki se bo že našlo, boste vidle. Zdej vidite zakaj vam nisem poslala na mail zemljevide in ostale podatke. Aja, še to: cene se gibljejo od 6.000 do 10.000.
Pa ne vem, ali ste zainteresirane samo Tinka, Bobek in Antigona? Ker samo od vas sem dobila mail nasoiv na ZS.
Lepo se imejte
pa pa

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julij 2005
9.5.2006 11:14:40   
Barbela
Sem poklicala ta četrto varianto za piknik.............in imajo 21.5.2006 fraj!!! user posted image user posted image user posted image  To je tist plac ko sem ga čist na začetku omenila. Imajo wc, vodo, je v naravi, streho bo moj zrihtal, da ne bomo na sončku, imajo kotelj da lahko golaž kuhamo, imajo kamin, imajo igrišče za nogomet, odbojko, če kdo želi lahko igra paintball, so tudi konji tam, da jih lahko jezdijo otroci in odrasli.......v glavnem ni slabo. Cena je 8.000sit, lahko da bo tudi manj. Po kosilu gremo tja, da malo poslikamo in potem vam lahko po mailu pošljem slike - zato mi še ostale napišite maile na ZS. Potem pa obljubim user posted image , da se bom tudi potrudila in naredila zemljevid ter vam ga poslala.
A ste zadovoljne user posted image

Barbara

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julij 2005
9.5.2006 12:05:45   
anckabancka
Ne, Tinka se ne pustim hitro užalit. Dobiš na ZS naš priimek, ti firbec...user posted image

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julij 2005
9.5.2006 12:07:38   
Barbela
Ančkabančka, sem ti poslala na zasebno! Super, da se vidimo.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julij 2005
9.5.2006 18:40:16   
Anonimen
Barbara_Tomo, sliši se super. Upam, da nas bo vsaj kej.

1. Cipresa
2. Ančabanča
3. Antigona
4. Barbara_Tomo
5. Bobek
6. mogoče Pupa
7. Tinka

ne vem user posted image  Dejmo babe, AKCIJA!!! naj pove, katera je ZA user posted image

Kaj pa LONA? pa PBJ? pa MECENO? pa PRAVLJICA? pa kje ste? ženske ..... user posted image

(odgovor članu Barbela)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julij 2005
9.5.2006 19:37:11   
Meceno
Zame ni sigurno da pridem, kot sem že napisala izpit oz izpiti user posted image ,...če pa me kaj zagrabi, bi pa jaz uletela mimogrede s fantom da vas pogledam,malo pokažem frajlo oz da si jo vaši princi nagledajo

grem ker je TARA že živčna............JAOO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julij 2005
9.5.2006 19:58:29   
anckabancka
Meceno, nujno morate priti, ker drugače bejb še za vzorec ne bo! Aljaž bo čisto razočaran, če mu povem, da bejbik user posted image sploh ne bo.

Po moje sploh ne bo hotel it na piknik! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julij 2005
9.5.2006 21:11:21   
bobek05
ja, anckabancka, verjetno zato, ker ne bo imel nobene bejbe za ščipat user posted image

PBJ, daj menjaj že ta avator, ker sem gledala slike v tvojem albumu pa malega skoraj nisem spoznala... user posted image

Naše sonce je imelo 3-dnevni virus, če to sploh obstaja user posted image  V soboto zvečer so že bili znaki, da nekaj ni vredu oz. da se k nečemu pripravlja, ker je na veliko kihal, pa malo mu je z noska teklo. Iz noči iz sobote na nedeljo pa nismo skoraj nič spali, ker je imel nosek zadelan in se je celo noč prebujal user posted image  In mi smo ravno v nedeljo šli na Primorsko na birmo - moja teta je že komaj čakala da ga vidi, ker ga je nazadnje videla AVGUSTA na krstu, mali pa je bil tečen ko 100 user posted image ... Saj se mi je res smilil... user posted image  Nič mu ni pasalo, ni mogel prav spati, ves čas je jokal, se hotel nosit okrog, ni hotel nič jest razen mleka... Čisto nič si ni bil podoben, zato sva z možem rekla, da gremo predčasno domov. Naši so šli na birmo (moji starši, sestra in njen fant), mi 3 pa domov in skoraj celo pot do doma je spal (ubošček user posted image )...Očitno smo šli na Primorsko na "kosilo" in ne na birmo. In hvala Bogu, da smo se tako odločili, ker mi smo prišli domov v 2 urah, naši pa so štartali šele zvečer in so se vozili domov 4 ure, ker so bile takšne kolone na cestah (Anej bi vmes ponorel v avtu).
Aja, sem malo zašla... No, noč iz nedelje na pon. je bila še bolj katastrofalna kot prejšnja, ker se je dobesedno zbujal na 15 min in potem je bil v pon. še ves dan pravi mali jokec, danes pa čudežna ozdravitev user posted image  - ful malo mu teče z noska (le tu pa tam če kihne), ves dan dobre volje, papca vse... wau..user posted image  

Pa še novica meseca - moj user posted image  se je ZARADI NAJU Z ANEJEM odločil, da ne bo ostal v državni reprezentanci (zaradi česar bi bil bolj ali manj odsoten 1,5 m) in je prišel domov že po 3. dneh user posted image  Rekel je, da mu midva pomeniva veliko več in da je rajez nama user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julij 2005
9.5.2006 21:38:42   
Barbela
Julke, v nabiralniku vas čaka pošta user posted image  

Pa dejto no, a bodo sami deci user posted image  kje ste frajle? Za naslednjo nedeljo si morte vsi in  vse vzeti fraj, da veste! Meceno, teb pa tud ne bo škodlo, če boš mal glavo zbistrila. Se boš potem lažje učila user posted image

Barbara

< Sporočilo je popravil Barbara_Tomo -- 9.5.2006 21:41:24 >

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julij 2005
9.5.2006 22:42:27   
pravljica
no, končno sem se še jaz pofočkala, se pustim prosit  user posted image  - načeloma pridemo

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julij 2005
10.5.2006 7:38:15   
PBJ
Nas pa najverjetneje ne bo user posted image user posted image ...
Moja mama ima eno zadevo in moramo biti poleg. Sicer še do petka sporočim, če bi bila kakšna sprememba, ampak slabo kaže.

Sem že hotela včeraj pisati, pa mi tipkovnica ni delala - so se baterije izpraznile. Danes pa že deluje.

Bobek, super za vas oz. za atijevo odločitevuser posted image
Glede avatarja pa takole: ne mslim ga še zamenjati user posted image user posted image .

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julij 2005
10.5.2006 8:04:24   
pravljica
pbj, ti kar pusti avatar...je eden izmed najbolj srčkanih tu gor...takoj za mojim user posted image
ma jaz sem ga mislila včeraj malo menjat, potem sem pa videla, zakaj ga še do zdaj nisem...mam vse slike prevelike in ne znam zmanjšat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julij 2005
10.5.2006 8:37:46   
PBJ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pravljica, tale slikica ima posebno mesto v mojem srcu, ker me spominja na Juretov rojstni danuser posted image  in je ne bom kar tako hitro zamenjala.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julij 2005
10.5.2006 8:38:35   
Antigona
Bobek, bravo za atijevo odločitev user posted image user posted image  user posted image ! Lepo, da misli na vaju...

Pravljica, če rabiš pomoč pri manjšanju povej, oz. mi pošlji slikico, pa ti jo jaz zmanjšam... Glede na to, da mam doma fotografa in tudi mene kar dosti to zanima, sem se že kar nekaj naučila narest v photoshopu...

No punce, bomo šle na piknik al ne??? Jst sem seveda za in srčno upam, da nam bo vreme naklonjeno.
Pofočkajte se....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julij 2005
10.5.2006 11:23:59   
Barbela
No, kako zdaj julije? Je plac v redu ali grem na lov za drugim user posted image  

Pridejo:
  • ančkabančka
  • cipresa
  • antigona
  • tinka
  • bobek
  • pravljica
  • meceno (mogoče)
  • pupa (mogoče)

Kr lepo število, a ne?

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julij 2005
10.5.2006 12:54:39   
Anonimen
Super user posted image
Ti kar rezarviraj !!!

(odgovor članu Barbela)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julij 2005
10.5.2006 14:33:21   
Antigona
Ja, plac je čist ok. Ti kar rezerviraj....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julij 2005
10.5.2006 18:51:54   
pravljica
ja, antigona, bi blo fajn, če bi mi pomagala...še bolje, če bi me lahko to naučila user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julij 2005
10.5.2006 20:27:33   
Antigona
A uporabljaš photoshop? Pa vprašanje katera verzija je, če ga uporabljaš... Pošlji mi slikico (lahko več če ne veš za katero bi se odločila) na moj mail, ti ga pošljem na ZS. Ti jih bom pomanjšala, pa ti zraven še postopek po korakih opišem. Če ti bo mogoče pol ratal... Sam k je tolk težko opisat... Je lažje pokazat.... Pošlji mi slikice no, pa ti bom nardila, velja?

Pa pa...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julij 2005
10.5.2006 21:39:04   
Meceno
Ja, če jaz kaj ne spacarim bo pa moj fant ,da vrjetno res ne bomo prišli user posted image namreč danes je izvedel da gre ( zopet mogoče 20.5. v Varšavo user posted image men se zdi da je rekel da gre tam user posted image  joj kako me spomin juser posted image be )

Sem se htela izlituser posted image user posted image user posted image tu gor , kako fanta nič ne vidim odkar sva z dopusta doma user posted image  Dela, pa dela, pa malo fitnes, pa dela, pa ne more spat ker razmišlja o delu, pa zjutraj je cota, pa pusti me pri miru vsaj eno uro,...( jaz pa sama in bi imela en normalen pogovor poleg tega da govorim ja tole je žoga Tara, konj ihaha user posted image , pa rožica, pa brunda gunda medo,...bavo bravo, papa, kake mišice imaš,....in na koncu mame ni-ni ,saj že spi, ura pravi tika taka, mala ura tik in tak ,Tara pri tej priči pojde spat ............. dan pa mine kakor šususer posted image


Zdaj pa se grem kafeja nažlempat in učit ( imam Kolumbijsko kavo in je res močna user posted image  )



BY, BY MRČES user posted image  bzzzz

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julij 2005
11.5.2006 13:43:30   
Barbela
Meceno, veš, sočustvujem s teboj. Škoda glede piknika, da se ne bomo vidli in škoda, da gre tvoj fant v Vršavo. Tudi midva z Jakijem sva veliko sama doma in včasih se mi zdi da se mi bo zmešalo od teh otročjih stvari. Prav rabiš nek normalen pogovor user posted image  Še sreča da je ringaraja pa kje kaka Kolegica user posted image  ki si vzame čas zate.

Rezervrala sem plac, tako da ne bomo v skrbeh. Dejte predloge gor za hrano in pijačo pa pecivo. In ali se kupi tisti dan ko je piknik ali prinese vsak nekaj s seboj.
 

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julij 2005
13.5.2006 19:41:24   
PBJ
Uh, zdaj je pa že 2 dni tišina tu gor, le kje ste?user posted image

Mi smo se danes šli kopat na Fontano in malemu je zelo všeč v fredovem obročuuser posted image - pa tudi za naju je boljše, saj bi ga morala drugače imeti ves čas na rokah.

Daj povejte mi, koliko obrokov imajo vaši čez dan in na koliko časa so porazdeljeni?

Moj jih ima nekako takole: med 8. - 8.30   zajtrk
                                     med 12. - 12.30 kosilo
                                     med 14. - 14.30 dojenje
                                      ob   17. uri  sadna malica
                                      ob   19.uri večerja + ekspres dojenje
Ponoči se pa obvezno zbudi med 2. in 3 uro in se dojimo.
                                     
                                    

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?