|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julij 2005
27.5.2006 20:02:36   
PBJ
Ojoj, nisem vedelauser posted image , naj počiva v miruuser posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Julij 2005
28.5.2006 20:31:06   
PBJ
Ah, ženske, zdaj imam pa še jaz probleme z dojkouser posted image ... Meceno, da ne boš samo ti trpela.
Midva sicer nisva prenehala z dojenjem, ampak danes so se mi zamašile mlečen žleze na eni dojki. Enak problem sem imela 2 meseca nazaj na drugi dojki. Takrat sem uspešno ubvežala pred mastitisom in upam, da mi bo tokrat tudi uspelo.

Boli, peče, bode, mali pa 7 zobuser posted image in veselo vleče. Vročina mi kar raste, počutim se, kot da imam gripo.

Takrat sem si pridno masirala pod tušem, tako da sem si ranila kožo in tudi zdaj grem delat isto stvaruser posted image  samo na kožo bom pa pazila...

Lepo nočko in javite se že kajuser posted image .

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Julij 2005
29.5.2006 8:37:23   
Antigona
Cipresa, moje sožalje user posted image  user posted image  user posted image , naj tvoja babica počiva v miru user posted image  user posted image  user posted image

PBJ upam, da se uspešno izogneš mastitisu. Midva sva se nehala dojit že kar kaka 2 meseca nazaj. Me je mišek skenslal, je reku da ma dost. No ja, bolje tako, kot da ga morm odvajat.... Sedaj mu že nekaj časa dajem zvečer pred spanjem alpsko mleko. Najprej sem ga mešala z vodo, sedaj pa dobi kar takega. Reakcije ni bilo nobene, tako da user posted image  user posted image  user posted image . Dobili smo tudi tretji zobek, pa ni bil nič kaj posebej tečen, kar naenkrat sem začutila da je nekaj zgoraj, potem pa še videla tak belo rdeč flek, na sredini pa čist mal zobek ven kuka. Očitno ima kar otečeno....

Še zmeraj iščem poletne sandalčke za Žana. Al noge not ne spravim, al pa mu med dvemi ježki, k buhtelček noga vzhaja, kar bi ga po vsej verjetnosti ožulilo. Ma ful močno nogo in visok nart. Sem bla v Cicibanu, v Massu, v Kari, v La Scarpi pa še v ful štacunah, pa sloh ne vem več, kam naj grem še pogledat.... Mi je zmanjkalo idej... Zadnjič je pri tašči in tastu kar bos letal po dvorišču. Imajo hišo, tako da vsaj vem da ni glažun in tako. So bila pa tla zelo ogreta od sonca, tako da ni bilo bojazni da bi se prehladil...

Punce javite se kaj....
En lep deževen dan vsem skupaj,
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Julij 2005
29.5.2006 11:29:18   
CIPRESA
Oj punce na hitrico se malo javim. Hvala za sožalja, ja babica je drugi dan umrla ker so ji odpovedali vsi organi....taka je usoda in nimamo kaj.user posted image

Drugače smo pa kar vredu le to vreme se že vleeeečeee z dežjem in nizkimi temperaturami. Komaj čakam da bo vsaj en teden brez dežja in toplouser posted image
Vidim da ste jo nekatere popihale na morje, tudi nam se približuje dopust  in komaj čakam da 18.junija napokamo kovčke in gremo.

Žiga pa leze, pleza se dviguje, on bi samo hodil in hodil....tako da nimamo miru tudi 5 min. ne da bi posedel malo v naročju. Groza včasih me prime da bi si zvečer dala na križ eno vrečo leda ker me tako peče ko user posted image . Pa besedni zaklad je tudi malo povečal, se mu včasih prav smejim....najrajši imam tistega dej,dej,dej......kot bi me mel že poln kufer in želel da neham nakladatuser posted image user posted image

No sedaj pa grem naprej kuhat!!! Se kmalu spet oglasim

pa-pa




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Julij 2005
29.5.2006 11:43:04   
Barbela
Cipresa tudi iz moje strani sožalje user posted image

Kr neki ste napisale, ampak sem pričakovala več, glede na to da me ni bilo že celo večnost sem. Tudi Jaka se je začel postavljati na nogice in stopica že tudi, ampak tako postrani. Gre od enega konca mize do drugega npr. Naprej pa še noče, niti ne pusti, da ga držim za roke in da bi on šel. Verjetno še ne zaupa sam sebi. Pa tudi počepne že in prav lepo se spusti dol na ritko iz stoječega položaja. Začel je tleskati z jezičkom in tudi naša psička se ga je končno navadila. Ljubosumna ni bila ampak ni znala ravnati z njim. Je velik pes- pasme bernski planšar. In je misla da je Jaka kaka muca (ker je zdej zunaj na travi skoz na tleh) ter je šla kr proti njemu user posted image  Sreča ni bilo nič in tudi on se ni ustrašil. Zdej pa se cartata- ona je vsa blažena da se meče po njej in jo čuha pa cuka. Zadnjič ga je polizala pa se ji je tako milo nasmejal user posted image  Lepo ju je gledat skupi. Na morje gremo mi 4. julija, dan pred Jakovim roj. dnem. Še vedno čakam na odločbo za podaljšanje porodniške user posted image  ne vem, a so jo založli? Drugače grem v službo 12. junija.

Grem zdej - Jaka kliče.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Julij 2005
29.5.2006 14:21:59   
anckabancka
Antigona, jaz sem prejšnji teden kupila sandalčke v Jello-tu na Rudniku. Imajo kar nekaj izbire.

Imela pa sem enak problem z visokim nartom in široko nogico. No, končno sem našla taprave, čisto usnjene sandalce, pa še drage niso bile - 3.690.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Julij 2005
29.5.2006 15:10:22   
Antigona
Anckabancka hvala za idejo, bom šla pogledat. Mi je že skoraj vseeno koliko bom dala, samo da mu bodo na nogice pasale in da ga ne bodo tiščale... No ja upam da 20 čukov glih ne bodo user posted image ...

Žan sedajle aja, jaz pa kuham in mal RR čekiram, je tolk butast vreme, da se mi prav nič neda... Bi bila veliko raje sedajle na morju, pa kaj ko moj dragi nima časa, meni pa ni do tega, da bi bila cele dneve čisto sama z Žanom. Mal se je pa treba tud oddahnt...

Pa pa,
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Julij 2005
29.5.2006 16:37:16   
Anonimen
Evo, za vse vas firbčne julijke, ki ste spraševale:

Ja, smo zagledali user posted image , že kar nekaj časa nazaj (aprila), na isti dan, ko je umrl moj stari oče.user posted image   Tako, da mojo pikico pridno čuva iz nebes...user posted image

Zaenkrat je vse v redu, pikico sem že videla, srček utripa user posted image , rok pa imam konec decembra.

Počutim se kar v redu, slabosti je veliko manj kot prvič, oziroma skoraj nič, bruham ne... Le utrujenost me matra in grem vsak dan z Aljažem spat za kako uro ali dve. Še malo pa bom iz tahujšega ven. user posted image   Trebušček pa popoldne in zvečer komaj še skrijem. Pa še same ozke in oprijete majčke in hlače imam.

Anonimno pa pišem, da me kdo ne odkrije, ker žlahta in ostali še ne vedo user posted image . Julijke pa itak beremo v glavnem le julijke, ane?

No, lep pozdrav!

spet srečkauser posted image A.

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Julij 2005
29.5.2006 17:04:35   
Anonimen
Anonimnauser posted image .

Julijke veste kaj me zanima, a imjo vaši julijčki že vsi zobke? Naš  še nima nobenega in me kar malo skrbi.
Timotej samo pleza, pleza in se dviguje. V hojici noče sploh bit. Čeveljčke in nogavice v hipu sezuje z nogic tako da je veliko bos.

pa-pa, ker se je zbudil

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Julij 2005
29.5.2006 18:10:05   
PBJ
Lepa, lepa novička, še meni je toplo pri srcu user posted image
Naj nosečnost poteka tako lepo, kot do sedaj in uživaj jo.

Z Juretom ti čestitava in pošiljavauser posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Julij 2005
29.5.2006 18:23:36   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image   "A."  user posted image user posted image sem čakala kdaj nas boš razveselila z veselo novico!!!
Lepo nosečnost ti želim itak nas boš pa sproti obveščalauser posted image user posted image

ŠE ENKRAT ČESTITKE!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Julij 2005
29.5.2006 20:16:12   
bobek05
Ženske, ne toliko pisat, ker potem rabim cel dan da preberem... user posted image  user posted image

Pa da gremo od začetka:

CIPRESA, iskreno sožalje še z moje strani user posted image  

PBJ, resnično upam, da ne boš še ti kje fasala mastitisa. Sem slišala, da boli ko user posted image . Daj pripravi Jureta do tega, da bo malo bolj potegnil, pa fajn si jih pod tušem zmasiraj - upam, da bo kaj pomagalo...

A. ful sem vesela zate user posted image  Kaj zdaj to pomeni, da ne boš več med nami?? user posted image  user posted image  No, upam, da boš našla še kaj časa in se tu pa tam pofočkala med Julijkami 2005... Sicer pa nas prosim sproti obveščaj kako naj Aljaž in še nerojeno bitjece..

Uh, si mi kar lušte naredla... user posted image  Ne, resno pravim, ženske, mene zadnje čase kar precej "trga" in ful pogrešam nosečnost, pa še kakšnega user posted image ... PBJ, ti že kaj razmišljaš??? Ma ja, malo se nazaj držim zaradi CR, večinoma pa zato, ker še nimam službe (letos začnem komaj s pripravništvom), pa tudi zato, ker je premajhno stanovanje za 4 user posted image  Zgleda, da bo treba še nekaj časa čakat user posted image  

Anej razgraja kot vedno. Končno je spet kolikor toliko zdrav. Nosek ima še občasno zadelan, ampak nič katastrofalnega. Imamo 5 zobkov, 6. pa ni nikjer na vidiku user posted image  - toliko o moji teoriji, da prihajajo vedno v parih...
Vedno več samostojno stoji, hoče hodit in kar poišče prste in moraš z njim, če ne se "razjezi" user posted image  Ja ipiko je tudi že fajn spilil - je včasih kar težko  s temi "NE-ji", pa igoriranjem, pa da ga zamotiva z drugimi stvarmi... Igrače so itak out..
Danes smo morali po nove čevlje, ker so mu ostali premajhni.. Tak da je danes dobil dvojne pol-zaprte Cicibanove čeveljčke št. 22 user posted image  







user posted image



user posted image

Takšne ampak temno modre in še ene pa jih ni gor na e-strani... Sandalčke pa imamo takšne: vendar v svetlo modri-bež barvi (21 mu je še prav)...



user posted image
 
 
 
 


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Julij 2005
29.5.2006 22:53:08   
pravljica
cipresa...sožalje!
a. čestitke! user posted image  jaz bi tudi spet user posted image , ampak da bi to trajalo enih 7 let user posted image ...v glavnem, takrat se lahko spet pogovarjamo o tem...seveda bom spet med juliji (1 m prej ali pozneje user posted image  )...prej si pa ne predstavljam...a. ala ti vera!
pbj, že kaj boljše?
antigona, jaz sem tudi gledala čevlje v yello, ampak nimajo nič v 17 user posted image ...nad 8ooo mi pa ni spet za dat samo zaradi "lepšega" (drugače je itak bos)...zdaj ko tako iščete sandalce, če katera zasledi kaj tako majhnega in poceni, naj mi prosim javi user posted image  (vBC ljubljana sem zasledila v letaku, da imajo neke čevlje...poznate to? cene? št.?)
ja, naš malček palček se tudi že opogumi in stopi korak ali dva od mize ipd. do mene...malo prej je naredil 4, potem se mi pa vrže v naročje...in zdaj sem šele srečna, da smo kupili FS poganjalec, ki ima zadaj 2 kraka, med katerimi se hodi...mali ga vozi po travi 100 na uro user posted image  
drugače hodi v nogavičkah (tudi zunaj), včeraj pa sem ga sezula do bosega in mu ni bilo všeč (po travi)...madonca, ga bo treba navadit user posted image
glede hrane, se mi ne da pisat vsega...se mi zdi, da kar cel dan nekaj melje user posted image  ok, zjutraj milupa kaša, potem jogurt, skuta, sadje ipd., popoldan (od 15. do 17. ured nekje) kosilo - kar pač jemo mi, če se mi ne da kuhat, mu naredim riž, polento, testenine z zelenjavno-mesnim hippom...zvečer pa spet nekaj mlečnega (milupa, mlečni riž, gres)...vmes pa čisto po prešernu: keks, toast, sadja ne sme videt user posted image , kornet...kar se tiče alpskega mleka - mlečni riž, milupa riževa kašica, gres, pire...nič ne kompliciram in ne kupujem adaptiranega...drugače pa se še zvečer, ponoči in zjutraj cartava z dojenjem user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Julij 2005
30.5.2006 8:57:34   
Antigona
user posted image  Čestitke a.  user posted image user posted image user posted image , nam čisto zares delaš lušte. Tud jaz bi takoj imela še enega, pa ga nimam kam dat. Tako da bo treba žal še kar nekaj časa počakat.... V glavnem lepo nosečnost ti želim in javi nam se kaj!!!!

Pravljica v BCju sem bla, pa cene so ble mislim da od 7 čukov naprej, pa še številke niso imel. Ima pa Žan št. 19 ali 20, odvisno od modela...
Žan je doma tako skoz bos, pa tudi uzunaj sem ga že imela bosega, očitno bo tako še nekaj časa, vsaj dokler ne dobim nečesa kar mu bo pasalo na nogo. Pogledat bom šla še v Jello in pa v CityParku majo baje v Humani tud nekaj za tamale. Morm it tud tja pogledat...

Tale vreme se bo pa baje še cel teden vleku, no jutri dopoldne naj bi bilo celo nekaj sončka, ampak mraz pa ostaja... Brrrrrr... Upam, da bo kmalu bolje.

Campek, glede zobkov se pa ne sekiraj. Nekateri prej shodijo kot dobijo zobke, tako da imaš še čas. Mogoče pa bo potem dobil vse naenkrat. Ena mamica mi je rekla, da do 11ega meseca njen malček ni dobil nobenega, potem pa v enem tednu 6 user posted image  user posted image . S spanjem in bolečinami so imeli torej problemov samo en teden, ne pa vsak mesec po teden ali dva, ali pa kar cel mesec user posted image  user posted image ...

Mislim, da bom šla danes mal v City park ker doma res ne morm bit več.... Če gre še katera, se lahko dobimo na kavi... Bom preverla, če se še katera javi, ali pa naj mi piše na ZS, pa se zmenive...
Pa pa
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Julij 2005
30.5.2006 10:31:57   
PBJ
Ja, jaz bi bila tudi user posted image , če bi nosečnost trajala tam nekje 2 letiuser posted image user posted image user posted image ... 
Res imam na trenutke takooooooooo močno željouser posted image ...da ni za povedati
Mogoče bomo ob koncu poletja začeli kaj delat na novem projektu ... Če bo tako dolgo trajalo kot prvič, moramo bolj hitro začeti, ampak nikoli se pa ne ve, kdaj bo pravi čas - lahko že kar prvič uspe. Nekako imam pa željo, da bi bil drugiuser posted image  tudi poletni - ah, te moje želje...

Drugače pa zgleda, da bom ubežala mastitisu user posted image - ponoči je bilo še kar hudo, ampak si fejst masiram, ko mali pije, pa še pod tušem, tako da sta zatrdlina in rdečina mičkeno manjši. Vročino sem včeraj še imela, danes je pa ni večuser posted image user posted image

Zdaj pa grem kuhat, ker mali pridno spančka.

Držite se.

Še to: Bobek, ti pa znaš tako zabavno sestaviti sporočila, da se kar sprostim, ko jih beremuser posted image   npr:"ipiko, je tudi že fajn spilil"user posted image user posted image user posted image
 
Meceno, kako pa kaj ti? Si že zaključila z antibiotiki??

< Sporočilo je popravil PBJ -- 30.5.2006 10:34:22 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Julij 2005
31.5.2006 11:06:56   
Barbela
Ojla Julije!
Jaz sem pa tako vesela, da skačem že pol ure po stanovanju user posted image  Sem dobila odločbo in so mi podaljšali porodniško...jupiiiiii user posted image user posted image user posted image

Sem vesela tudi zate A.... mislim, da vem za katero srečko nesočko gre user posted image

lepo se imejte,
Barbara

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Julij 2005
31.5.2006 21:31:17   
Meceno
Zdravo babure user posted image   ... jaz sem boljše oz sem se že odpovedala antibiotikom in mislim da nisem odvisna user posted image ........drugače se dojka drži in je že približno ista sosednji ( prej je bil pri eni obseg 33, drugi pa 58user posted image  )
Tara se drži in če ne drugega mi malo nos poliže pa je user posted image  , danes zvečer mi je kao takega lupčka dala user posted image

Imam pa probleme s hormoni, pa od teh antibiotikov se mi je pH tam nižje doli spremenil in tako imam zdaj Canesten ( čeprav glivic ni user posted image  )
Dobro, ginekologinja menda že ve kaj dela. Ker je bila dojka taka, morem priti na kontrolo vsaki drugi mesec po M in potem vsako leto enkrat, čeprav priznam, da je tečno a lepo da nekomu ni vseeno user posted image  


Grem spat  user posted image ,jaz ne vem kaj mi je, a se še kateri tako spi ?


Pesmica user posted image

Kadar (PBJ, Bobek,Pravljica, Tinka, Barbara Tomo, Antigona, Anckabancka, Cipresa, Lona, Campek,Malika, Petra CBU,Smrka,.....) se ponoči polulate, celo
noč na mokrem spite, bleda luna vam na popek sije, da ne ne prehladiteuser posted image
 
Ali
 
kadar Tara se ponoči pokaka, celo noč na mehkem spi,
bleda luna ji na popek sije, da se ne prehladiuser posted image
 
 
 
 
Lahko noč
 
 
 
Tebi A.......... pa itak, sej veš, velik mišicuser posted image

< Sporočilo je popravil Meceno -- 31.5.2006 21:36:01 >

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Julij 2005
2.6.2006 0:20:12   
pravljica
hja, B-T, ti zavidam user posted image

meceno, si ti ziher, da nisi "odvisna" user posted image

no, da se malo pohvalim...naš malček palček že gre par korakov (do zdaj največ 4)...kolikor ga pač nese, ko se odžene od mize ali od česa drugega user posted image  se kar spusti...od mize do sedežne in še kakšne manjše razdalje, ni problema, kot da to ni nič novega...mu nastavljamo stvari v vedno daljšo razdaljo in "gremo naši" user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Julij 2005
2.6.2006 14:34:56   
Antigona
user posted image  user posted image  Barbara Tomo blagor teb user posted image  user posted image . Tud jst ti mal zavidam... Z veseljem bi bla čez poletje še doma....

Bravo Pravljica user posted image  user posted image  , še mal pa boš za njim letala user posted image ... Naš se zaenkrat še ne upa glih spustit. Če si kam res zelo želi, naredi vmes max. en korak od ene do druge stvari. Vmes pa roke tolk raztegne, če bi ja slučajno lohk dosegu kr tko, brez da bi se blo treba spustit... Sandalčkov še zmeraj nisem dobila. Bom mogla očitno počakat, da mu noga še mal zraste, pa da bo pol večja izbira....
Pravljica kako pa to, da avatarja še zmer nisi zamenjala? No, sem pač mal firbca user posted image ... 
Ajde, mejte se in se kej beremo...

Pa pa,
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Julij 2005
2.6.2006 18:30:19   
pravljica
antigona, ne vem user posted image  mi je ta slika tako všeč, da mi je kar ni za menjat user posted image ma sej je itak na vseh zlat, ampak ozadja nimam nikjer ta pravega in me moti user posted image

< Sporočilo je popravil pravljica -- 2.6.2006 18:34:02 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Julij 2005
3.6.2006 16:44:05   
Antigona
Ja to pa poznam. Tud mojga vse moti, no sej tud mene če ni pravo ozadje. Kadar se ga kej spraviva prov posebej slikat, tko kot božička in angelčka, je blo ful priprav, da je vse štimal. Je blo skoz kej narobe, pa se je ura vidla, pa un ročaj, pa predalnik... Pol sem pa belo rjuho čez celo steno napela, na tla sem dala deko, pa ta malega gor, pol je blo pa končno vse v redu.... Ma ful komplikacij... Ampak slikce so pa zakon....

Tud ta tvoja je ful dobra, ampak zrastu je pa tud že ful in ga res ni za spoznat user posted image , a ne???

Moj danes spet dela, tako da sva spet cel dan sama, moj pride šele enkrat proti jutru user posted image  user posted image  user posted image ... No ja, saj bo bolje... Važno da je delo in dinarčki, pa da si lahko kaj privoščimo user posted image ...

Pa pa,
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Julij 2005
4.6.2006 14:30:29   
PBJ
Dajte ženske, povejte mi, če je kateri izmed vaših user posted image  tudi tako "nasajen" kot moj? Moj je zadnja dva dni zelo, zelo slabo razpoložen. Tolažim se s tem, da bodo verjetno zobki, ker si samo prste grize, ali pa je mogoče kakšen vremenski vpliv na njegovo razpoloženjeuser posted image
Če odkrito povem, se meni že tudi rahlo meša od tega vremena. Včeraj smo zopet vključili ogrevanje, ker sem hodila z jopco po stanovanju. Danes je zunaj nekoliko lepše, a kaj ko sem malega ravno pripravila za ven, pa je že začelo škropituser posted image

Lanski maj in še posebej junij sta bila pa zelo lepa in topla meseca. Se spominjate, kako smo grele svoje trebuščke ... ali bolje rečeno trebuuuuuuuuuuhe?user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma zdaj mi je že lepše, ko sem obudila spominčkeuser posted image ...

Drž'te se.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 4.6.2006 14:32:03 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Julij 2005
4.6.2006 15:00:49   
CIPRESA
PBJ tudi pri nas smo zelooo slabo razpoloženiuser posted image Nevem kaj je to al vreme al spet kaka lunauser posted image

Ja jaz sem v petek oddala prošnje za službo, v soboto pa dobim iz vrtca sporočilo da so nam zavrnili prošnjouser posted image user posted image user posted image .......... nevem kaj naj naredim? Vse tako kaže da bom res ostala doma ker drugega varstva nimam (tašča, mami odpadetauser posted image ) edino če bi našla privat varstvo kje in bi ga dajala tja, to pa me tudi malo skrbi kako bo.
Poklic ki ga imam pa na žalost zahteva da nisi odsoten in da si skos informiran z novimi standardi in zakoni (računovodstvo) tako da nevem kdo me bo sprejel čez dve ali tri leta (ko bom dobila varstvo) ko bom spet šla vse od začetkauser posted image user posted image user posted image ma tale naša država je svinjska, res!!!! Kako lepo je poskrbljeno za nas mlade mamice, samo da jim statistika kaže kako visoka nataliteta je pa so zadovoljni s čim boš pa kupil hrano pa plenice pa nobenga ne briga, barabe!!!!!!

Ah, mal se moram razjezit saj vem da nisem edina da je še polno takih ali pa še v hujšem stanju kot jaz.

Kdaj se vam kaj isteče porodniška?? Meni se 06.07.2006user posted image

LP


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Julij 2005
4.6.2006 15:22:28   
LONA13
živjo julije po dolgem času.

no mi smo preseljeni, pa še nekaj časa bomo brez računalnika tako da vas berem 1x na teden.
Cipresa moje sožalje,
a.. juhuhu čestitke, tu jest bi imela še enega samo ob našem gavnarju bom rajš še počakala par let.
Naš Nejc pa samo stoji in že malo korake dela-se mora sicer držat za nekaj, pa vse mi iz kuhinjskuh predalov ven zloži, v glavnem je naporen sto na uro.

Bodte v cvetju pa se beremo.
Lp, LOna

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Julij 2005
5.6.2006 8:29:26   
Antigona
Ojla punce!

Morm mal pohvalt mojega malega škorčka. Včeraj zvečer je začel štopicat od ene do druge stvari, se pravi da se vmes spusti user posted image  user posted image  user posted image . Štopica sicer že kar  dolgo user posted image ... No, prehodi že kak meter do dva. Bravo Žan, le tako naprej! Potem pa še danes zjutraj ko je šela ati v službo reče papa in mu pomaha.... Ponavadi je samo mahal, danes pa še tak lep nežen glasek zraven reče papa... Mami se je pa skor stopila od ponosa user posted image ...

A ja mal bolj spuščatr se je pa začel že popoldne, ko smo šli z dedkom in babico na sprehod in v Mantovo na ledeno kavo. Imajo tam igrala za otroke in ker smo bili mi za mizo, Žan pa je hotel na tobogan je ob vseh stolih šibal tja, vmes se je pa za kak korak mogu spustit. Sej smo ga iz varne razdalje gledal, da bi ga ujel če bi padu... Je tam ful užival na toboganih, pa tiste male hiške majo in so Žanu ful interesantne. No, dedi in babi sta mu za rojstni dan obljubila tobogan... Žan je pa vso pot do doma mahu in vrisku, kot da bi vedu kaj sta mu obljubila user posted image  user posted image  user posted image ...
Upam, da bo danes hojo treniral naprej.

Zdej morm pa user posted image do kraja popit, k bo drgač hladna user posted image

Pa pa,
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?