|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gorenjke, kje boste rodile?
9.6.2006 19:50:10   
altati
Ljubljana, vsekakor, čeprav imam Kranjsko 100 m stran...sem že bila v LJ, sem bila zadovoljna in tudi obravnavajo me tam....Pa nimam nič proti Kranju.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Gorenjke, kje boste rodile?
10.6.2006 9:23:55   
KBM
Sem iz okolice Bleda in sem rodila na Jesenicah!

< Sporočilo je popravil Boris -- 10.6.2006 9:24:42 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Gorenjke, kje boste rodile?
14.6.2006 20:42:53   
glista
Živijo,

do porodnišnice v KR imam približno 200m, pa sem šla rodit v LJ. Med nosečnostjo sem en teden ležala v KR na oddelku, sem takoj vedela, da pri njih pa nočem rodt. Odločala sem se med Jesenicami in LJ. Ni mi žal.
LP, Pija.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Gorenjke, kje boste rodile?
22.6.2006 20:57:05   
karin412
Jaz sem bila zelo zadovoljna v Kranju. Rodila sem v ta novi sobi, babice se mi je posvetila in upoštevala vse tiste porodne želje, ki so bile uresničljive, za drugo pa me je vedno vprašala, ali sem za to.
Seveda ker je šlo vse gladko, ni bilo problemov.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Gorenjke, kje boste rodile?
23.6.2006 11:47:14   
Clody
Definitivno Jesenice!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Gorenjke, kje boste rodile?
23.6.2006 13:56:48   
Sandra*
Sem Ljubljančanka, ki živi na gorenjskem. Rodit grem v Ljubljano. Sem preveč slabega o Kranju slišala, pa ko sem mela ss sem en teden v Kranju ležala in sm bla čist razočarana nad higieno in prostori in kopalnico, da ne rečem, da sta na celem ginekološkem oddelku delala samo dva wc in je bilo skos zasedeno.

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Gorenjke, kje boste rodile?
25.6.2006 13:12:20   
dory
Rodila sem v kranju kjer so zelo lepo skrbeli za naju...ce bom mejbi nekoc nekdaj se enkrat bom sla pa tja,kjer sem bom lahko odlocala tudi za carski rez :)...sem mela v prvo same dobre izkusnje :)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?