|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KOLIKO KG??
18.5.2006 7:36:08   
altati
v prvih treh mesecih nič, zdaj sem konec četrteka (18 tednov) in imam +1 kg.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KOLIKO KG??
18.5.2006 10:30:10   
Tosika
Prve tri mesece 3+, v 22 tednu 7+.

Ampak..to so vendar najlepši kg. user posted image user posted image

_____________________________

Odločitev imeti otroka pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa.


(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: KOLIKO KG??
18.5.2006 17:34:33   
ricky
do 8.tedna sem shujšala za celih 10. kg.Do 15.tedna pridobila celo 1.kilo.Do 20. tedna spet shujšala za 2.kg.Potem pa sem jih počasi pridobivala,tako da jih sedaj v 34.tednu imam 6.kg več.

(odgovor članu Tosika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KOLIKO KG??
18.5.2006 19:05:10   
borovnička
V prvih treh mesecih 1 kg, v drugih treh mesecih pa 4 kg. Kako bo pa v tretjih treh mesecih bomo pa zdaj vidli.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu ricky)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KOLIKO KG??
18.5.2006 19:30:26   
Anonimen
0kg.....počakajmo do konca

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KOLIKO KG??
18.5.2006 20:30:29   
Anonimen
hmm, do 10. tedna sem pridobila kak kilogram, nato pa v enem mesecu od pregleda 2,5 kg user posted image , ampak mi je šlo vse v trebuh, ker imam že konkretnega user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KOLIKO KG??
18.5.2006 22:41:06   
frrrr
do 3. meseca 3 kg... zdej v 17. tednu imam pa že 4-5 kg več... se od dneva do dneva spreminja... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: KOLIKO KG??
19.5.2006 18:36:25   
bori1
Nič, ker sem bila vseskozi " slaba" sedaj sem v 35. tednu in imam 7+. Če vprašaš mojo ginekologinjo; "Gospa, odvečni kilogrami ne služijo ničemur. Če se redite preveč lahko to otročku škodi, pa še vi boste imela potem težave,..." To gre meni, ker sem štartala iz 80 in ne iz idealnih 50,...user posted image user posted image user posted image ,

lp, Bori1

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: KOLIKO KG??
20.5.2006 10:21:46   
puncica
 2 kile sem shujšala ker mi je bilo tako slabo in sem ful bruhala user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: KOLIKO KG??
21.5.2006 19:52:41   
zoya24
Kakšne pol kilice.

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 9:40:22   
petraz
V prvih treh mesecih 5kg.user posted image

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 12:49:34   
bubče
mene pa zanima, če ste v prvih treh mesecih dobile kaj maščobe na trebuhu? in ali je to normalno ali se je to sam men naredilo zarad neaktivnosti v zadnjih parih mesecih?
ker jaz jo imam fulllllll...goza user posted image user posted image

se pa še nisem zredila ...sem pa v 16.tednu ...zaenkrat še ne....

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 12:55:52   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: bubče

mene pa zanima, če ste v prvih treh mesecih dobile kaj maščobe na trebuhu? in ali je to normalno ali se je to sam men naredilo zarad neaktivnosti v zadnjih parih mesecih?
ker jaz jo imam fulllllll...goza user posted image user posted image

se pa še nisem zredila ...sem pa v 16.tednu ...zaenkrat še ne....


Ravno ta vikend sem govorila s kolegico, ki je že 2x rodila. Tudi jaz sem stokala in jokala zaradi maščobe na trebuhu in okoli pasu, pa mi je rekla, da je to "normalno", da se telo pripravlja na druge razmere, da se koža širi oz. da se dela plac za naše user posted image ; torej, to je baje normalno. No, recimo, da me je malo pomirila. Bubče, ne sekiraj se preveč, vse smo v istem zosu user posted image  user posted image ; no ja, mogoče le redke izjeme.

pa pa

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 14:58:06   
Anonimen
OJ. JAZ SEM SE ZRDILA 2,5 KG. SEDAJ SEM V 6 MESECU IN SEM SE VSEGA SKUPAJ 8 KG. G.JE REKLA DA NEKATERI SE ZREDIJO V PRVI POLOVICI OGROMNO, PA POTEM NORMALNO PRIDOBIVAJO, DRUGI PA VSE SKOZI DOBIJO PO MALO.  NE SEKIRAJ SE. V NOSEČNOSTI JE VSE TO DOKAJ NORMALNO. ODVISNO OD TELESA

(odgovor članu ljubezniva)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 17:22:06   
Maleal
Do 3 meseca 2 kg,celo nosečnost 12 kg.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 17:42:44   
Katrin
Jaz sem po mesecih več ne spominjam; približno kg na mesec, ker sem se vsega skupaj zredila za 9 kg. Sicer pa kg niso pomembni, pomembno je, da se ve počutite dobro!

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 19:57:21   
Enchantress
Jaz sem v 33. tednu in si sploh ne upam povedati... zredila sem za cca. 15 kg in verjetno bodo šli še zavzgor ... user posted image
Priznam, pa da me malce ovirajo - zaradi slabše prekrvavitve imam krče v mečih, kar res ni prijetno...
Ampak pomaga počivanje in masiranje podplatov user posted image
Tako da punce, tudi jaz se pridružujem tej misli - glavno je da se počutimo vredu me in naši sončkiuser posted image

Lep pozdrav vsem user posted image



(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: KOLIKO KG??
22.5.2006 21:14:35   
frrrr
nekje sem slišala, da se poveča količina maščobe na trebuhu zaradi večje zaščite bebice... ne vem, če je vse res... js se tolažim s tem user posted image

pomembno je naše počutje! hujšali in aktivno športali bomo kasneje...

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: KOLIKO KG??
23.5.2006 12:18:10   
Tia27
Sem drugič noseča in sem v 27em tednu, moram rečt da se identično redim kot v prvi nosečnosti, čisto isto.Prve tri mesece sem se zredila 3 kg, do sedaj pa sem pridelala 11kg vse skupaj, pač sem nagnjena tolk da se redim, ampak se ne sekiram preveč, bom že dol spravla kasneje.V prvi nosečnosti sem žal tam nekje v 32 tednu fasala preeklampsijo in tam šele kile gredo gor, na teden po tri kile lahko greš gor, tako da sem se na koncu zredila za 23 kil, to pomeni da sem do 32 tedna pridelala 13 kg,in do 36ega še dodatnih 10kg, nato sem pod nujno morala it rodit prej, če ne bi me razneslo.Upam samo to, da se mi ta bolezen spet ne ponovi, tega se ful bojim.Bolijo me pa meča ja, pa krče mam v nogah.Pozdravček vsem in čim manj nadležnih kilc!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?