Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Natisni

(vsaj enkrat sen se je razveselila), jutri pa začenm s klomifenom. Po pol tabletke na dan od 3 do 7 dne. V bistvu komaj čakam, da vidim, če se bo kaj izcimilo iz tega....malo kemije, malo morja, malo
(noseča)
(že rodila)
Tu pa tam me malo špikne, v nedeljo mi je bilo malo slabo - sem bila že prepričana, da bom dobila M, pa nič. Saj ne vem kaj je z mano?
naredila napako. Bom kar takoj popravila.
bi namreč vsak dan, še posebej ta vikend ko greva sama na morje.... Sva bla na spermogramu in je vse super...
!!! Pa javi!
. Verjetno bom "zlorabila" še kakšen test do ponedeljka, če me ne prehiti
no malo telovadbe ublaži zadevo.
. naj 
