|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še vedno iščem ime....
22.7.2006 21:18:49   
SanjaS
...nekako  so mi taka imena preveč pogosta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Še vedno iščem ime....
24.7.2006 17:06:44   
Kajč
Kaj pa Tevž, Gal, Nik, Taj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Še vedno iščem ime....
24.7.2006 18:37:00   
malika
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=475155&mpage=1&key=konec%2Checa

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Kajč)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Še vedno iščem ime....
24.7.2006 19:03:13   
kada
Najbolj k priimku paše Oliver.  Men so pa všeč: Žiga, Nejc, Anže, Rok...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče Uroš Sink?? 

_____________________________

Nina - 18.9.2004,
Lara in Sara - 6.11.2005,
Žiga - 8.10.2007


(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
24.7.2006 19:18:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Še vedno iščem ime....
24.7.2006 22:22:09   
SanjaS
Evo, pa smo skoraj tam, kjer smo bili na začetku ... je pa jasno, da se brez vas ne bi premaknila v zvezi z imenom z mrtve točke do dne ko bi fantu zrasli prvi brki..user posted image

Sončica in kada, evo, jaz tud mislim tako, kot predlagata.. zdej je treba samo še moško polovico prepričat, da " mu itak nč druzga na tem svetu ne preostane k ti dve imeni na izbiro... in da je Rihard čist mem" ...


Je pa zadnjič rekel, da namerava v bližnji prihodnosti sestaviti "svoj" seznam imen... (se že tresemuser posted image   , glede na doktorsko obdelano temo, ki smo jo pripravili na RR-ju)...

Punce, čudovite ste, tiste, ki se vama zdijo moji predlogi totalno mem in tiste, ki vidite tisto, kar se meni zdi... user posted image

Lp,

S.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Še vedno iščem ime....
20.8.2006 11:13:26   
Jacqueline
SanjaS ste se že odločili kako bo ime vašemu korenjaku?

Lp,
Jackie

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Še vedno iščem ime....
20.8.2006 11:59:38   
Rožica I
FILIP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Še vedno iščem ime....
20.8.2006 12:52:37   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Mi je pa všeč Gaber pa Brin, sam verjetno ne bi tega dala glede na to da je tvoja hčerka Tisa.



Jaz pa bi ravno zato dala takšno ime. Mi imamo Bora in Brina, pa sem mi zdi, da bi Tisa lepo pasala. Sami iglavčki.....

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Še vedno iščem ime....
20.8.2006 16:56:37   
Strawberrie Cherrie
in potem še enga Gabrauser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Še vedno iščem ime....
20.8.2006 21:07:48   
SanjaS
A veš Jacqueline, da še NE.user posted image

Še vedno blodimo...

Filip je edini bratranec mojih otrok in naš "občasni" tretji otrok...(ima enak priimek, zato odpade)..

Nekako se mi najlepše "rima" s priimkom Oliver, zelooo so mi pa všeč tudi Brin, Bor, Svit, Jon čeprav gre za modna imena, ki naj bi se jih v bistvu izogibala. No, itak se mi pa zdi da nekako ne pašejo k priimku...

Jordan so vsi previdno odsvetovali, ker je enako imenu države s katero v Sloveniji nimamo veliko opravit...

Jonatan ni atiju všeč (sem poskusila z okrajšano verzijo Natan, pa pravi da tudi ni lepo)

Taras tud ne more bit, ker je zgodovinsko gledano možakar žal negativec.. 

Skratka, še vedno blodimo in iščemo nekaj splošnega, a nevsakdanjega, pa ne preveč modnega, s pomenom in brez š, č, ž...user posted image

Če ima še katera kakšno mnenje s katerim bi podprla kakšnega od predlogov, bi bila zeloooo vesela.user posted image

Lp,
S.


(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Še vedno iščem ime....
21.8.2006 8:34:35   
African queen
Meni je zelo všeč ime OLIVER!Ne se ozirat preveč na to, kar pravijo drugi.Važno,da je vama všeč!

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Še vedno iščem ime....
21.8.2006 10:20:02   
kiarra
Oskar je pa še lepše kot Oliver. Pa paše k priimkuuser posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 11:51:28   
vampirka
Sem se potrudila in prebrala vso kolobocijo in moram priznat, da se strinjam s predhodnim postom: OSKAR. Malo je podobno Oliverju, ampak veliko bolj "možato" - mogoče uspeš prepričat dragega user posted image  s tem argumentom...Oliver je sicer ok, ampak pod razno ne paše k Zali in Tisi...pa, ko slišim Oskar, me asociira na našega znanega oblikovalca Oskarja Kogoja...Ko pa slišim Oliver, pa na dalmatinskega pevca Dragojevića...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu kiarra)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 13:04:41   
SanjaS
Meni je Oskar tudi všeč, a kaj ko srečni očka še vedno uspešno obnavlja neke spomine iz vojske ( je še iz ene tistih generacij, ki je služila še stari domovini) na enega madžara Oskarja, k so se vsi iz njega norca delal... in veste, da se znajo južni bratje veliko bolj sočno izražat, zato Oskar tudi ni varianta...user posted image  

Oliver se mi zdi sprejemljivo, pa ne zato, k bi bla res tko nora na Dragojeviča ( k sicer ni neka lepota za pogledat, a drugače je pa po moje faca), ampak bolj zato, ker je nekako mednarodno in ker ne poznam nikogar s takim imenom (razen seveda fiktivnega Oliverja Twista, ki niti ni negativec, ampak pravzaprav zmagovalec v zgodbi), pravzaprav obstaja več razlag o pomenu tega imena in glede na to, da je bil Oliver v 15. ali 16.stoletju tudi eden maloštevilnih pogumnih vitezov kralja Karla, se mi zdi, da spada med "ta zaresna moška imena", nekateri sicer povezujejo ime z olivami ( rastlinsko- to naj bi pa bila neka povezava s sestrama), ki jih oba z možem obožujeva...no in tudi zato se mi ponovno zdi ime sprejemljivo, ker nekako paše k priimku.. čeprav se strinjam z vama Kiarra in vampirka, da se Oskar bolje sliši.

Sej ne, da bi mi bilo Oliver samo po sebi všeč, samo zdi se mi, da bo glede na to, da gre za zelo redko ime, ki niti ni modno, dalo možnost fantu, da  SAM ustvari pozitivno ali pa negativno asociacijo na svoje ime v okolju v katerem živi. Hkrati gre za ime, ki mednarodno gledano ni "kr neki", zato je tudi tujcem razumljivo.

Mariskomu je tko kot n.pr. Sariti  ime čist o.k., zato se mi zdi, da izbira ni tko zlo slaba ... 

Gaber mi ni všeč, ker se mi zdi kot neka okrajšava od GABRIEL., čeprav gre pravzaprav za drevo. 

V bistvu je problem v tem, da ime OLIVER povsem ustreza nekim mojim željam, na podoben način kot JORDAN, a se mi ne zdi nekako LEPOSLIŠNO  kot so n.pr. SVIT, BRIN, KIRIAN, LAN, MAJ, BOR ipd.

No in zato gnjavim vas..user posted image

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 19:41:52   
MAMBA
Jaz mislim,da je ime OLIVER zelo lepo ime,vsaj mednarodno in fant ne bo nikjer na svetu izpadu čudak!Tukaj na tem forumu pa so itak skoraj vsem babam všeč čudaška,kao moderna imena(samo v Sloveniji!!!),ki so skoraj vsa izmišljena.Tukaj ne boš najdla nobenega pametnega predloga,vedno ene in iste:Brin,Val,Gal,Lin,Lan,Maj...groza,res!

_____________________________

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 20:11:27   
Jacqueline
Moj predlog je še vedno Maks!!!


Lp,
Jackie

(odgovor članu MAMBA)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 20:53:29   
Anonimen
Če bo Oliver, ga bodo zagotovo klicali Oli.

kaj pa Oto?

Aja, kdaj pa imaš rok?

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 21:00:17   
April
Kaj pa Dominik? Pomena sicer ne vem, je pa to mednarodno ime. Meni je všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 21:10:13   
Anonimen
Kaj pa;  Teo, Jošt, Samo, Simon?
Ali pa; Leon (Leonardo), Mateo, Marsel, Alan?
Ožbej, Anžej, Filip, Stevo,...?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 21:36:40   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aja, kdaj pa imaš rok?


Upam, da čimprej, da se ta nočna mora z imeni za enega otročka končno konča.

SanjaS, upam, da pri drugih stvareh manj kompliciraš, resno. Pa brez zamere

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 22:01:54   
SanjaS
Odločila sem se da odpadejo vsa imena s š-jem, ž-jem ali č-jem..

Jacqueline, kar se tiče Maks-a me je prepričala ANCY, ki se ji sliši kombinacija z imenom bolj kot MAXINK.. meni namreč tudi ko izgovorim kombinacijo na glas, čeprav mi je ime zelooo všeč in bi naša Tisa bila zagotovo Maks, če bi bila fant.

Ma, Marogica veš kako je s tem, mislim kompliciranjem... V bistvu res rada kompliciram, pri večini stvari, a z razlogom...user posted image  

V svojo obrambo naj povem da se mi preprostost sama po sebi ne zdi vrednota v življenju. Zakaj?Ste se kdaj vprašali kakšen bi pa bil svet v resnici brez komplikatorjev?
Nadvse dolgočasen, a se vam ne zdi?

V bistvu se ne bi imeli o čem pogovarjat, ker bi bilo vse res zelooo preprosto. Vse bi temeljilo na kratkih vprašanjih in še krajših odgovorih- nekako kot kviz z možnim odgovorom A in nič več.
Enostavno bi pač nekaj naredili ali izbrali in bili s tem takoj zadovoljni in zadev ne bi spreminjali z nekim kompliciranjem, dvomi, željami ali celo zahtevami... 

No, ne bi rada izpadla pretirana zagovornica nas, komplikatorjev, a opazila sem, da so prav nekateri komplikatorji na raznih življenjskih področjih pravzaprav gibalo razvoja in nekih novih idej.... No, in od takrat pri nekaterih stvareh povsem in totalno kompliciram. Seveda mora biti kompliciranje argumentirano, da ne bi po nepotrebnem zahajali v črne vesoljske luknje, ki jih pač ne zmoremo rešit... lahko pa s svojimi idejami popestrimo pogovore na nekaterih temah RR , a ne?user posted image

Lp
S.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 22:05:55   
rija
Svet brez komplikatorjev = RAJ!

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 22:51:30   
Erdbeere
Moram še jaz malo pristaviti svoj piskrček. Kaj pa mogoče Nitaj Svit ali pa Dorjan? Meni sta bila na začetku zelo "čudna" imena pa sta mi zdaj zelo všeč user posted image rok ima pa 23.9. če sem si prav zapomnila, še en mesec "more" bo pa želim ti res čimprejšnjo izbiro

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Še vedno iščem ime....
22.8.2006 23:20:23   
SanjaS
No, DORJAN se mi pa zdi končno en nov in zelo dober predlog. Samo še raziščem vse v zvezi z imenom in vprašam boljšo polovico kaj meni..

Hvala Erdbeere.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?