|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 22:54:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 22:55:37   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

Meni je Svit super.


SanjaS ti imaš pa res okus. Brin pa res ne paše z vašim priimkom, za Bora pa je tudi bolje, da ne, če ima možek ob tem "slabe" spomine

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:02:24   
SanjaS
Ma, Svit mi je všeč kar tako... ne kot ime, bolj kot beseda. Otroku pa sigurno ne bi dala tako imena, ker pač za to nimam nikakršnih dobrih razlogov ( ni mednarodno, je moderno,  težka kombinacija s priimkom... )

A za Brina se pa tudi strinjava, da ne paše k priimku? Ime kot tako,  mi je super ( se mi neki dozdeva, da tebi tudiuser posted image ) a kaj, ko ne paše k našemu priimku...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:02:24   
Jacqueline
No še nekaj idej, bom pisala kr skupaj z priimkom, ki je očitno kr trd oreh:


Arne Sink

Daniel Sink

Erik Sink

Evan Sink

Greg Sink

Ian Sink

Ilija Sink

Jadran Sink

Jonas Sink

Jani Sink

Liam Sink

Lovro Sink

Leo Sink

Marcel Sink

Natan Sink

Paskal Sink

Rene Sink

Tjaš Sink

Tian Sink

Lp,
Jackie

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:04:03   
SanjaS
Jackie, kera kombinacija/e ti je pa najbolj všeč od teh?


(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   [Brisano sporočilo]
5.9.2006 23:06:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:08:15   
Marogica
SanjaS, ti boš dobila medaljo za maratonca pri iskanju imena za tvojega sinka. Nam vsem si pa dolžna eno velikoooooooooo kavouser posted image

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:09:54   
Jančika_
Meni se super čuje Vladimir Sink. Ampak sem pristranska, ker se mi Vladimir super čuje z vsakim priimkomuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:10:40   
SanjaS
Splišni, Tibor  je bil moj predlog kolegici, ki je bila takrat noseča ko sem jaz nosila Tiso ( trenutno stara cca 9-10 let) .
Tako, da se povsem in v celoti strinjam s tabo, da gre za zelooo lepo ime: to ime mi je že zelo všeč in tudi fant, ki ga poznam že 9 let  in s tem imenom hodi naokoli je superuser posted image )  Problem pa je v tem, da ga sedaj ne morem sama uporabit, ker je prepogosto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:13:21   
SanjaS
že tooooočiiiiiiiiiimmmmmuser posted image user posted image user posted image

Jančika, kako pa se ti je to zgodilo..? Mislim to, z Vladimirjem? Pa te ja ni napadel isti virus, kot al bino ( še pomnite tovarišice Jezdimirja in Krasnodarja?)...? 


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:21:51   
Jacqueline
Jaz sem zelo goreča zagovornica imena Liam, sam ne vem če ti ga dam user posted image !!! Drugače pa mi je zelo všeč, tako kot Bagi: user posted image  Erik Sink pa vsa ostala, ki sem jih napisala!!! Je možu všeč sploh katero od teh imen in hkrati tebi?

Lp,
Jackie

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:23:33   
spacey
Od zgoraj naštetih predlogov (Jacqueline) so mi najbolj všeč:

Erik Sink  - Greg Sink -  Rene Sink user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:26:28   
Jančika_
A kako? Saj ne vem, če bi povedalauser posted image . No, pa dejmo, ker itak če bom imela še enega sina, bo Vladimir in bom morala vsakemu razlagatuser posted image .

Najprej se mi je zataknil v uho princ Vlad v Drakuli Brama Stokerja in Gary Oldman je takoooo slasten! Pa Vladimir Kličko je car (boksar, drage moje, velik ko gora). Pa še možu je všeč.

Ko sva izbirala ime za Kajetana, sem razmišljala tudi o imenu Volodja, ki je izpeljanka iz Vladimirja, pa tega takrat sploh še nisem vedela; Volodjo sem staknila pa na pokopališču - igralec Volodja Peer je pokopan čisto blizu moževe mame.

Hm, vidim, da sem malo morbidna. Drakula, pa britofuser posted image . Ja kaj češ, Vladimir mi je pa še vedno najbolj všečuser posted image .



(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:30:45   
SanjaS
Liama prišpari, da ne boš pol tko kot jaz okrog ljudi gnjavila...user posted image

Meni se tudi zdi Erik Sink dobra kombinacija, no, pa Natan Sink mi je tudi zelo všeč, samo ata  trenutno spi in ga ne morem vprašat... mu bom zjutraj pokazala tvoj seznam, ker sta mi vsaj ti dve kombinaciji zelo všeč.  Rene Sink se tudi dobro sliši, a zato kombinacijo že vem, da noče, ker mi je tudi že padlo na pamet .

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Še vedno iščem ime....
5.9.2006 23:37:37   
SanjaS
Sem že bila na gradu in pokopališču grofa Drakule in to morš doživet... RES je vse, kar pravijo, ko to pravijo tisti, ki pravijo da je GROZLJIVO.
Pri 23-ih letih in  sredi belega dneva me je bilo na smrt strah pri vratih pokopališča ob gradu in še danes me kar zmrazi ko se spomnim. Sicer imajo pa Romuni to zadevo lepo urejeno (ena redkih stvari pri njih, ki je taka kot je treba)....Kje pa je pokopana tvoja super tašča (pravijo, da je najboljša ravno taka,  kot je tvoja - tiha in predvsem povsem hladna)... Upam, da ne zameriš, sicer pa upam, da tam, kjer je trenutno nimajo interneta...?

Lp,
S.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 8:11:49   
Jančika_
Moja tašča je bila res super, veš. Radi sva se imeli in jo včasih zelo pogrešam. Najbolj mi je žal, da ni dočakala vnukov. Pokopana je pa v Žalcu.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 9:39:58   
SanjaS
Oooo.. sej me je malo skrbelo, da bom falila s tisto o mrazu... gre za bolj moški vic, ki ga pogosto slišim, ker moj dragi možek namreč nima tašče. Je nikoli ni imel, ker mi je mama umrla že v otroštvu in je ni imel priložnost spoznati. No, sej je tudi jaz nisem imela priložnost spoznati...

ZELO mi je žal, ker je bila "fora" očitno bolj neprimerna v tvojem primeru.

Slišim pa velikokrat, da za številne znanke, ta vic v celoti in povsem velja...

No, včasih uskam mimo, ko želim bit duhovita. Res mi je žal. Še posebno zato, ker jaz svojo taščo še imam in jo imam ravno tako zelo rada, pa čeprav jo  včasih ne razumem.

Oprosti.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 10:06:25   
Jacqueline
Sanja ste že kaj bliže odgovoru???

Lp,
Jackie

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 10:14:10   
Jančika_
SanjaS, ej, ni panikeuser posted image , sploh nobene zamere! Ko bi ti mojega moža čula, kake seka, ko hoče fore pokatuser posted image . Pa brez skrbi, poznam tudi tašče, za katere zgornji vic še preveč velja na žalost.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 21:08:27   
SanjaS
JOJ,  PREJOJ!

A veš Jackie, da mu NOBENO od teh imen iz seznama ni všeč in mi gre že skrajno na živceuser posted image , ker je totalno neresen..

Všeč mu je Rihard, Teodor, Viktor, Boris in Kristan... sem bla do zdaj prepričana, da je to priimek, pa mi je dokazal da obstaja gospod srednjih let s tem IMENOM.. 
Pojma nimam kaj izbrat..

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 21:17:10   
Jacqueline
SanjaS pa tolko predlogov smo ti že dale!!!user posted image  Danes sem pričakovala stavek z začetkom: No pa smo končno našli ime!!!! Od moževih predlogov pa nekak nobeno ime ne paše k Tisi in Zali!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 21:17:26   
ElaM




Kaj pa Matija? Verjetno jih je tud preveč, a ne?
Tvoj mož ima pa res poseben okus.user posted image




_____________________________

:)

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 21:27:34   
Anonimen
A Tiborjev da je preveč? Ojoj. No, O.K., me v bistvu veseli, da tako meniš.

Kaj pa Severin? Sever skrajšano? A je preveč s-jev? Severin Sink? Sever Sink?

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 22:14:22   
SanjaS
Sem mu prebrala tvoj predlog, pa pravi,  da mu je Artur Sink v bistvu bolj všeč.. a ni čudno?
Artur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Še vedno iščem ime....
6.9.2006 22:35:29   
Anonimen
Artur je v bistvu tudi v redu. Edino tisti pokojni Drnovškov pes ...

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?