|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
6.6.2006 15:25:11   
tehnofil
Ja, čeprav ste že na koncu, še čakam na TR.


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Sm tolk vesela, da nč več ne nardim dons...

"Sendvič", ki si ga včeraj jedla te je nasitil za malo časa. Danes si spet lačna. "To" pa je hrana, ki te nasiti za dolgo. In včasih imamo priložnost in včasih nam še celo uspe, da lahko pomagamo tam kjer je naša pomoč resnično potrebna.   Ko bi le lahko imeli večkrat takšno srečo, da bi se lahko najedli te resnične hrane za dušo.
user posted image A je tako, Kerensa? Making the diference.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
6.6.2006 19:57:23   
dory
Babe prosim prosim za TRR....ne bom se pocutila bolje,ce bom lahko pomagala mali pikici....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
6.6.2006 22:50:35   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Ja, čeprav ste že na koncu, še čakam na TR.

Hvala Seven, Splišni, Neva6, Cmokec, Urša

Pošiljam še tebi Teja.  .

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
7.6.2006 11:23:20   
Lusa
Komaj zdaj sem lahko prisla na internet ,ker do zdaj smo racunalnik ponovno instalirali zarad virusov.Pa se tipkovnica ni nastavljena ,tako ,da ni sumnikov...
Pa saj ste ve tu gor iznajdljive in kapirate Za kaj se gre.user posted image

Danes sem dobila po posti dve pismi in dinarcke od Branke in Mihaele

Hvala vama.

Vceraj pa je bilo ponovno nakazanih 25000sit tako ,da se je do sedaj zbralo okoli 195.000sit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image punce!!!!!

zdaj se pa cakam samo kerenso ,da mi poslje od medico stevilko ,da nakazem dinarckeuser posted image user posted image user posted image .

To je moj najlepsi teden v teh 10 mesecih kolikor je  Ajsa stara in to ste zasluzne ve na rr.

100x hvala

papa



(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
7.6.2006 11:51:48   
Anonimen
Jupiiiiii, kak sem vesela, ko to preberem. user posted image user posted image user posted image Pa še zelo dobro se počutim pri srcu, ker sem vsaj malo pomagala naši Ajšiki.

Uživajte na sončku.user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   [Brisano sporočilo]
7.6.2006 13:19:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
7.6.2006 14:04:57   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image ja bravo.....res je lepo prebrat, da nam je več kot uspelo in tudi jaz sem zelo vesela, da sem lahko pomagala Ajši user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
7.6.2006 14:09:04   
KBM
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
7.6.2006 22:04:35   
Anonimen
Superca, jaz sem ful vesela za našo malo princesko. user posted image  Jaz pravim kar NAŠA, ker imam tak občutek - da je zares mičken del vseh nas.user posted image

Lusa, imaš kakšno informacijo, če je prišel denar tudi preko prenosa med računi na pravi račun? Sem kar preko Klika naredila prenos še v ponedeljek zvečer. Jaz upam, da je prišlo....bo vsaj za kakšno igračko.user posted image  Al pa za eno hlačnico zate user posted image . MAlce sem hecam, ampak sem res ful vesela, da je tole ratalo user posted image

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
8.6.2006 9:15:20   
nanka
Ker sem okrevala po operaciji vas nisem  spremljala, danes pa našla to temo in sem si vzela čas in vse skupaj prebrala.
Prosim še meni št. TRR in naslov, da bom lahko kaj prispevala. Vem da sem za aparat zamudila, bo pa prav prišlo v vsakem primeru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
8.6.2006 9:31:47   
nanka
Hvala za podatke.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
8.6.2006 21:11:32   
Lusa
Dinarčki še kar prihajajo in pisemca tud.Danes sem prejela Sisino in BABYno pismo.Pravtako je bilo nakazanih na TRR okoli 20000sit.

Iz user posted image hvala vsem.

Ena jeklenka drži 4ure ,tako ,da bo mi zelo prav prišel denar za polnjenje jeklenke.Sedaj bom bolj poredko domauser posted image user posted image user posted image  in kisik bo kar razplamteluser posted image user posted image user posted image .

Za vse ostale ,ki čakate na plače pa čist razumem ,kako je v taki situaciji bit in vem ,da ste vsak dan z mislimi na našo Ajšo in to mi v tem trenutku pomeni največ.Denarčke pa kar prihranite!

Kdor je ljubljen ,ta tudi hoče živet in to dokazuje Naš sonček.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
8.6.2006 21:27:27   
Moyca_
koliko pa sten eno polnjenje Lusa?

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
8.6.2006 21:54:26   
tjasa10
Prosim, še meni trr za Ajšo, bom zeloooo vesela, da lahko pomagamo mali borki.
 
Hura za Ajšouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
9.6.2006 14:00:42   
Lusa
Mislim ,da je že ena napisala ,da eno polnjenje pride 3000sit ,drži pa 4ure.

Žužu ,hvala za pismo.

Moram vam povedat kako prav nam je danes prišla jeklenka.3ure smo bili brez elektrike in če ne bi imeli jeklenke ,bi jo morala peljat ,(če ne bi zdržala brez) v zdravstveni dom.

lp

(odgovor članu tjasa10)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
9.6.2006 15:40:10   
Moyca_
full sem vesela da smo lahko pomagaliuser posted image user posted image
sem nekaj malega nakazala pa mi je full bed, pa bom drug mesec še za eno polnjenje. Se bom boljše počutila

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
10.6.2006 8:07:44   
Teni_
Ja, poljenje pride nekje 3.000, vsaj tukaj, ko dela Boštjan. Ne vem, kam boš hodila polnit in koliko so kaj cene različne.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
10.6.2006 20:45:01   
Pi-kica 1
Ker je bil moj Samo spet v bolnici, sem temo zamudila. Zato se javljam sedaj in prosim še jaz za TRR, da nakažem vsaj za kako polnjenje.


LP

Pi-kica

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
10.6.2006 21:12:21   
Anonimen
Tudi jaz bi prosila za tr ali naslov od Nataše za malo Ajšo.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
12.6.2006 11:00:05   
KATI321
Sem sicer pisala že na Lusin ZS, ker pa sem nevešča računalnika bi kljub temu da že krepko zamujam prosila za njen naslov da ji še jaz pošljem nekaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
13.6.2006 9:32:45   
Lusa
Ojla
Spet me je nekaj računalnik zezal ,tako da me par dni ni bilo gor.Moram vam malo napisat kako Ajša zunaj uživa.user posted image

Včeraj sve bile vso dopoldne z vozičkom na potepu v našem malem mestu in njeni okolici in naša Ajša je samo spala.Bile sve tudi na sistematskem pregledu in sem povedala za vašo dobrodelnost.Uživala je tako dolgo ,da sve jeklenki že spraznile.user posted image Zato pa jih imamo!!!!user posted image

Žužu moram ti povedat ,da je Ajšina sestrica Luša že vse "zalepke"(tako ona govori nalepkam),ki si jih poslala nalepila na akvarijuser posted image user posted image user posted image .Ni si dala dopovedat ,da si jih naj "našpara".user posted image

Malo sem se morala oglasit.

lp

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
13.6.2006 9:50:05   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image Seveda je spala,če je bila pa na svežem zraku.user posted image user posted image user posted image
Tudi čas bo nastopil,ko bo se začela zanimat za okolico.Sončka naj se naužije,da bo tudi barvico pridobila in seveda prepotreben vitamin D.
user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
13.6.2006 10:34:30   
žužu
lusa me veseli. saj zato smo jih pa poslali, da se jih porabi! ko jih bomo pa spet nabavili, pa tudi vaši princeski kakšno še pošljemo!
imejte se najlepšeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
14.6.2006 15:31:28   
Erdbeere
Tudi jaz sem zelo zelo vesela, da je akcija uspela user posted image user posted image user posted image user posted image

Mala Ajša pa naj čimbolj uživa na svežem zraku user posted image  

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: 3x HURA za MEDICOtehno d.o.o. - za Ajšo!!!
15.6.2006 19:15:47   
Lusa
MojcaH hvala za pismo in seveda za dinarčkeuser posted image .Vsega skupaj se je zbralo okoli 220000sit.user posted image user posted image user posted image za vse vas.

Jaku pa tudi hvala za zelo dobre aparatureuser posted image .Jih redno uporabljamo in so več kot odlične.

Zelo sem vesela in srečna ,da lahko uporabljam stvari ,ki ste mi jih VI rr-ovci kupili.

SEm pa bila danes na zavarovalnici za prenosno jeklenko in mi je dejala ,da smo itak edini primer ,da rabimo prenosno jeklenko in ,da je zelo ,zelo malo možnosti ,da bi sploh kaj povrnili-za jeklenko in polnjenje.Bi morala zelo dobro utemeljit ,zakaj jo potrebuje.IN preprosto ne bom se z njimi obadala ,jutri jim pošljem po pošti vlogo in vam povem kakšen bo odgovor.

Tako ,da sem še 1x več presrečna ,da ste mi vi to omogočili in da končno Ajša uživa zunajuser posted image .

papa

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?