Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2025
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Natisni
, vse po starem, kar pa tudi ni slabo
.
Matic za prvi zobek. Nič se ne pritožuj ker še ne leta po stanovanju
!
. Pri nas je tud bil problem hranjenja po steklenički. Kar naprej smo se nekaj matrali. Zdaj smo pa začeli z GH in je tud jest začel boljše, tud mleka več spije kot ga je prej. Upam da vama uspe se vsaj malo poredit, da ne bosta spet morali v bolnišnico. 
pocitral. Ne moreš verjet kaj so delodajalci vse sposobni, pa še nič jim ne moreš. Sem žalostna ko slišim kaj takega, kar se lahko vsakemu od nas zgodi.
.
...no, pa da se še jaz malo "pohvalim" - je prej A nekaj pojokcal, grem pogledat (da ga nazaj potunkam) in on SEDI!!!!
Drugace ma se malo nosek zabasan, sam nc hudga.
.
.
.
. 

