|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 104 [105] 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
1.3.2007 8:55:45   
metuljčica27
Lulu, jaz sem še kar tu, tako da velja za danes.

Ponoči pa sem imela od 3.30 pa do okoli 6.00 popadke. Vendar so se umirili- zakaj, pa pojma nimam. JAz sem se že zrihtala za odhod, samo počakat sem še mislila, da bodo bolj pogosti, pa nič. V glavnem rjav izcedek se je vrno. Bomo videli kaj bodo danes rekli v P. Torej se vidimo.

Matejčica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . BRAVO!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 12:10:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljčica27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Februarčice
1.3.2007 12:45:18   
LuLu
Ojla,
tak:
- malecka_mateja je imela CR, je bilo kar hudo, zdaj je vse ok, pupiko je videla, in ne bo Žanet ampak Tjaša.
- ZDAJ PA JAZ:
!!!!!!!!!!!!!!
Odhajam k njej... na pregledu so mi ugotovili, da imam malo plodovnice in bodo sprožli porod. Tolko, da sem se domov vrnila za dve uri in odhajam nazaj.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, že živčkam!!!!
Hvala bogu, da nimam vmes noč za prespat... tak da dečve, pozdravljene, se tipkamo na starši čvekamo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Februarčice
1.3.2007 13:04:52   
metuljčica27
O, sedaj pa mi bo še Lulu pobegnila.

Jaz pa nič, malo odprta. V nedeljo mi bodo sprožli, ob 8.00 moram prit v P.

Lulu drži se, že navijamo.

Torej sem ostala zadnja...user posted image user posted image user posted image
Upam, da se vam bom kmalu pridružila na drugem klepetu.



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 15:03:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljčica27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2605
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 15:16:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Februarčice
1.3.2007 15:52:59   
ribicau
user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo malecka_mateja za bejbo in jasna81 za korenjaka!

Dajmo Lulu! Metuljčica tudi jaz ostajam tukaj, tako da kar tipkaj....Zdele res da me ni bilo, ker sva bili z Evo po obiskih, ampak zdej bom pa tukaj, obljubim.

Cao

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Februarčice
1.3.2007 18:13:30   
metuljčica27
No, pa le torej nisem več sama.

V nedeljo je baje še polna luna, katera naj bi vplivala na popadke, ne?
Upam, da tudi moje.

Jutri še greva z dragim v Velenje, avto bova verjetno menjala. Tako da bom prodala avto. Kar hudo mi je, samo ima 3 vrata in je sport-zato je tudi bolj trd. Skratka ni primeren za user posted image  oz.družinico. Rekla pa sva da pa bova vseeno vzela bolj malega, pa bo potem moj, ko bo zamenjal avto vzel karavana. Kolumbo, vidva imata karavana  407, ne? In sta zadovoljna?

Kako kaj Lulu? Le kakonam bo javila kako in kaj. Midve si tudi nisva izmenjali št.! Danes še me je vabila na kavo po ctg-ju. Pa sem bila fertik pred njo in se nama je mudilo. Pa sva se zmenili, da se vidimo v nedeljo. Niti sanjalo se ji ni, da bo danes ta usodni dan. Le kako se drži. In tako, sedaj pa se še lahko zgodi, da bosta z Malečko_matejo skupaj v sobi. Poiskali se že bosta.

Nič lepo se imejte, pa javite se kaj.


(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Februarčice
1.3.2007 18:27:06   
Jenki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Matejo in Jasno in vse, ki so rodile.

Kolumbo - prav fletna druzinica ste, ni kaj. user posted image
Go Lulu go! user posted image user posted image
Metuljcica - v nedeljo je polna luna...do takrat bo sigurno kaj. user posted image

Midva sva bila vceraj pri zdravnici za pregled pri enem mesecu. Nas korenjak tehta 6 kg! Je pa res najin otrok. Sestra je kar vprasala kaj delava? UPS!   user posted image  Ima pa vnete oci in smo zato dobili kapljice. (Tamala je to tudi imela.)
Nas je na tri ure...cez dan in ponoci. Bilo bi zelo fajn, ce bi malo podaljsal tole nocno spanje.

Kupila sem si on caj pri dojenju od Galexa. Prodajalka mi je rekla, da je za spodbujanje laktacije. Pa bomo videli.

Lep pozdrav vsem skupaj!  


(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 19:04:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jenki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Februarčice
1.3.2007 19:09:15   
ribicau
O Jenki zdravo!

Ja metuljčica27 smo tukaj za spodbudo.

Moj možek pa hoče, da prodava mojega vwpolo in kupiva passata karavana. On že ima passata karavana, zdej pa bi njegovega meni dal, ta novi (ene 3 leta star) pa bi bil njegov. Ampak jest se upiram, ker bi bila registracija in servis toliko dražji....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Februarčice
1.3.2007 22:20:15   
metuljčica27
Lepo, da ste z mano. Res sem vam hvaležna in vesele vsake novice o vaših user posted image .
user posted image user posted image user posted image

Vam morem povedat, da sem danes resnično mirna. Nevem, zadnje dni sem bila ztako nervozna, vsi so me spraševali kdaj in zakaj še nič ni, niti v trgovine ne morem. Saj vem da nič slabega ne mislijo, vendar so TEČNI!!!!!!
Danes pa sem po pregledu,saj sedaj vem, da pa do nedelje bo, tak umirjena. Samo me je pa začel tak dol tiščat-boli. Samo tako že mora bit, ne!

Kolumbo vidiš moj prisega na peugeote. Vendar meni pa so všeč citroen C3, ali pa berlingo, kater je zelo praktičen. Kakšnega terenca pa se tudi ne bi branila. Dobra izbira.
In kako kaj mali Maj?


Kje pa kaj Lulu? Upam , a je že!

Nočko 

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   [Brisano sporočilo]
2.3.2007 9:01:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljčica27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Februarčice
2.3.2007 9:46:15   
metuljčica27
Jaz sem se tudi pogovarjala s njama in so mi rekle, da sta že rezervirali posteljo za mene. Tako da me pričakujeta. 

Ja nič v nedeljo rodit, danes mogoče po avto. V nedeljo pa ima tudi moj dragi rojstni dan in sva se odločila, da sorodnike jutri povabiva. Saj je bolje sedaj kot pa potem, ko bomo trije. Je reko, da mi bo pomagal. Še on bo speko kremšnite. Ta meni bo rej minilo.

Nič lepo se imejte.

Čao 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Februarčice
2.3.2007 16:19:27   
ribicau
Bravo user posted image user posted image user posted image  Lulu!

A kr cimre sta, ja zakon! Metuljčica27 nedelja vabi, pa če prav slišim, se ti bo do nedelje vsak dan nekaj dogajalo! Nedelja bo tu kot bi mignil....

Pri nas je bilo pa pestro dopoldne. Pomojem so našo carico nekej krči matral. Eno uro in pol sva se pogajali, potem je pa zaspala. Zdej sva pa ravno iz sprehoda prišle, sva bile zunaj kar uro in pol. Ja če je blo pa tko fajn...No mala se me je zdele usmilila in naprej spi, jaz pa sem si privoščila pol litra goveje juhice, njami. Sploh nisem imela časa jest, rajši sem šla z malo na sprehod. Sem si pa danes naredila plan, da skuham govejo juhico in ker je mala pridna dopoldan (je bila prejšnje dni), da lahko naredim čufte s katerimi je malo več dela...ja komej sem sfolgala. Jedla jih bom pa zvečer, ker se mi zdej samo zase ne da pire krompirja delat.

Cao

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Februarčice
2.3.2007 18:20:47   
Blacky30
Vau, koliko vsega se je zgodilo ta teden, ko me ni bilo. Vas zvesto berem, ker je prav zanimivo. Čestitam vsem trem novopečenim mamicam ob rojstvu njihovih sončkov. user posted image user posted image user posted image user posted image

Me pa zanima, zakaj sta obe, Malecka_mateja in Lulu imeli CR? Kaj je bilo narobe? Ker vem, da se v Mb za CR ne odločijo kar tako zlahka.
No, komaj čakam, da se vrneta in povesta svojo porodno zgodbo.user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Februarčice
3.3.2007 21:17:53   
strommer
Živjo!
Tako da se še jaz malo javim.Rodila sem 17.2.fantka po imenu Nik.Imel je 3810g in bil 52cm velik.Vsi živi in zdravi brez velikih posebnost.
Javim pa se kasneje,ko bomo pregurali te grozne krče.
Lep pozdrav vsem in čestitam ostalim srečnicam

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Februarčice
4.3.2007 6:37:42   
metuljčica27
Jaz pa vas lepo pozdravljam in vam samo poročam da se odpravljam za Matejo in Lulu v P.
Čao

(odgovor članu strommer)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Februarčice
4.3.2007 8:13:44   
tejčica
Metuljčica27, no, pa je končno prišel dan, ko boš tudi ti k sebi stisnila svojo bebico. Srečno!

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   [Brisano sporočilo]
4.3.2007 12:23:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Februarčice
4.3.2007 13:33:51   
lencica
Tako! Od 28.02.2007 od 18.27 ure smo tudi mi postali družina. Za to je poskrbela TIA. Ob rojstvu je bila težka 3850 g in velika 52 cm. Sedaj si že doma prepeva, da je deklica mlada, vesela....

Rodila sem z epiduralna anastezijo in nimam pritožb glede tega. SUPER!

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Februarčice
5.3.2007 12:04:56   
Anonimen
Ojlaaaa! user posted image user posted image user posted image

Najprej čestitke vsem, ki ste (smo) postali starši! user posted image user posted image user posted image

Naj vam na hitrco sporočim, da sma z Alenom od včeraj doma, vse je ok, razen to da mene šivi bolijo za znoret...  Pa saj bo minilo.

Aja, rodila pa sem 28.2.2007 ob 18.55, tako da sma šele okoli 23h prišla v sobo. Pa sem februarčica! user posted image

LP vsem, objemite svoje sončke, jaz pa se vam javim takoj, ko najdem nek red med dojenjem, ki nama kar težko gre, pleničkami in širokim povijanjem. Aja - pa bolečo "tazadnjo"

Uživajte in hvala vsem za čestitke!

(odgovor članu lencica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2622
   [Brisano sporočilo]
5.3.2007 12:58:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Februarčice
5.3.2007 15:23:21   
Blacky30
Metuljčica je že rodila punčko, je danes javila BlankaT, ki je postala srečna teta.

Tukaj:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1369061

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Februarčice
5.3.2007 19:54:08   
ribicau
Čestitke Metuljčica27 za punčko! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 104 [105] 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 104 [105] 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?