|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
1.2.2007 17:22:31   
pikecpokec
Evo, javlja se še ena januarčica!
Jutri bom 1 teden čez rok in zdej morm hodit v porodnišnico na CTG vsak dan user posted image ! Ni fajn, sploh zato ker ene lepo ostanejo not in grajo rodit, jst pa vedno domov. Jutr bom mal začela težit da bi mi kr umetno sprožili. Al pa se bom priklenila na en radiator pa rekla da ne grem več domov user posted image . Ful mi je hecno da majo različni zdravniki čist različna mnenja o umetni sprožitvi poroda. Upam da bom naletela na kakega privrženca temu. Čeprov... eni pravijo da ni dobr sam umetno, eni da je fajn ker gre hitro, ... Ne vem, men se zdi da sto ljudi, sto čudi.
V glavnem, zdej sem januarčica, preseljena k februarčicam, če me sprejmete. eh, glavno da bo vodnarček user posted image !
Držite se, pa se še kej javim!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Februarčice
1.2.2007 17:47:19   
visnjaaa
Končno sem lahko vstala. Tako me je zvijalo dve uri, da tud ustat nisem mogla.
Še kr me dol tišči ko user posted image . Upam, da se bo čist umirilo, ker moj možek dela popoldansko.user posted image  Pride šele ob 23-ih. Medenico mam čist razhojsano, se mi zdi, da mi grejo boki kr po svojeuser posted image .

Jaz mam počasi dost tega. Naj me urnk zvije, al pa naj me nič ne zvija.

Izredni dopust za rojstvo otroka 3 dni!
 
lp

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Februarčice
1.2.2007 18:09:41   
metuljčica27
user posted image Ma ve pa ste aktivne. Pridne!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem bila seveda brez računalnika te dni.

Dobrodošle vse nove med nami!
 
Evo in februar je tu. To pa je res hitro minilo! Saj ne morem verjet. Še malo, potem pa bo veselo.

Mene že tudi muči, sicer ne tako fejst popadki, kot to da mi dol potiska. Prav čutim, kako se odpiram.
Drugače sem OK, le danes mi je že cel dan slabo, ne počutim se najbolje.

Ve pa že vse te popadke??????????

Lulu, ti imaš na isti dan DPD, ali tebe tudi matra?

"Gnezdim" že, saj skoz s krpo hodim pšo stanovanju. Vendar obstanka ni.

LP

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Februarčice
1.2.2007 18:16:48   
Aja32
Visnjaaa - mi lahko samo sporočiš, kje si dobila info, da pripadajo 3 dnevi... Iščem, pa nikjer ne najdem te informacije...

LP A

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Februarčice
1.2.2007 18:31:37   
malecka_mateja
aja32  ja trije dnevi so!to je kao mišljeno one tri dni ko si ti v bolnici!potem pa normalno 15 dni!

nevem pa kje piše!meni so samo tako povedali!

dobrodošel pikecpokec!seveda si dobrodošla!povej še samo če veš spol in kje boš rodila  da te damo na sznam!

ja sem pa zdaj tako spalaaaaaa!!!!!!!!!!jupiuser posted image

boga visnja!tudi jaz mam dovolj teh lažnih popadkov ampak je g rekla da brez tega ne gre!tako da!!!user posted image user posted image tolaži se!baje pa da tiste kaj mantra že zdaj lažje rodijo in bolj so perajt za odpiranje!user posted image haha bomo vidli!pa ne strašiom nobene!



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Februarčice
1.2.2007 18:32:47   
malecka_mateja
pa še eno mamico februarsko mamo preseljeno iz januarčic!

jasnika je rodila user posted image  marcelauser posted image  
upam da danes saj piše takouser posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Februarčice
1.2.2007 18:53:03   
BTina
Glede izrednega dopusta za očete ob rojstvu otroka sem dobila tole:

Delavec je v preteklem mesecu imel naraščaj. Zanima me, če delavcu poleg očetovskega dopusta pripada tudi dodaten dan dopusta ob rojstvu otroka . Če mu pripada v katerem zakonu to piše? Tretji odstavek 159. člena Zakona o delovnih. V kolikor pa ste imeli v mislih plačano odsotnost ob rojstvu, pa je le ta opredeljena v KP dejavnosti. Delavec je zaposlen po pogojih splošne kolektivne pogodbe, kaj sedaj? Po Splošni kolektivni pogodbi,, ki ne velja več, je imel delavec pravico do 1 dneva plačane odsotnosti za rojstvo otroka. V kolikor za delodajalca ne velja nobena od kolektivna ogodba (splošna ali kolektivna pogodba dejavnosti) in nima sklenjene podjetniške Kp, je z internimi akti dolžan opredeliti pravice in obveznosti delavcev.
Torej to pomeni, da ni nujno, da očetom pripada izredni dopust ob rojstvu in je to samo dobra volja delodajalca. Moj mož se je danes pozanimal glede tega in je na žalost med tistimi, ki se bodo obrisali po nosom user posted image . Tako, da mi lahko le sanjamo o 3-eh dneh...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Februarčice
1.2.2007 18:57:02   
malecka_mateja
user posted image        user posted image        user posted image


P R I P R A V L J E N E :

JANUARČICA:
 
27. Aja32, Ljubljana
26. pikecpokec user posted image  Gal
22. adriana_m, user posted image  David


FEBRUARČICE:

01. hothien, Trbovlje,  user posted image
01. JA_n_JA; Ljubljana,  user posted image
02. ajči, Izola ali Postojna
03. BTina, Šempeter ali Postojna,  user posted image
03. turbo, Jesenice,  user posted image
04. barmaz, Slovenj Gradec
06. hgrm, Ljubljana
08. ribicau, Jesenice 
09. juorje, Celovec,  user posted image Gašper
09. mzupa17, Kranj,  user posted image
10. strommer, Novo mesto
10. Geja, Ljubljana              
10. mihi33, Murska Sobota,  user posted image
10. Kveder P,  user posted image
12. kolumbo, Ljubljana,  (user posted image  Jure ali user posted image  Nina)
12. alenkat, Ljubljana        
14. malecka_mateja, Maribor ali Ptuj,  user posted image Žanet
15. Maggie, Ljubljana,  user posted image
16. darja.grm, Ljubljana,  user posted image
18. metuljčica27, Maribor ali Ptuj
18. LuLu, Maribor,  user posted image
18. visnjaaa, Novo mesto,  user posted image
19. Tabali, Ljubljana,  user posted image
20. Teja29, Postojna,  user posted image
21. Biba 1, Celje,   user posted image   user posted image
22. jasna81, Celje,  (user posted image Alen ali user posted image  Ema)
22. Petrca24, Kranj
28. sminc, Novo mesto,  user posted image
28. lencica, Slovenj Gradec

Pofočkanih je 32 user posted image  in 33 user posted image !   user posted image   :  user posted image   =  10 : 7




MAMICI STA POSTALI:
 
18.01.,  Jenki,   user posted image  Jaka, 53 cm, 3440 g user posted image ,  (13.02.) - PDP
21.01.,  Kamy,  user posted image   Taja,  49 cm, 2700 g user posted image  , (konec feb.)

1.2 Jasnika, user posted image   Marcel 52 cm, 3720g user posted image  , (28.1) - PDP
 
user posted image  na svet so torej prijokali 3 user posted image  od tega 2 user posted image  : 1 user posted image  user posted image



Če katere še ni na seznamu in bi rada bila, naj se pofočka
 


user posted image    user posted image   user posted image    user posted image  user posted image


user posted image                   

user posted image              


< Sporočilo je popravil malecka_mateja -- 1.2.2007 19:11:37 >


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Februarčice
1.2.2007 19:02:18   
adriana_m
No pa je le Jasnika postala prva uradna februarska mamica! Cestitke!

Jaz sem se kar tukaj, se je pa zacelo nekaj dogajati, sluzast cepek mi je izletel, popadkov pa nic - razen, ce so tako blagi, da ne opazim.

Se nekaj ali bi morda voda iz Brita filtra ne pobelila dudik in flask - ker je znano, da kamen zmanjsa...

Cao. A.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Februarčice
1.2.2007 19:06:02   
malecka_mateja
oprosti lulu da sem se vtaknila v seznam!sem ti hotela samo malo pomagatuser posted image ker je že toliko novegauser posted image
si fejst jezna!???
veš sedaj se pripravljam da ko boš ti v porodnišnici bo ena mogla met seznam prekuser posted image to je zdaj izgovor!
sorryyyyyyyyyyyy!!!!nebom več!sej vem da neboš več hotla z mano na kakaouser posted image user posted image user posted image

Btina tega pa nisem vedela!upam da tudi moj možek nebo mel takega problema!user posted image žal pa mi je zateuser posted image !so eni delodajalci res pr******!!

no višnja že rojevaš??upam da ne!moreš me počakat da grema skupaj!samo meni je dane sprav fajn!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Februarčice
1.2.2007 19:07:18   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja


no višnja že rojevaš??upam da ne!moreš me počakat da grema skupaj!samo meni je dane sprav fajn!user posted image


ne z mano po tel. govoriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Februarčice
1.2.2007 19:08:24   
malecka_mateja
adriana_m za vodo ti nebi znala povedat!probaj!
no če pa se je pri tebi že kaj začelo pa srečno pot v rim!!!pa sporoči!kako in kaj!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Februarčice
1.2.2007 19:14:35   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja


no višnja že rojevaš??upam da ne!moreš me počakat da grema skupaj!samo meni je dane sprav fajn!user posted image


ne z mano po tel. govoriuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  pozdravi jo!!!pa povej ji naj me počaka!da še ne sme it!ker če sma sedaj te dni skupaj trpele zaradi lažnih alarmov ne sme sedaj oditi prva!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Februarčice
1.2.2007 20:16:27   
ribicau
Punce pa ve ste face! Kr tko naprej, se prou nasmejim ko berem.

Jaz imam jutri CTG in pregled. Pomojem ne bo nič novega in se vam ob ene 12ih že oglasimuser posted image . So pa danes zadržali eno mojo prijateljico, ki ima uradno PDP jutri. Točno zakaj so jo obdržali, pa ne vem! Vam jutri poročam. Fajn spite...zdej je treba izkoristit.

Nočko

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Februarčice
1.2.2007 20:25:04   
visnjaaa
o malecka_mateja vidim, da ste vmes še z mojo sestro mal klepetale.user posted image user posted image user posted image

Jaz te bom počakala, da grema skup rodit.
Da se pa fajn počutiš je pa kr mal hecno, se ti ne zdi????user posted image
Tud moja sestra se je fajn počutla, pol pa je čez par dni rodila.user posted image user posted image user posted image

No mene še kr boli spodaj, samo je pa tudi res, da sem danes preveč delala.
Moj mož tako smrči, da sem se preselila v otroško sobo, kjer boma z bebico sama spala, ostali trije moji smrčački pa naj kr  skup spijo in smrčijo.user posted image

Pa sem mogla vse prevekslat.blablabla... delat sem začela ob 8-ih končala pa sem ob 16-ih. Ko sem se usedla se pa ustat nisem več mogla.user posted image  Sem mislila, da bom znorela. Vse je šlo narobe, sploh nisem mogla hodit. Pol pa sem dve uri ležala, tako da zdaj se že lahko malo gobljem, vendar me vse tako boli kot samuser posted image .
Kaj pa polna luna???? Bomo vidle na katero vpilva???user posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Februarčice
1.2.2007 21:48:02   
malecka_mateja
tvojo sestrouser posted image user posted image user posted image

ok torej zmenjeno da grema skupaj! 
ja sej tudi meni se čudno zdi da je tako mirno in da je počutje ZELO DOBRO!!!

mogoče pa bo jutri mene mntralo pa boš ti ok??user posted image sma sedaj iz ritma padle in boma se izmenjavale pri počutju!user posted image

boga si torej ne smeš več toliko delat!!!

jaz mislim da ta lunca nebo nič vplivala na nas ker naši malčki se tolk fajn počutijo pri nas da bojo počakali na sneg!user posted image
če pa katera gre pa vso srečo!

kolumbo in lulu kje sta????rojevata???
adriana_m je že kaj???

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   [Brisano sporočilo]
1.2.2007 22:04:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Februarčice
1.2.2007 22:19:33   
LuLu
Ojla,
Kak sem pa jaz spala... zdaj pa ponoči ne bom mogla. Pa bo spet dolga noč. Ste pa fajn aktivne za računalniki, sem imela kaj za brati.

pikecpokec, dobrodošla... user posted image

ajči, moja g. tudi nima opreme za CTG in mi je dala napotnico za v bolnico, in bo to prvič.

Metuljčica27, pri meni se čisto nič ne dogaja. Malo me edino panika zagrabi, ko berem ostale, samo itak imam 18. datum, pa ne vem zakaj bi prehitevali. Mogoče celo v marcu rodim. Nikoli se ne ve.
Malecka_mateja, saj ta seznam ni moj user posted image , sem pač prva kliknila na spremembe, drugače pa je glavno, da štima vse tam... pa da ti napišem, da so moji popravki seznama vedno bili dodani zaradi slovničnih napak... npr. "mamic -i sta postal -i" pa tri napisane user posted image  ja, pa aja32 ima Postojno za kraj poroda.
Ja, ja, ni kuj tak pisati seznama v našem stanju, je treba biti hudičevo zbran, pa še te so popravki... user posted image
Jaz še ne grem roditi, tak da se kar umirite gospa, kakav bi s tabo spila, samo tak glej, da te ne bo pred mano zvilo, pa da te bom v bolnico mogla pelat. kaj če še jaz od sile dobim popadke? Tvoja pa ima lepo kilažo user posted image  je zdrava.
Evo, ti se samo zaderi, pa se s Kolumbo takoj  prikažema tukaj user posted image

Kolumbo, daj ti to kar kupuješ, kupi vse krat 2, pa še v moje stanovanje dostavi user posted image
Moj je tudi prej kupil lustera dva, toliko, da žice na stropu zakrije, ker bomo imeli neke stoječe svetilke...

Kak fajn, pa nas le ne bo tak malo februarja, smo res ble najbolj švof v številu.

Tale lunca, bi rekla, da vpliva na nas, ampak samo na nas, ne na bebice... nam se bo mešalo.

Danes sem imela pregled, pa je vse ok, ker imam tolk vode v gležnjih je dala povdarek na vodo in beljakovine, ki štimajo in na pritisk, ki pa ga imam že 7 mesecev istega. Tak, da je zdravstveno gledano vse ok. Neslana dieta, samo o tem govori g. ja neslano jesti, je isto kot če bi rekla da grem čokolado jesti, pa bi si belo Milko kupla. user posted image

Kaj moj se je izgleda od mene preselil, ne prenaša več mojega jamranja, je v novem stanovanju s kolegom, upam da ni kaka kolegica user posted image  pa mu kar ni za domov priti. Eh, saj mi paše biti malo sama... je bil na bolniški do včeraj, danes prvi delovni dan, pa se takoj vidi, da sem naspana.
Ajd, bom imela dolgo noč... pa na RR vedno vse vtihne po 23. uri. Škoda, da ni več čvekanja ponoči, bi bila kar aktivna tam.

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Februarčice
1.2.2007 22:30:23   
Anonimen
OooOOooo user posted image user posted image user posted image Imamo kar 3 januarčice? Ja fajn, naše število se kr lepo veča! Samo jaz upam, da bomo me kr ostale februarčice - da ne bo naša katera pobegnila v marec (čeprav smo vesele januarčic user posted image )

Evo midva sma imela obisk, pa večerjica in tuš, zdej pa se vam še malo javljam, preden grem v mižule user posted image

Popoldne sem šla s kolegico na en doooolg sprehod - sma šle k ribniku račke nahranit. user posted image Pa fajn vreme je bilo, pa čvek na kvadrat, pol še kavica... Je bil kar ok dan danes. Aja - torbe za v P pa še kr nisem spakirala user posted image Bom jutri - častna pionirska user posted image Ja zdej se hecam, pol bom pa šla brez vsega, al pa mi bo moj spakiru kr neki... user posted image user posted image user posted image

Popek me še vedno boli user posted image Pa danes sem opazila tako zbadajočo bolečino ob vhodu v nožnico pa še dlje v notranjost user posted image user posted image user posted image Fuuul neprijeten občutek... A to pomeni da se odpiram? Oz. da se mogoče maternični vrat mehča? Jaz sem si to razlagala kot znak preutrujenosti - od dolgega sprehoda namreč... V sredo imam drugi CTG in bomo videli kaj je novega. Mislim da tale lunca nima vpliva... No gremo ajat (oz. v posteljo brat in čohat mojga lubija user posted image ) Upam, da bom kmalu zaspala!

Lahko noč vsem!

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Februarčice
1.2.2007 23:22:03   
malecka_mateja
evo sem se tak fajn hvalila kak sem fajn danes!
se vlećem in me je začel tako križ bolet in spet ti krčiuser posted image user posted image user posted image
zato pa pravijo ne hvali dneva pred nočjo!user posted image
upam vseen da bo mirna noč.ker razvilo se iz teg atko ali tako nebo nič!!!!!!!!

ok lulu sem pomirjena da nisi jezna!
sej sem se res mogla skoncentrirat da nisem kake napake naredila če pa sem pa se opravičujem!

kolumbo ti pa si res turbo nosečka samo laufaš in ikoli ti ni dovolj!user posted image

jasna ta bolečina je znak da se ti je maternični vrat začel mehčat in krajšat!odprtosti ne čutiš tako da je to!verjetnouser posted image kolko so mene v šoli naučili!
mater sem pametna za drugeuser posted image zadnjič ko pa bi mi naj voda odtekla pa nisem sama vedla kaj je z mano!
kriza takl da tudi če si iz tega konca ti nič ne pomaga pri nosečnosti!user posted image

ja zdaj že bluzim!
joj špikanje kdaj se bo nehalouser posted image !pa prej sem si po dolgem času očala gor dala ker se mi je sedaj v nosečnosti ful poslbšal vid in isem več vajena očal in me sedaj tako glava boli!user posted image
ja sej nebom več jamrala!aaaaaaaaaauuuuuuuuuuu to pa je bolelo!mala mi po mehurju skače!ti lumpa!

no nočko vsem!če pa nebom mogla spat pa se javim!
če pa grem rodit pa tudi javim!tak da če katera dobi sms sredi noči sem jazuser posted image ker v tistem šoku tak nebom vedl akomu pošiljam bom kr vsem od katerih mam št.tak da se opravičujem že vnaprej!user posted image

blllluuuuzzzziiiimmmmmmm to je od bolečin!user posted image user posted image
noočko


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Februarčice
2.2.2007 5:32:05   
turbo
ejga,
če se zelo, hudo ne motim, se z današnjim dnem, po dveh neprespanih nočeh, po tednu, v katerem sem bila sitna k drek,
počasi odpravljam v Rim,
čepek počasi odpada,

hvala za februarsko debato, da lahko že ob pol šestih tole pišem,
soprog že spi, spanje nič hudo slutečega,
če je to to, mi bo gotovo rekel,
da bi bilo res fajn, če rodim popoldne, ker ima v službi še par stvari za nardit, user posted image ,
pa da naj se odločim za e.a., da me bo lahko v miru držal za roko, ne pa predihaval popadke z mano in poslušal moje kletvice (te sem mu obljubila za to rundo),
tko,
vsem želim veliko popadkov, pa da nas bo čez vikend čimveč držalo naše štručke v rokah.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Februarčice
2.2.2007 7:18:34   
Anonimen
Turbo držimo pesti če si že na poti v rim! Naj vse gladko in hitro steče, da bi se čimprej cartali! user posted image user posted image user posted image

Evo, vsaj na eno je luna vplivala. Mene samo špika. Pa spati tudi ne morem. user posted image

Punce eno vprašanje. Predvčerajšnjem sem si namreč z masažno rokavico pri tuširanju poškodovala (nehote seveda) bradavico. Oz. ne bradavico, ampak tisto svetlejšo piko, ki izrastejo zraven bradavice. A veste na kaj mislim? Ful sem zabluzila, vem... Ampak stvar je taka, da je ta "pika" ostopila od areole in je nekako visela samo na enem koncu. Pa ni bolelo. No, včeraj, ko sem na stvar popolnoma pozabila, sem si pa z brisačo pri brisanju podrgnila, in me je spet začelo skeleti. Je bilo celo malo krvi - res minimalno. Danes je spet skoraj zaceljeno, ampak stvar še vedno "visi dol". Moj je zagnal tako paniko zvečer, da kaj se špilam, da je to nevarno... user posted image Zdej me je zbudil, naj se spokam k zdravniku... A mislite da je res toliko nevarno? Kak nasvet? user posted image

No, grem še na zajtrk, preden dočakam kak odgovor. Upam, da še vse mirno spite!

(odgovor članu turbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Februarčice
2.2.2007 7:22:16   
Anonimen
Aja, pa naj povem, da če bom dojila, da me skrbi predvsem to, da bi mi otrok s sesanjem mogoče lahko to odtrgal, ali pa preveč razdražil, ker se nahaja cca. 5-8 mm od bradavice... Ma hudiča... zdej me je pa moj tak ustrašil! user posted image Bom verjetno v ponedeljek, če se ne zaceli, šla do svoje spl. zdravnice. Bomo videli kaj bo rekla. Čeprav dvomim, da bo sploh reagirala... Ker je taka... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Februarčice
2.2.2007 7:53:23   
visnjaaa
Turbo srečno!!!!!user posted image user posted image user posted image

Jasna81 ti se nič ne sekiraj zaradi bele pikice zraven, to se bo samo zcelilo. Pokaži za vsak slučaj G. ampak bo vse o.k. Kaj pa, če bi ti otrok vse zgrizel. Meni je moja prvorojenka tako grdo cuzala bradavice, da mi je kr stran visela, vso sem mela v krastah.... pa se je vse pocelilo.user posted image

maleca_mateja kje si? rojevaš? te še kaj matra?

Mene še vedno od včeraj popoldne vse boli, boki so sicer malo bolje, ampak dol me še vedno tišči pa tudi špika me kr naprej in komaj hodim. Sem prebrala, da ima danes luna fullll velik vpliv.user posted image  

Je pa res, da tisto, ki že prej matra hitreje rodi. Preverjeno.user posted image
Jaz sem pri drugem otroku tud imela iste težave. Skoz me je kr neki bolelo, 2x sem šla celo zastojn v P., ker sem že mislila, da bom rodila. En večer pa spet jovo na novo, začelo me neki zvijat, sem hotla it spat, pa nisem mogla, pa sem šla gledat tv in potem me je začelo še malo bolj zvijat-kot pri menstruaciji nič kej veliko. Pol pa ni pa ni nehalo. Pa sem rekla mojim da se grema pokazat v P. Ura je bla  ena zjutraj. Jaz pridem v P. ob dveh zjutraj - me pregledajo in reče babca - ooooo rodili bomo kr pritiskajte. Jaz sem mislila, da se mal norce dela iz mene. Pol pa mi je predrla vodo....user posted image  pol sem pa mislila, da bom umrla. Tud dihat nisem mogla, popadki 1000 na uro, ampak rodila sem v 8 minutuh. Hitro, boleče, vendar si želim, še en tak porod, ker se vsaj nisem matrala.user posted image

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Februarčice
2.2.2007 8:02:14   
barmaz
Pozdravljene!

Ja,  polna luna, pa dva dni sem pred rokom, včerajšnji CTG pa raven. Nobenega špikanja, nobene sluzi....  Je pa mali še kar živahen. V ponedeljek imam spet CTG in menda še v sredo, če do takrat ne bo nič, za naprej pa še ne vem. Upam, da me vas ne bo en kup prehitelo!! Glede na to, da imam rok čisto na začetku februarja bom sigurno ostala pri februarčicah.

Jasna81 - pojma nimam, kako naj ti pomagam. Dojenček pri dojenju prime kar precejšen kos bradavice, tako da je velika verjetnost, da bo poškodavani del zraven. Pa saj do takrat se ti bo verjetno že zacelilo!! Pusti zdaj pri miru, morda si namažeš z lanolinom, da se prej zaceli. Pa seveda ob priliki vprašaj ginekologa ali splošno zdravnico.

Turbo - čimbolj kratek in neboleč porod ti želim, če že odhajaš v P.

Za izredni dopust pa sem že pozabila, koliko ga je imel moj, ko sem prvič rodila konec leta 2004. Meni se zdi, da so mu v službi dali 2 dni, država pa 1 dan. Morda se motim!!

Danes sem še malo  zaspana in utrujena, ker že dve noči bolj slabo spim, pa sploh ne vem, zakaj. Verjetno je psiha, saj kakšnih telesnih problemov nimam - razen da je omejeno premetavanje po postelji - večino noči spim na enem boku z blazino med koleni!! Srečne tiste, ki lahko spite čez dan. Jaz sem menda spala čez dan parkrat v življenju, ker  za moje možgane je enostavno samo noč rezervirana za spanje. Preveč zakomplicirano, da bi razlagala.

OK. Lepo preživite dan!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?