|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčki in februarčice 2006
29.6.2008 13:12:13   
jer.za.
Hojla!
Da se še jaz malo javim. Včeraj smo bili na Šiji, na 1526 nmv. Bilo je super, hodili smo dobro uro v vsako stran. Mali sta obe lepo hodili, Zala ves čas sama Jerco pa smo malo nesli. Gor sta se slikali s kravami, pa s konji. Nazaj grede smo se pa ustavili še v Dolžanovi soteski.
Danes zjutraj pa smo šli malo na kolo. Smo hoteli na malo daljšo turo, pa je meni vmes ratalo zelo slabo, pa nekaj me jajčniki bolijo. Tako da sva šle midve z Jerco domov, Zala in mož pa se še potepata.
Jaz sem pa ta čas izkoristila in sem preoblekla postelje, pa spalnico pospravila, čaka me še dnevna soba.
Bonnie_: držim pesti za izpit, pa da bo Nikova roka v redu. Tudi tašča je v Turčiji na dopustu, mislim da v Antaliyiuser posted image  Moram pa priznati, da je zelo "mir" ko je ni. Tudi svak lepo pospravlja za sabo, daje čevlje v omaro, cunje v kopalnico, česar ne počne če je tašča doma. Tak mir je v hiši, nobenega priganjanja možu kaj naj še naredi, pa nihče ves čas ne hodi gor k nama, zvečer lahko v miru user posted image brez da naju kdo posluša spodajuser posted image user posted image user posted image user posted image . No, so pa seveda tudi dobre lastnosti ko je doma. Pride pa v torek domov, potem pa gre v četrtek še za ene pet dni v Nemčijo. Mali mi bo pa ta teden pazila moja sestra.

Tinkatonka, verjamem da ti bo težko brez Aneja, vendar izkoristita ta čas vidva z možem samo za vaju-kakšen sprehod zvečer, večerja, mirni pogovori, spanje celo noč in seveda

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: februarčki in februarčice 2006
29.6.2008 13:15:48   
jer.za.
Da nadaljujem, sem namesto smeškota kliknila potrdi.
.... seveda user posted image user posted image user posted image user posted image .

Toliko na hitro, grem sedaj še eno posteljnino v sušilca dat, potem pa malo počivat ker mi je spet nekaj slabo. Danes nič ne kuhamo, bomo zvečer malo na žar vrgli pa bo.

lp

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: februarčki in februarčice 2006
29.6.2008 13:59:39   
tinkatonka
Živjo!

Evo moja fanta spita. Sem Aneja komaj prepričala, da gre za ene pol urce počivat, pa me je vsakih 5 minut klical, češ da je pol ure že mimo, da je Anej spal že 3 ure po njegovih besedah user posted image user posted image , pa sem ga vedno malo premotila, da še 5 minut potem pa lahko pride ven, no in teh 5 min je zdaj že cca 1,5 h user posted image user posted image user posted image . Potem gremo pa na piknik k mojim staršem. Pride še brat in njegova punca, ki se bosta v tem tednu tudi preselila skupaj, pa Anejev pradedek user posted image user posted image . Luštno bo user posted image .

Šibam zložit cunje iz sušilca, pa novo rundo dat sušit. Moram sinka spakirat počasi, saj jutri ne bo preveč časa.

Čav....

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: februarčki in februarčice 2006
30.6.2008 7:16:19   
jer.za.
Jutro!
Samo na hitro, da nas nazaj na prvo stran vrnem. Jaz se še vedno zelo slabo počutim-slabosti, glavoboli in če ne bo bolje se bom naročila k zdravniku.
Včerajšnje popoldne sem potem posvetila sebi-umila sem si lase, nanesla masko,si jih polikala, uredila nohte, obrvi, naredila pedikuro,...se prav fino počutim. Mali pa  sta bili celo popoldne sitni kot user posted image user posted image . Če ni ena nagajala, je pa druga. Jerca se je od same trme polulala v hlače, na koncu pa še bruhalauser posted image . Se vidi, da se bliža luna. No, zvečer sta na srečo ob 20.00 že spali, midva z dragim pa sva si šla v bližnji lokal skupaj s kolegi ogledat nogometno tekmo.
Grem sedaj podelat stvari, ki so se nabrale od prejšnjega tedna. Vmes pa vas pridem še malo pogledat.

Lp


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: februarčki in februarčice 2006
30.6.2008 8:20:06   
tinkatonka
Hoj punce!

Evo jaz sem spet nazaj v službi. Imam veliko dela, saj moram podelati stvari za nazaj in glede na to, da sem samo 1 teden v službi, potem pa me ne bo 2 tedna, moram podelati stvari še za naprej. Pestro bo ni kaj. Se vam pa javim vseeno kaj vmes, za relaksacijo.

Anej gre jutri na morje, danes pa je ostal pri babici in dedku, da se malo pocrklajo, pa da ne hodi samo za 1 dan v vrtec. Se je čist strinjal. user posted image  Je že čist spakiran, samo še igrače, zdravila, kozmetiko in priboljške mu moram spakirati. user posted image

Teden bo pester tudi za mene. V četrtek grem na koncert v Celje direkt po službi, v petek nas pa JJ vabi na Brdo, ker smo bili tako pridni pri predsedovanju. user posted image  Pa še ne vem če čm ituser posted image . No toliko zaenkrat.

Se beremo.

LP Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: februarčki in februarčice 2006
30.6.2008 9:56:56   
tinkatonka
jer.za.... ZS imaš!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: februarčki in februarčice 2006
30.6.2008 13:25:21   
jer.za.
Ravno sem govorila s šefico, in imam potrjen dopust od 24.7. - 15. 8. user posted image user posted image user posted image

Jupiiiiiiii, več kot tri tedne uživanjauser posted image user posted image user posted image .

Drugače se pa vidi da ste že vse počitniške, samo še midve s Tinkotonko malo čvekavauser posted image user posted image .

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: februarčki in februarčice 2006
1.7.2008 10:06:18   
tinkatonka
Kje ste frajle??

Jaz sem bolj tako tako, sem se odločila par stvari spremenit v svojem življenju, vglavnem predvsem kar se stresa in prehrane tiče, saj drugače sem non stop v gibanju. Upam da mi bo uspelo, ker mi tempo življenja prevečkrat določa in narekuje posledično tudi ne preveč zdrav način prehranjevanja. Poleg tega je tu še moja zasvojenost s čokolado. Piškoti, politanke, to mi ne gre v rit, če je pa čokolada, sem sposobna tudi celo ta veliko 300 g čokolado sama pojest, brez slabe vesti. Groza vam rečem. poleg tega imam še nekaj drugih zdravstvenih težav in moram res nekaj spremenit pri sebi. No upam, da se bom vsaj za voljo zdravja lahko odpovedala pregreham, oziroma si jih privoščila redkeje, pa še takrat črno (70%) čokolado.

Anej je danes šel na morje. Ga bom pogrešala, itak, dolgčas mi bo po njem, ampak ker vem da bo užival 100 na uro, mi sploh ni žal da je šel. Nasprotno, komaj čakam soboto, da ga vidim kako uživa. Ga kr vidim, kako mi bo razkazal vse kar je pogruntal v teh dneh, ko me ne bo ob njem.

Šibam delat. Sem z mislimi čisto nekje drugje kot pri službenih zadevah in me skrbi, da se bo spet vsega preveč nabralo.

jer.za....super za dopust user posted image user posted image  Ste pa lepo vabljeni da pridete kdaj tudi k nam na obisk, da bo Anej lahko puncam razkazal še svoje igrače. user posted image
LP TIna


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 1.7.2008 10:07:35 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: februarčki in februarčice 2006
1.7.2008 10:41:02   
jer.za.
Kje ste frajle??

Jest sm tukaj, že celo dopoldneuser posted image . Vendar sploh ne vem kaj naj pišem, ni nič kaj takega za komentirat.
Način življenja...kar se stresa tiče, se ga zagotovo ne da znebiti. Tudi omiliti težko v današnjem tempu življenja. Da se pa veliko storiti tudi s pomočjo zdravega načina prehranjevanja, vendar mislim da mora v tem primeru stati za tabo cela družina. Pri nas kolikor toliko zdravo jemo, čokolade zelo malo(edino sladoleda gre te dni res veliko), raznih smokijev, čipsa,... skoraj nič. Me pa malo heca prehranjevanje zvečer, po 20.00 uri. Tamali gresta spat, midva pa v hladilnikuser posted image  Tega se oba z možem zavedava, da ni prav vendar morava še storiti korak naprej tukaj.
Obisk....Tinkatonka, sigurno pridemo kaj naokoli, se bomo sproti slišali. Ker naše morje je odvisno od vremena, prav tako Nemčija, tako da ti sedajle težko rečem kdaj točno bi lahko prišli.

Meni se danes ne da nič delat oz. nimam nič kaj za početuser posted image  Moram pa biti tukaj, saj imam do 12.00 še uradne ure, potem bom šla pa na malico, malo pred drugo pa domov.
Danes pride domov še tašča, tako da bo kar pestro popoldne.

lp'

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: februarčki in februarčice 2006
1.7.2008 23:15:33   
Bonnie_RR
Čer!user posted image

Punce, js sem še tu...user posted image
Midva s tamalim imava od danes uradno počitnice! Js sem končala z izpiti do septembra, Nik je pa tud doma cel julij. Zdej se bova pa potepala naokoli...

Nikova rokica je že bolje. Včeraj je imel malo vneto, ampka je bilo danes že bolje. Na ponoven pregled morava spet v petek (če se bo spet kaj cedilo), če pa se bo lepo celilo, se nama pa ni treba več vračati.

Nik se že intenzivno pripravlja na morje. user posted image Me vsak dan najmanj 10x vpraša, če gremo na morje, včasih pa kar sam naznani, da se odpravlja na morje. No, vprašanju če gremo na morje, vedno sledi še tisti razočarani PA ZAKA PA NE?! user posted image Jah zdej je namreč v fazi ZAKAJ za vsako stvar. Pa ful je smešen, ko po novem velikokrat reče ne vem in skomigne z rameni. Drugače ima pa vedno kaj za povedat...user posted image


No, zdej grem pa počasi v posteljo. Je bil dolg in naporen dan...

Lahko noč!




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: februarčki in februarčice 2006
2.7.2008 9:46:53   
tinkatonka
bonnie.....user posted image user posted image user posted image  ful si pridna. Res vsaka čast. user posted image user posted image  Zdaj pa uživaj v počitnicah. A Nika boš imela pa kr doma??? Ne bo nič v vrtcu do spetembra??

Anej...baje je na morju pravi lump. Če ni po njegovo se strma in pljuva. Ponoči je jokal 1 uro v presledkih in klical "mami", pa kričal "ne, ne, ne,", pljuval. Ful se mu dogaja in ker babi in dedi nikoli nista bila avtoriteta je seveda zdaj toliko težje. Sem ugotovila, da v bistvu samo mene bolj ali manj upošteva, moža itak da ne, ker ga tolk malo vidi, da ga Anej jemlje samo za zabavo in ko je hud, ga sploh ne jemlje resno. Babice pa dedki pa saj veste kako je. So hudi ampak se vseeno čuti, da to ni to. Otroci pa še predobro znajo to izkoristiti. Res je Anej zdele v eni čudni fazi, tak da se kr mal bojim kako bo ta teden brez mene in moje "trde vzgoje" user posted image  vplivalo nanj. No ampak ni vrag, da ga ne bom spet vpeljala v stare tirnice. user posted image   Ravno včeraj sem spet govorila z mojo prijateljico, ki je otr. psihologinja in je tako dobro rekla, češ da nič ni prav in nič ni narobe. Lahko prebreš 1001 članek, napotek, ampak če tvojemu otroku ne ustreza, pač ne moreš it z glavo skozi zid. Dostikrat se bojim, kaj delam narobe, sem jezna, da v kakšnih situacijah čisto narobe, preveč burno odreagiram, da sem jezna nanj v situacijah, ko ne bi smela bit in ko skušam skrit to jezo, ki se je zavedam, potem itak Anej to čuti in na koncu je rezultat skoraj isti. Mah drek. Preveč sem obsedena s tem, da bo moja vzgoja pravilna. Moram se mal skulirat. Kar pa res hočem aneju "dat" je pa zavedanje, da se bo name lahko zanesel ne glede na vse, da tudi v primeru, ko bo stvar naredil narobe, ko bo naredil napako, da bo povedal, da sicer bom jezna, ampak da bomo stvar rešili s skupno pomočjo. Hočem, da ve, da sem mu vedno na voljo, tako v slabih kot dobrih trenutkih.

Sme zakomplicirala a ne.

Jah taka sem, kaj čmo user posted image user posted image user posted image user posted image

Glava me boli, sinuse mam vnete, bolana sem, popoldne grem k dohtarju, delam......., vglavnem user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: februarčki in februarčice 2006
2.7.2008 14:07:44   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

bonnie.....user posted image user posted image user posted image  ful si pridna. Res vsaka čast. user posted image user posted image  Zdaj pa uživaj v počitnicah. A Nika boš imela pa kr doma??? Ne bo nič v vrtcu do spetembra??



Hvala!user posted image

Nik ima julija počitnice (bo doma), avgusta gre pa spet v vrtec. Gremo sredi julija na morje, pa da ima še malo "ekstra dopusta" - za kakšne "mini počitnice" pri dedkih in babicah, izlete ipd., zato sem ga za cel mesec izpisala. Avgusta pa spet normalno naprej.
Upam, da bodo enaka skupina in vzgojiteljici tudi naslednje leto.
Nik se je na vse navezal, sploh na vzgojiteljici. Prejšnji teden sta bili obe odsotni in tamali sploh ni hotel v vrtec. Je skoz ponavljal, da je jezen na M. in H., ker sta šli na dopust in da mu to ni všeč...user posted image
No, včeraj je bil pa zadnji dan v vrtcu, pa sta bili že nazaj in je hotel po obisku zdravnika nazaj v vrtec...user posted image
Ah, ja...

Tinkatonka... Vidim, da se te nekaj loteva...user posted image Upam, da te čim prej spusti in boš lahko uživala na morju...user posted image Anej mora pa tud najprej dati skoz spremembo okolja,ljudi, potem bo pa itak vsak dan bolj užival in boš tud ti bolj mirna in sproščena...

vzgoja... Tud js bi se lahko ful razpisala na to temo... Včasih tud js razmišljam, če delam prav... Mene tamali ful suče okrog prsta, pri nekaterih stvareh pa niti pod razno ne popuščam. J. tud ni veliko doma, ampak se mi zdi, da ga vseeno posluša in upošteva v enaki meni kot mene. Babice in dedki so sicer popustljivejši in ga bolj razvajajo, se pa tam tud drugače obnaša. Je ko angelček!user posted image Ko se pa midva prikaževa, začne pa rožičke kazat...user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.7.2008 14:24:05 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: februarčki in februarčice 2006
2.7.2008 14:14:05   
Bonnie_RR
Aja, sem še nekaj pozabila...
Sem razmišljala, da bova z Nikom en dan šla na obisk k mojim v LJ, pa bi se lahko tako zmenile, da se še me kaj dobimo. Če ima katera kakšen dan čas (mi je vseeno, dopoldne ali popoldne, ta ali naslednji teden), se lahko kje zmenimo, pa se otroci malo naigrajo, me pa načvekamo...user posted image



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: februarčki in februarčice 2006
2.7.2008 14:56:34   
jer.za.
No, da se še jaz malo javim danes.
Najprej kar se tiče vzgoje, tukaj ne bi preveč izgubljala besed, če ne bo ratal cel roman.  Sva se pa z možem že pred porodom zmenila, da si bova pri vzgoji enotna-ne da bo enen pustil nekaj, drugi pa ne. Sicer jaz mogoče včasih malo popustim pri določeni stvariuser posted image , ampak stvari kot so pospravljanje igrač, prosim, hvala, umivanje, ....tu pa ni pardona. Na začetku jih je tašča zelo razvajala, nosila po rokah,... vendar sva se oba pogovorila z njo in sedaj se drži kolikor toliko teh naših dogovorov. Se mi zdi, da obe upoštevata tako mene kot moža, še najbolj pa strica saj ko on pride gor je vse mirnouser posted image user posted image user posted image .
Tinkatonka, ti pa se nikar ne seiraj, saj imaš res čudovito vzgojenega sina, veš pa tudi, da en teden tudi ne more pokvariti truda dobrih dveh let.

Srečanje...jaz imam načeloma čas v soboto dopoldan, saj bo mož v službi. Ali pa tudi drug teden kakšen dan popoldan, vendar ne torek in sreda.

Toliko na hitro, grem še na Wc, potem pa na pošto in domov k možu in malima v objem.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 7:54:16   
jer.za.
Jutro! No, že skoraj dober dan, saj sem se že ob pol petih zbudila in nisem mogla zaspati nazajuser posted image  Sedajle se mi pa zeha.
Se mi zdi da je bil včeraj en tak težek dan. Takoj ko sem prišla domov, sem bila že slabe volje. Najbolj me razjezi,ker je že precej pred mano doma, potem ga pa dobim pred TV-jem. Sicer je res, da je z malima gledal risanke, ampak res ne vem ali ne vidi posode, pa kakšnih cunj ki ležijo....user posted image user posted image . In potem mi pravi da je utrujenuser posted image . Saj mu verjamem, ampak jaz pa gotovo spočita pridem iz službe a kakouser posted image  No, popoldan sva potem preživela vsak po svoje-on z delom zunaj, jaz pa notri.  Glavno pa je, da sva z dragim potem zvečer vse lepo razčistila in se pogovorila. In upam, da bo sedaj za nekaj časa mir. Dajte mi samo povedat, kako ve pospravljate? Ali takoj ko pridete domov pospravite vso posodo, pa cunje, pa kar leži naokoli ali si pustite za zvečer? Ker meni je dragi rekel, naj pustim za zvečer-ker itak nikogar ne moti, pa bova potem skupaj. In da naj se raje vsedem za pol urce. Ampak jaz enostavno ne morem iz svoje kože, da ne bi vsaj malo pospravila. Sem čudna a ne?

Sedaj moram pa še napisat kaj je Jerca naredila včeraj zvečer: spat šla šli malo čezt osem, in je Jerca sicer še ene dvakrat prišla ven iz sobe, potem pa je bila tišina. Kar naenkrat pa pride Zala ven, in pravi naj greva pogledat kaj dela Jerca. In me pričaka gora cunj na postelji-mala je vse cunje od Zale, ki so v omari zmetala venuser posted image user posted image . Ko sem jo pogledala je samo tekla v posteljo, potem pa je bil mir do zjutraj. Jaooooooo, česa se ne spomnijo teli otroci.

Aja, pa še nekaj, kar mi je zadnjič nagnalo star v kosti do koca. Zjutraj imam navado da odprem vsa okna na stežaj, da se prezrači. Jerca je lepo risala, jaz pa sem si šla oblečt samo kratke hlače. Ni me bilo manj kot pol minute, in ko pridem nazaj v sobo je Jerca klečala na okenski policiuser posted image user posted image . Na srečo sem mirno odregirala in šla potiho za njo ter jo prijela, ker če bi jaz v strahu zavpila, ne vem kako bi se končalo. Si je pristavila stolček in splezala gor, je rekla da gleda traktorje. No, po tej izkušnji imam mali ves čas na očeh, če so odprta okna.

Bonnie_: kako kaj vaše odvajanje od plenic? Ste ponoči brez? Jerca je bila pet dni suha ponoči, danes pa je bila plenica spet polulala. Tako da imamo ponoči še vedno plenico.

lp


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 7:56:04   
jer.za.
Aja, še nekaj...
Srečanje: v soboto zjutraj/dopoldan imam jaz zagotovo čas, saj bo mož delal, ker ga je en kolega klical če mu pride še nekaj pomagat, tako da imamo punce čas za potepanje. Bi šla katera na bazen? Tinkatonka, a si ti že upaš z Anejem v bazen????


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:16:06   
tinkatonka
Srečanje: v soboto zjutraj/dopoldan imam jaz zagotovo čas, saj bo mož delal, ker ga je en kolega klical če mu pride še nekaj pomagat, tako da imamo punce čas za potepanje. Bi šla katera na bazen? Tinkatonka, a si ti že upaš z Anejem v bazen????


v soboto zjutraj bom jaz na poti na morje k mojemu sinku. user posted image user posted image user posted image  Tak da jaz žal ne utegnem.

bonnie in LJ - srečanje....kaj pa naslednji teden kakšen četrtek ali petek dopoldne/popoldne????

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 3.7.2008 8:28:59 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:16:49   
Bonnie_RR
Joj, js imam danes z otrokom večje probleme kot kdajkoli za zaspat. Že uro in pol se vsake 5 minut joče MOJA MAMI , potem se mi pa reži, pa že ene 15x mi je iz postelje prilezel...
A se kakšna luna bliža al kaj?!

Tole sm js včeraj zvečer ob pol 10h zvečer napisala pri Celjankah.

Sem upala, da bo po takšnem "super večeru" sledilo malo daljše jutro, pa je bil zjutraj že pred šesto pokonci.
No, js si takole ravno nisem predstavljala počitnic...user posted image

Plenice... V bistvu je tako, da bi lahko bil skoz brez plenic, ker je zdej že skoz čez dan brez (tud med popoldanskim spanjem), zjutraj pa je plenica tud suha, ampak js mu jo še vseeno dam za vsak slučaj gor.
Moram it po nepremočljive podloge za posteljo, potem mu pa tud ponoči ne bom več dajala plenice gor.

Jeričine pogruntavščine... Una z oknom je precej huda in sreča, da se je vse lepo izteklo. Je pa Nik podoben kaskader in ga morem imet tud skoz na očeh. Če se samo malo stran obrnem, gre po kakšni ograji plezat, na teraso "avte gledat" (mu ne dovolimo samemu tja), na okna tud pleza, pa iz kinderpeta po napačni strani mu je vsedno znova zanimivo ipd.
Res je treba biti ful previden.

pospravljanje... Midva sva imela že vse vrste dogovorov, pa je bilo vse to bolj tako. Vedno nek problem. Zdej je pač tako, da pač tisti, ki ima več časa več naredi (to sem pa seveda js), vsake toliko časa dobi pa tud kakšen preblisk in samodejno gre pospravljat. Drugače ga pa js vsake toliko časa na kaj "spomnim".Jah...
No, če bi mi rekel, da naj se malo vsedem, da bova potem skupaj, bi se brez problemov dol vsedla...user posted image

Zdej se greva pa z Nikom zrihtat, ker greva na en obisk. Se beremo kasneje...

Jao, že vidim, da bo naporen dan!user posted image Že tuli nekaj...user posted image


< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.7.2008 8:17:55 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:31:45   
tinkatonka
A se kakšna luna bliža al kaj?!


mlaj user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:34:01   
jer.za.
A se kakšna luna bliža al kaj?!

Ja Bonnie_, danes je mlaj. Se mi zdi da tale luna kar precej vpliva tako na nas, kot tudi na naše malčke.

Tinkatonka, sem čisto pozabila da šibaš na morje. Koliko časa pa potem ostaneš dol?

No, potem se bom pa očitno sama šla nekam potepat v soboto. Moram malo razmislit, kam bi lahko šle.



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:34:26   
tinkatonka
bonnie...kje je Ledena dvorana v Celju?????

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:38:29   
tinkatonka
Tinkatonka, sem čisto pozabila da šibaš na morje. Koliko časa pa potem ostaneš dol?


Ja če bo vse posreči ostanemo do srede. Za moža pa ne vem, ker ima res ful dela. user posted image  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:41:53   
tinkatonka
pospravljanje....se sploh ne bi spuščala preveč v to debato, ker hitro postanem jezna. Sicer pa sem jaz tud bolj narejena na princip "bomo zvečer", se mi ne da takoj ko domov pridem pospravljat, se raje Aneju posvetim, ko gre pa Anej spat, al pa ko zvečer zganjata lumparije z očijem jaz malo pospravim.

jer.za.....še dobro, da se ni ni zgodilo najhujše, ko je Jerca splezala na okno. No sej sem ti že razložila, da je tudi nas tega strah in so zato okna več ali manj samo "skipana" ne pa na stežaj odprta, razen seveda, če nimam Aneja na očeh.  A pol danes velja še vedno 12:15 - kosilo??


< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 3.7.2008 8:42:35 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 8:46:13   
tinkatonka
Ko ni Aneja....

Ma ga ful pogrešam, kličem 3× na dan da vidim kako je (zjutraj kako so spali, po službi, če so kaj spali opoldne in zvečer da mu dam en telefonski poljubček za spat).

Po drugi strani pa priznam, da tudi malo paše - sem grozna a neuser posted image . Predvčerajšnjim sva imela obiske, smo sedeli na terasi, pili ledeno kavo in se naklepetali. Ženske o otrocih, moški pa o motorjih in ribah. user posted image  Včeraj smo imeli mini piknik (žar) z svakom in njegovo punco. Danes grem na koncert v Celje, jutri pa še na en RD v center Lj. Vglavnem če bi bil Anej doma, vse to zihr ne bi počela, ker bi se hotla z njem ukvarjat vsak prosti trenutek. Vglavnem luštno nama je, v soboto bo pa še najbolj luštno ko bom vidla spet mojga miškota. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: februarčki in februarčice 2006
3.7.2008 9:01:14   
jer.za.
Sem napisala cel roman, pa me je vrglo venuser posted image user posted image user posted image .
V glavnem....
Tinkatonka, za danes velja ob 12.15. Sem ti že poslala ZS prejle.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?