|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 10:50:31   
KBM
Držim pesti ,Marcelček zdrži

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 16:39:10   
Anonimen
Danes sem izvedela, da je gospa Mojca s Kompasa vse uredila za nastanitev v Londonu, zrihtala hotel čisto zraven bolnice, za zelo nizko ceno vse skupaj in rekla je še, da je uredila tudi nemogoče.user posted image Ne vem, kaj točno to pomeni, podrobnosti ne poznam, ker je samo na hitro poklicala moža, da mu je sporočila, da je urejeno, več pa upam, da bo vedela povedati rija.

Marcelček, zdrži prosim!user posted image

< Sporočilo je popravil Tašonka -- 27.6.2006 16:40:09 >

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 18:33:33   
rija
To pomeni, da je res uspela nemogoče: london je totalno prebukiran in je umetnost najti kakšno posteljo....g. Mojca pa je našla tako za starša, kot za prevajalca......user posted image user posted image

več napišem pozneje, ker moj user posted image  ne sodelujeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 19:25:37   
sasa
zivjo vse,

ponavadi se oglašam na bolj praktične zadeve, a la evo en mesec nismo odprli ust, zdaj pa jih  (pri sedmih mesecih) ne zapremo vec. ampak tile ubogi malcki, ki rabijo pomoč, že ko so čisto mali, me čist sesujejo. ajšina zgodba, na katero sem čisto slučajno naletla pred mesecem dni in je bla zojina generacija, pa ga žal nikoli ne bosta žurali skupaj,  me je z njenim nenadnim odhodom čisto potrla. pri marcelu pa lahko še kaj storimo, tko da upam, da ne prepozno, prosim za TR.

sa


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 22:31:29   
Urša
Mislim nate, Marcel...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 22:37:31   
Anonimen
Drživa pesti, da bo vse dobro! user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 23:00:39   
Anonimen
Vse čestitke gospe Mojci iz Kompasa!!! user posted image user posted image user posted image

Rija - ko boš imela čas, napiši, kaj je novega.

Marcelček - čisto bele členke imam že od stiskanja pesti zate. Ampak kar se mene tiče, mi lahko tudi odpadejo. Verjamem, da boš zmogel. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
27.6.2006 23:04:16   
šnucika
zate mali čmrlj...drži se in zmagaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
28.6.2006 8:05:28   
KBM
Tudi mi trije držimo pesti in vsak dan mislimo na Marcelčka - DRŽI SE!!!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (držite pesti)
28.6.2006 8:20:36   
Anonimen
Mislim na starše,ki se vsak dan soočajo z boleznijo njihovega sina,kako jim je hudo,kako jih pri srcu stiska.Mislim na malo bitje,ki se bori za življenje.user posted image
Držim pesti,samo to,ker drugače ne morem pomagat in upam v čudeže.
Oh,ko bi le znala čarat!!!!!
Marcel vsi smo ob tebi in držimo pesti da zmagaš!!!!

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 12:15:20   
Anonimen
Pravkar sem se vrnila s "turneje" po Centru Ljubljane...
Ne glede na tisto temo na "Čvekanje v tri dni" (naslov: "Ko imate preveč dela") Vam povem, da sem tričetrt vseh opravkov odpovedala (saj je čas še v petek, madonca) in šla v Klinični center k Marcelčku. S pomočjo njegove mamice Nevenke in ene fejst medicinske sestre na informacijah so me uspeli "prešvercati" v sobo za intenzivno nego, da sem lahko videla Marcelčka čisto od blizu. In vam povem, babe - ŠE LEPŠI JE KOT NA SLIKAH! user posted image
Mali piškotek pa je sedaj bolje. Več kakor očitno mu pomaga, da polovica Slovenije drži pesti zanj. Tako, da - držite jih še naprej! user posted image user posted image user posted image
Tudi zdravnik je danes bolj optimističen. Kakšnih posebnih podatkov o Marcelčkovem zdravstvenem stanju mi v Kliničnem centru sicer niso smeli izdati, sem pa potem po telefonu "izdatno zaslišala" njegovo mamico Nevenko.
Ampak vam povem, da so mi kar solze stopile v oči, ko sem ga tam gledala v inkubatorju, z vsemi tistimi cevkami, umetno hranjenega, pa s celim kupom senzorjev in aparatur naokrog. Tako mirno je spančkal, kakor da bi samo počival. Kakor da ne bi bojeval bitke svojega življenja. Res - pravi mali angelček, ki bo jutri star točno 2 meseca. Sedaj tehta že kar nekaj več kakor tri kilograme. Tako luškan je, ko ima obute nogavičke, ki so mu cca. 3x prevelike. user posted image
Vse pa je urejeno tudi na Kompasu. Ne da bi vedela, kdo gospa sploh je, sem kar vkorakala na sedež Kompas Holidaysa v Ljubljani in rekla, da iščem gospo Mojco, ki je uredila vse za Marcelčka za London. In ker Marcelčka sedaj pozna cel Kompas, sem takoj našla tudi gospo Mojco. Prav simpatično sem jo odvlekla ven iz pisarne in odpeljala na kavo ter se ji na ta (sicer skromen, pa vendar) način zahvalila za čudež, ki ga je naredila.
London je namreč poln turistov. Kompletno poln. Od luksuznih hotelov do najcenejših sob - vse je zasedeno. Gospa Mojca pa je poklicala direktorja najbližjega hotela ob bolnišnici, mu povedala, za kaj gre, in soba za starše je pripravljena. Čeprav je hotel popolnoma poln! Kakor se danes že celo dopoldne hecam - danes sobo izpraznijo samo še za Busha, tokrat pa so jo tudi za Marcelčka! user posted image user posted image user posted image
O točnih zneskih sicer ne morem govoriti, lahko vam pa povem, da je gospa Mojca uredila tudi to, da bo bivanje v Londonu stalo približno toliko, kolikor ste ženske tukaj na RR zbrale. Direktor hotela pa se strinja tudi s tem (če sem gospo Mojco prav razumela), da počaka na plačilo do takrat, ko mamica dobi denar povrnjen od zavarovalnice. Original račun kljub temu ne bi bil problem. Vsa čast torej tudi direktorju meni zaenkrat neznanega londonskega hotela! user posted image user posted image user posted image
Marcelček odpotuje v London v ponedeljek s posebnim letalom in z mamico, ati pa bo moral (žal) v London z običajno letalsko linijo. Karta pa sedaj ni več problem - jutri pridejo ponjo na Brnik. V Londonu je za njihov prihod že vse rezervirano, baje je v pripravljenosti tudi prevajalec (Rija, če se motim, me seveda popravi), tako, da... user posted image user posted image user posted image
Hvala Tašonki in njenemu možu, ki sta pošteno pomagala! user posted image user posted image user posted image
Hvala vsem vam, RR-ovkam, za finančno pomoč!!! user posted image user posted image user posted image

Vse, kar vam oz. nam sedaj preostane, je samo še to, da držimo pesti, da Marcelček zdrži do torka, ko bo operiran. In seveda, da preživi operacijo. Zaenkrat mu kaže dobro. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 12:20:44   
April
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za organizacijo.

Mercelček uspelo ti bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 12:31:48   
modrooka
Kerensa user posted image user posted image user posted image . Tvoje srce je VELIKO. In seveda tudi srca vseh tistih, ki ste izdatno udeleženi pri tem dobrem delu!! Resnično vas vse skupaj občudujem!!

Marcel, močno držim pesti, da se vse uredi tako, kot SE MORA!!!! Molila bom za to, da bo ob tebi veliko user posted image , ki bodo pazili nate, da zrasteš v velikega fanta!user posted image user posted image

pozdrav
modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 12:33:03   
Anonimen
Jaz sem samo člen v verigi, Modrooka. Če bi jaz odpadla, bi še vedno skupaj speli ostale člene in veriga bi držala. Tako, da je pomembna samo celota.

Vsa čast celotni Ringaraji!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu modrooka)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 14:13:27   
rija
Bom zopet kratka: vse je urejenouser posted image user posted image user posted image user posted image

kot je Kerensa že napisala, hvala ti, ker jaz nimam toliko časauser posted image user posted image user posted image ....

Tudi prevajalec je pripravljen, so mu šli na kliničnem na roko in mu dali proste dneve, torej user posted image user posted image  za tiste,ki na urgenci odločajo o tem in pišejo razpored.....

Zdaj pa nam ostane edino čakanje, da izvemo  danes teden prekrasno novico...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 14:52:33   
Anonimen
Superca. user posted image  To je pa res lepo slišat. user posted image  Kerensa, kapo dol user posted image user posted image user posted image

Marcel, zdrži user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 16:55:54   
tinkamiška
Tudi jst držim pesti za Marcelčka skupja z vami!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Marcelček drži se!user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 20:46:51   
nana 27
Kerensa in Rija pa vsi drugi "pomočniki", SUPER sta!  Držim pesti za malega sončka. Naj hitro minejo dnevi do ponedeljka in naj ga čim prej pozdravijo. Držim pesti, da se vse dobro izteče. Kerensa, tako lepo si vse opisala, da sem kar user posted image    Marcel, drži se! Sedem srečnih pikapolonic za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel (kaže dobro!)
28.6.2006 20:52:09   
rija
Tako, še sveži podatki: zbrali ste 322 tisočakovuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jutri dvignemo avionske karte, hotel čaka in v ponedeljek se začne eden izmed težjih tednov letos....

Marcelček je stabilen in upam, da tako tudi ostane.

Kapo pa dol pred staršema, ki sta sposobna v tako težkih trenutkih urejat še vse potrebne stvari in pri tem ohranit trezno glavo.
Sem se včeraj spraševala, če bi bila na njihovem mestu, ali bi bila sposobna sploh na kaj drugega misliti, kot na svojega angelčka.....?

Upam, da nobeni izmed nas ne bo treba preživljati takih groznih trenutkov, kot jih preživljata Marcelova ljubeča starša....

Punce, zlate ste, še enkrat hvala!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel
28.6.2006 20:55:09   
rija
Evo seznam članic in članov foruma, ki so velikodušno ponudile svojo pomoč:

KERENSA
Kornelija
Lumpi
Jančika
Fipi
RibicaRR
forumovka, ki ne želi biti javno objavljena.... user posted image
*daša*
Splišni
Lusa
Hafi
družinica, ki želi ostati anonimnauser posted image
še ena anonimna user posted image
emamair
Kristina
Soncnica
BibaJ
wahoo
Boris
Zlatolasska
lmarcel
anonimnauser posted image
nana27
KATI321
ameli
Minka Pobalinka
tajana
Moyca
spacey
casandra
mala maja
Rožica I
cmokec
družinica anonimnih user posted image
Maxica
Urša
BAGI
E_jen
Ksenija.
lonja&Ajda
tajčica
April
Romana 25
mojčika
neja
Nyah
jana73
lukrecija
Bojana26
brnka-N
sanjab
tinkamiska
Tašonka
ales25
soncka (forum Mama)
Lexa (forum Mama)
mammy26

pa še naše sosede s foruma Neplodnost:
kitty (hvala ti, da nam pomagaš posredovati podatkeuser posted image )
Ronja
Ribica
Neži
Iza
in še nekaj takih, katerih imen pa žal nimam....pa vseeno, tiste boste vedele in tudi za vas user posted image
še ena anonimnauser posted image
ninočka
ajdaN
Simi27
modrooka
vanilija
sloncica
luca
jaki - forum neplodnost
faca
URSKA
Petrolinka
TiNiGa
Ursy12
krokodiluser posted image user posted image user posted image user posted image  ti že veš zakaj....
mina
mojca9000
LARA
SILVA
sa user posted image
Tins
M_A_J_A
triglavčica
Glidigolidbi
Lukrecija
puncica

in še kar nekaj dobrih bitij, katerih imen nimam, ker kontaktirajo "šefico" sosednjega foruma: tudi za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

prijateljice z MONa
Cvetka
*ena Barbara*
Kalina
Mateja
Mojca
Sonja
Andreja
Nataša
Anita
Darja
Klavdija
Vesna
Spela
Helena
Mojca
Kristina
Metka
Vesna
Mojca
Nataša
Mirjam
Stela
5ka
Lucija
ascha
Tina
anonimnauser posted image
Tasa
Titi
Tanja
Simona
Alenka
Tina
Tatjana
Bojana
Mateja
Jelena

siniti
sasa
A-N-J-A
SOncIca

in upam, da bom na ta seznam lahko dala še katero.


Če sem katero po nerodnosti izpustila, naj mi oprosti.....


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel
29.6.2006 0:01:52   
Urša
Kr solzne oči imam. Samo da zdrži tale naš fantiček!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel
29.6.2006 11:05:21   
Snoopika
Ojoj, sem šele danes videla... ali se še vedno lahko nakaže denar????user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel
29.6.2006 11:42:06   
Katrin
Tudi mi mislimo na malega Marcela in držimo pesti, da se bo vse dobro izšlo! Žal pa odhajamo na daljši dopust, tako da ne bomo mogli spremljati dogodkov.

V torek bodo pa vsekakor naše misli usmerjene na malega dečka.

Srečno in veliko moči tudi njegovim staršem.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel
29.6.2006 12:50:43   
KBM
Srečno in držim pestiuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: PROSIM ZA POMOČ - Marcel
29.6.2006 17:05:51   
Anonimen
Pravkar sem prispela nazaj iz Centra Ljubljane. Prav luštno je bilo, dokler se ni ulilo, hehehe...
V BTC-ju me je pobrala Tašonka s svojo Špelco in smo šle skupaj v Center, kjer smo se dobile s Tašonkinim možem in z gospo Mojco s Kompasa. Iz Kliničnega Centra sta prišla tudi Marcelčkova starša. Prav prijetno smo počvekali in ugotovili, da smo naredili pravzaprav vse, kar se je narediti dalo.
Let z Brnika je definitivno v ponedeljek. Prevajalcu so na Kliničnem centru njegov urnik uredili tako, da gre lahko za slab teden dni z njimi (na preglede, operacijo in na intenzivno nego). Potem se bo moral zaradi svojega delovnega urnika žal vrniti v Ljubljano. Gospa Mojca je Marcelčkovima staršema izročila letalske karte in dokončno potrdila rezervacije v Londonu.
In tudi na Kliničnem Centru Marcelčkov zdravnik sporoča, da Marcelček ni samo stabilen, ampak celo boljši, kakor je bil, tako, da bo očitno res vse tako, kakor mora biti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?