|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lažne samohranilke
18.6.2006 23:43:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

Jst bom pa samo to pripomnila, da nihče ne jemlje pravice 'znajdi se' sistema tistim, ki so na robu preživetja.

BTW poznam primer kjer je čisti neto dohodek familje med 500.000 do 1mio mesečno, pa se grejo samohranilstvo. Pa niso edini. Me zanima če to spada pod sistem znajdi se zaradi preživetja ali samodokazovanja kok smo mi pametni, da znamo izigrat državo?

Aja pa še to: A mi lahko katere konkretno našteje KJE in KDAJ nas država goljufa. Konkretno. Ne samo: država nas povsod goljufa, dejmo še mi njo. Mene res zanima. Če mi katera lahko prosim pove. Ker me resnično zanima. Konkretni primeri prosim, ker se ma mikroekonomsko politiko res ne spoznam.


Tudi jaz poznam podoben primer.

Pa ta drugo me tudi zanimauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: lažne samohranilke
18.6.2006 23:46:24   
Anonimen
A so moje "sodne dogodivščine" dovolj dober dokaz, kje država goljufa - konkretno? user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: lažne samohranilke
19.6.2006 6:50:16   
jasnika
ja pikeco hočeš primer, sem ga napisala na tem forumu, jaz se pač grem tako, ker se mi gre da pridemo skozi mesec, drugače pa mi na srečo oz mojjo žalost sedaj ne bi bilo potrebno

samo pravim da vse kritizirate salažne samohranilke, in nimamo vse doma 500 jurjov al pa več, ampak  dosti manj in pol ko npr mene država goljufa pa ni nič oz nobenega odgvora
ETO TO JE MOJ KONKRETEN PRIMER
in verjamem da bi se jih še veliko našlo

sicer pa se mi ne da več to pisat jaz vglavnem gledam na preživetje svoje družine in to je to, ko pa mi več to ne bo potrebno pa bom tudi prenehala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: lažne samohranilke
19.6.2006 7:05:44   
Anonimen
Jasnika jst o tebi nisem govorila, če se gre za preživetje je ena - tuki se pol človek vpraša a res ne naj*** tisti ki so najmanj krivi. Oziroma, da je res tisto, da zaradi tistih, ki izigravajo sitem daleč najkrajšo potegnejo tisti, ki najbolj potrebujejo ta sistem. Skratka vsi po vrsti si v lastno skledo pljuvamo, ker če nekje vzaš in nekam daš, tam tega niveč. Tko je.
Kar se goljufanja države tiče, Kerensa zate itak vsi vemo, da si en specialen primer, ker če se bo komu zgodilo se bo tebiuser posted image  (dobro in slabo - no vsaj glede na napisano), za druge me zanima. Konkretni primeri, ker se res ne spoznam na ekonomijo.

In konec koncev, če je kdo pozorno bral sem jasno napisala, da če gre za preživetje je ena stvar, druga pa je samodokazovanje. Ker familja z dohodki med 500k in miljon res ni na robu preživetja - vsaj za moje pojme ne. Sorite. Če se pa njim zdi, pol pa Boh jim požegnaj tud tistih nekaj deset jurjev mesečno.


(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
19.6.2006 7:10:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: lažne samohranilke
19.6.2006 12:26:44   
tins
Karkoli že....če družina ugotovi, da jim do "dostojnega" življenja manjka toliko in toliko tisočakov, se jih sigurno da zaslužiti na pošten način- v to sem prepričana!!

Ženske, bistvo je tukaj, da DENARJA ZMANJKA ZA TISTE, KI RES NIMAJO (kar sem že 1000 krat napisala).

Sigurno, da se ne moremo it ene hude socialne politike, kot npr.v Skandinaviji, če vsak ta tretji razmišlja tako, kot nekatere...
Ne vem no, men gre to milo rečeno res že na bruhanje!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
19.6.2006 12:34:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tins)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: lažne samohranilke
19.6.2006 12:44:50   
Primoza
Se strinjam, t.i. srednji sloj se zaradi takšnega sistema spreminja v privržence ultra-desnice. Se pravi po sistemu - kar proizvedeš to dobiš, ostalo naj pocrka (skrajen primer).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: lažne samohranilke
19.6.2006 13:31:58   
kapesanta
jaz sem tudi proti "lažnim samohranilkam", čeprav jih po svoje razumem.
Oglašam se pa zato, da vam povem, da so v našem koncu že dobili nekaj družinic, ki zdaj čakajo na obravnavo.... baje so vse dobili zaradi anonimnih prijav (ker zaenkrat preverjajo le na podlagi teh) - mi je ena "srečka" povedala, da so se najprej pozanimali glede "resničnosti prijavljenih podatkov" pri sosedih in sorodnikih in šele potem so se pojavili na vratih in jih seznanili z ugotovitvami.
Skratka - počasi bo tudi "lažnim" odklenkalo - vsak ima kakšnega "prijatelja" ki jih bo prijavil. Je pa tudi res, da država vedno začne pri malih ribah, ampak tle pa ne bomo nč spremenili.....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: lažne samohranilke
19.6.2006 14:03:09   
ronja5
Žal je pri nas tako, da se je pač treba znajt, pošteno ali nepošteno. Saj so že punce pred mano napisale, da je treba poskrbet za otroke!
Kaj pa naša ljuba država naredi za družine? Kakšni so otroški dodatki? Kje so stanovanja? Pa kake subvencije imamo, naj me nekdo razsvetli prosim! Sistem je sfuran totalno! Naj najprej pri vrhu pošlihtajo, mater.
Naj uvedejo davek na samske, pa dodatek za družine, dvignejo otroške dodatke, poskrbijo za stanovanja, omogočijo mamicam skrajšan del. čas, poskrbijo za poštene plače.... potem pa se naj obesijo na teh nekaj lažnih samohranilk,  user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil ronja5 -- 19.6.2006 14:04:59 >

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: lažne samohranilke
14.7.2006 20:48:29   
MALINČICA
Glede tega, koliko država goljufa nas- samo moja malenkost državi samo s plačo mesečno pusti več kot 100.000,00 sit, to je brez tega, da karkoli kupim, plačam...
Pa kaj imam od jaz tega???
Kaj ima od tega ena mamica, ki bi res rabila denar?
Pardon, ampak mislim, da je sto jurjev na mesec zelo velik kredit za eno hišo, recimo!
Vsak mesec sem plačana za teh sto jurjev manj.
Ja, res se mi plačujejo leta in pokojnina, ampak vse to ne znese sto jurjev!!!
Znajdite se, pa če je to lažno samohranilstvo, pa naj bo!Hvalabogu, vsaj nekdo, ki poskrbi zase!!!


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: lažne samohranilke
14.7.2006 20:51:32   
baguSka
Znajdite se, pa če je to lažno samohranilstvo, pa naj bo!Hvalabogu, vsaj nekdo, ki poskrbi zase!!!


user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?