|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ajše ni več
29.6.2006 22:01:13   
tjasa10
O groooooza saj ne morem verjetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , šel danes sem po dolgem času na forumu.

Draga Nataša, tudi mi voščimo iskreno sožalje ob izgubi vaše drage deklice.
Ostani močna, kot si bila do sedaj. Čeprav je hudo, je Ajšika rešena vseh hudih tegob in bolečin, katerih se mi še zavedamo ne.


(odgovor članu Ursy12)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Ajše ni več
29.6.2006 22:19:17   
Andra
Danes sem izvedela za žalostno novico, ki me je šokirala.user posted image  user posted image  user posted image

Mamici in atiju ter sestrici izrekam, v imenu cele družine, globoko sožalje.

Mali Ajši, ki ji ni bilo dano, da bi ostala med svojimi najdražjimi, pa namenjam naslednje vrstice.

Nekje nad zvezdami je sreča
kraj ljubezni in luči,
čas, kjer mine bolečina,
kjer življenje zažari.
 
Tja so nesle te peruti,
najbolj svetih angelov,
zdaj tvoja čista, zlata duša
na zemljo trosi blagoslov.
 
Nič ne zmanjša bolečine,
njim, ki si bila jim vse...
vsak spomin je kakor ogenj,
ki žari, boli in žge.
 
Ti v sanjah mamico poljubi,
objemi očka prav toplo,
posuši solze s tisto silo,
ki te vzela je v nebo...
 
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Ursy12)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Ajše ni več
30.6.2006 12:38:24   
Urška//
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Urška// -- 30.6.2006 12:39:01 >


_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Ajše ni več
30.6.2006 13:48:43   
karmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image izvedela danes... moje iskreno sozaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Ajše ni več
2.7.2006 21:07:10   
mayflower
Šele danes sem imela čas, da sem pokukala na ta forum, da vidim, kako se drži mala Ajša. Naslov te teme me je takoj zarezal v srce. Še en sonček, ki se je prehitro poslovil.
Iskreno sožalje družini.
Ta punčka bo vedno ostala v mojih mislih. Žal srček ni zdržal njenega boja.user posted image
Jokam...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Ajše ni več
3.7.2006 14:26:24   
Lusa
oj
Komaj zdaj vam lahko kaj napišem ,ker nas zdaj 5dni ni bilo doma.

Glede izvidov je tako ,da midva z možem nisva pustila obdukcije ,ker je itak že bila naša srčica preveč prerezanauser posted image  ,informacijo ,da je srce tako hitro opešalo(in naj ne bi bila pljučnica) mi je pa posredovala ena zdravnica.

Nalin z operacijo so pa odlašali zato ,ker se je Ajšika začela tako lepo razvijat in redit ,a kot vidimo  ni bila to najboljša rešitev -na žalostuser posted image user posted image user posted image .

Vendar sedaj je za nazaj prepozno razmišljat....

lp

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Ajše ni več
3.7.2006 23:09:30   
Anonimen
Nataša, kako se ti držiš? In mala Lusa?

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Ajše ni več
3.7.2006 23:12:09   
Anonimen
Ja, Nataša. Jaz tudi veliko mislim nate. Kako si, kako ste?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Ajše ni več
3.7.2006 23:14:39   
Anonimen
Jaz imam pa malenkost bolj nenavadno vprašanje - je bil njen prezgodnji grobek kaj poškodovan v neurju? Brala sem, da je bilo v Apačah kar pestro...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Ajše ni več
4.7.2006 12:38:53   
Anonimen
Lusa, vsak dan mislimo na vas. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Ajše ni več
4.7.2006 22:28:49   
Anonimen
Nataša, ne mine dan, da se ne bi spomnila na vas in na malega user posted image .

Še vedno smo tukaj, rama za tolažbo. Oglasi se nam še.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Ajše ni več
5.7.2006 11:29:26   
Lusa
Vesela sem za vas rr ,da vas imam.Me bodrite in mislite z menoj o Naši Ajši.

Kaj vam naj povem?Da se sama sprašujem ,kako sem tako močna(kaj sem iz železa) in kako zmerno vso to njeno odsotnost prenašam.Se tud nasmejim ,govorim veliko o Ajšiuser posted image  čez dan sem kot ,da gre življenje lepo naprej ,zvečer pa je malo hudo.Ko zaprem oči ,spet premlevam o njej ,kako bi še jo lahko pocrkljala ,da bi lahko bila zadnje dneve več z njo itd.

Polno očitkov imam in si ne morem pomagat.Mož mi zelo stoji ob strani in tudi jaz njemu.

Luša pa je tud razumna in še ne dojema vsega.Po pogrebu je vprašala zakaj zdaj ajša v jami aja ,vsak dan reče ,da gremo k njej na pokopališče in da prižge svečko.

Je pa zadnjič moji mami rekla ,da je huda.Pa zakaj si huda jo vpraša mama.Huda sem ,ji spet odgovori.Pa zakaj?Ker mi je Ajša odšla.user posted image

Midve se ogromno pogovarjave o Ajši ,pa jo iščeve na nebu(zvezdico).

Kerensa?Glede grobeka pa je tako ,da so bile sveče vse blatne in vaze prevrnjene,kaj hujšega pa ni bilo ,ker je tam vseeno malo zavetja.Bom pa slikce njenega grobeka v album dala ,ko bo cveto nek program za manjše slikce gor naredil,ker imamo vse zbrisano.

nekaj malega o nas

papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Ajše ni več
5.7.2006 12:00:04   
Barči78
user posted image user posted image user posted image  no pa spet jokam, jaz bom samo to dodala, da si nikoli več ne očitaj, da bi bila lahko več z njo, ker si ji bila zlata mamica. Zame si zanjo naredila več, kot bi lahko, predvsem to, da je Ajša čutila, kako je ljubljena. To je sigurno vedela in to je najpomembnejše.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Ajše ni več
5.7.2006 13:08:36   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Tako zelo pogrešam besede o mali Ajši.In neštetokrat se spomnim nanjo.Tud včeraj zvečer sem se...kar tiho se prikrade v moje misli...nikdar je ne bom pozabila.
Hudo mi je,ker vem,da obsojaš sama sebe,pa ti ne morem pomagat.Mogoče ti bodo pomagale te iskrene besede-za svojo Ajšo si bila ti najboljša mamica in zanjo si storila največ,kar je bilo v tvojih močeh.
Morda bolečino lažje prenašaš zato,ker si še v šoku.Ni še minilo veliko časa.Vsekakor pa ne zadost,da se rana na duši pozdravi.Bolečina bo prišla za tabo.In dobro je,da si že sedaj poiščeš pomoč(HOSPIC,psiholog),ki ti bo pomagala prebroditi najtežje trenutke in zaživeti znova.
Luša bo razumela,zakaj Ajše ni več,ko bo večja.Veliko se pogovarjajte z njo o Ajši.Naj izživi svoje strahove.Preberita kakšno knjigo povezano s smrtjo,primerno za njena leta.Kakšna igračka od Ajše naj postane njena-naj bo to vez z sestrico,ki je med angelčki.Ko bo čas,bo vedela,zakaj.
Ajša je obstajala,obstaja in bo zavedno obstajala v naših srcih.Še vedno jo imamo radi.In še vedno je del nas.
Ti,draga mamica,pa le izpiši vse svoje tegobe,strahove,žalost,bolečinom...tu gor smo še vedno punce,ki ti stojimo ob strani.

Srečno,Luša!!!user posted image

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Ajše ni več
5.7.2006 13:12:00   
Anonimen
Lusa, nikar si ničesar ne očitaj. Vsako minutko, ki si jo lahko, si namenila Ajši. Izjemna si bila in si. Ajša si ne bi mogla izbrati boljše mamice, kot si ti. Govori o njej, pripoveduj o njej, pa ti bo lažje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Ajše ni več
5.7.2006 14:06:20   
KBM
Ti si bila najboljša mama njej in nič si ne očitaj saj si ji nudila vse kar si ji lahko,pa tudi sama Ajša je to videla in čutila!
Vsak dan se spomnim na vas in mislim na vas!
Želim vam da bi se imeli čimbolj lepo,kjub veliki praznini!
Mali Luši pa pošiljam en poljubček in objem!!



_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Ajše ni več
5.7.2006 20:44:53   
ameli
Tudi jaz se vsak dan spomnim na Ajšo. Naaša. si sploh ne predstavljam, kaj doživljate. Upam, da bo vam čas vsaj malo zacelil rane. Ko se bom peljala kaj skozi Apače, pa bom obiskala Ajšin grobek.


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Ajše ni več
6.7.2006 8:35:16   
Anonimen
Nataša prav ničesar si nimaš očitat,vse kar je bilo v tvoji moči si posvetila hčerkici in še več.Pogovor pa je prava terapija za ranjeno srce,tako kot zate tako za Lušo.Tako je Ajša še vedno vsak dan prisotna med vami.user posted image user posted image

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Ajše ni več
6.7.2006 19:28:06   
Rok_LM
Čeprav sem nov član, sem Ajšo in njen boj spremljal kot gost na forumu in vam izrekam sožalje tudi od naše družine.

user posted image user posted image user posted image

Držite se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Ajše ni več
10.7.2006 13:09:50   
bini
Draga Nataša...
zelo malo sem kukala na ta forum, premalo... ravno 2 dni nazaj sem možu govorila o Ajši ....
danes pa zagledam tole... in berem in berem in ne morem verjet... iskreno sožalje -  to se sliši tako plehko...

sama imam trenutno drugačne težave, ta trenutek vem, da so popolnoma nepomembne in ta trenutek se tudi zavedam, da se obremenjujem z res malo pomembnimi stvarmi...

meni osebno si zgled mamice, ki ima moči za vse kar ji življenje prinese... Ajša je odšla zato, ker je vedela, da boš (boste) zmogli brez nje, njej pa je sedaj lepše in kot si lepo napisala - sedaj je svobodna, lahka kot peresce, gotovo je ves čas nasmejana - zato tudi ti zmoreš in se čez dan tudi smeješ, kljub kruti preizkušnji..

molim za Ajšo in za vas, ki jokate za njo... jokamo tudi mi... user posted image
bodite pogumni user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Ajše ni več
11.7.2006 0:40:09   
KODA
user posted image user posted image user posted image
Moje sožalje.Šele danes sem izvedela.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Ajše ni več
17.7.2006 22:55:28   
Anonimen
Nataša, kot so že pred mano rekle, si res nimaš kaj očitat. Ajša je bila srečna, ker te je imela, bila si nepopisno močna in dobra mamica, ki je svoji deklici stala ob strani v najhujših trenutkih. Drži se in povej nam kaj še o mali Ajši, pa Lusi tudi!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Ajše ni več
19.7.2006 22:59:57   
Lusa
Oh končno sem uspela naredit še zadnji Ajšin albumuser posted image .Njene zadnje slikice ,ko še je živela in ko je odšla med user posted image .Sicer so malo pomešane.

Še nekaj malega o nas.Se še kar vredu držimo.Hudo je ,ampak upam ,da bo sčasoma manj boleče.V ponedeljek sem pričela  s službouser posted image  ,tako da imam malo manj časa viset za računalnikom.Luša se tud vredu drži.Vsak dan kaj reče o Ajši.Je zadnjič eni deklici ,ko sta skupaj risale povedala tako lepo ,da je njena sestrica umrla in zdaj aja v zemlji.Vedno kaj novega pove.Včasih je prav luštna ,kako ona na to vse skupaj gleda.Je naš sonček Ajša pa naša zvezdica,ki je ne bomo nikoliii pozabili vedno in povsod bo z nami.Sicer se še vedno s temi očitki spopadam in ne morem si pomagat.

življenje teče naprej

nočko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Ajše ni več
19.7.2006 23:11:22   
frutka_
Nataša velikokrat se spomnim nate in upam, da boš lahko ponovno zaživela življenje. Bodi pogumna in pozitivna še naprej! S svojo skrbnostjo in posebno energijo si dokazala, da se je vredno boriti do zadnjega. Dnevi ki so vama z Ajšo bili namenjeni bodo za zmeraj ostali pri tebi in lepo je, da si tudi Luši dovolila, da spozna svojo sestrico ter jo čuva, skrbi zanjo in je enostavno njena velika sestrica.

Bodi pogumna in srčna še naprej!

Iz vsega srca in s solzami v očeh,

frutka.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Ajše ni več
19.7.2006 23:21:16   
ribica.
Ne poznam ne vaše zodbe, ne vas. Samo videla sem, da vaše deklice ni več. Niti predstavljeti si ne morem vaše bolečine. Samo ob misli na vašo izgubo sem se razjokala...

Moje sožalje

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?