|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:17:39   
Nannn
Lusa cau,

Sedaj berem in kar ne morem verjeti...takooooo mi je hudo za tvojo prelepo puncko Ajso da kar ne morem verjeti user posted image user posted image  ....upam da se me spomnis ko sva bili skupaj na pediatricno na gastro ko sem bila jaz z mojo Elo tam en dan....ko je tvoji Ajsi moj user posted image  dudo pobral in ga je una tecna sestra kregala kao da ne sme pobirat tujih dud user posted image  upam da se me sedaj spomnis...

Se sedaj ne morem verjeti kaj se je zgodilo user posted image

Naj jo cuvajo user posted image user posted image

LP Nannn

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:19:35   
diva 4
Saj tudi jaz ne morem verjet , pa vseeno iskreno žalujem s teboj in tvojo družino.Sem bila že prepričana , da je najhuje mimo oz. vsaj do operacije.Jočem z vami in molim za vas in vašega user posted image  .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:19:51   
nejcko
Tako mi je žal ... Iskreno sožalje.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:24:03   
Anonimen
Iskreno sožalje.user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:27:15   
anckabancka
Iskrene sožalje! user posted image user posted image user posted image

Zelo mi je hudo in jočem z vami. Vse kar lahko naredim je, da molim za vso vašo družino in za malega angelčkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:30:16   
Mana
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image  , v mislih smo z vami.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:31:07   
sa
Iskreno sozalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:37:05   
srki
Moje iskreno, iskreno sožalje.user posted image

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:50:27   
vesna fž
Nimam besed...naj jo čuvajo angelčki

Vsem vam pa iskrene sožalje


_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:52:06   
firbcna
Strašna novica user posted image .

Sploh si na znam predstavljat te nemoči staršev ob izgubi otroka. Tako rada sem pogledala slikce Ajše (me spominja na mojega Bora), zdaj je pa ni več.

Luša, sem s tabo v mislih in ti želim čimveč moči, da se sprijazniš z izgubo. Obenem sem pa jezna na tvojo usodo, ki se je tako kruto poigrala z vami.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 12:58:47   
kimba
Iskreno sožalje, druge besede so odveč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:02:23   
Katrin
Nimam besed. Jokam!

Iskreno sožalje in naj ji bo lepo! user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:03:41   
Anonimen
Iskreno in globoko sožalje. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:06:16   
Gina
Hudo mi je zate, Nataša. Zelo zelo hudo. Veš, tvoja deklica je onkraj hudega, ti si tista, ki je v agoniji in bolečini. Resnično se ti je zgodilo tisto, kar se nikomur in nikdar ne bi smelo. Izjokaj svojo bolečino, ne zapiraj je, izlij vse hudo ven, izkriči vse, kar bi rada.....dovoljeno je, moraš to narediti ...zase. Potem pa...čez čas... objemi svoje srce in mu dovoli, da živi. Obljubi si, kar bi tvoja deklica zagotovo želela: da boš naredila vse, da boš nekoč kljub vsemu, kar te je doletelo, srečna.


(odgovor članu firbcna)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:06:27   
Barči78
Zakaj??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Solze mi ne nehajo liti po obrazu. Naj Ajšo čuvajo user posted image user posted image . Družini pa iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:06:40   
Anonimen
O Bog... user posted image user posted image user posted image  Pa to ni res... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:10:55   
Anonimen
Kako je to mogoče????? PA ne naša Ajša user posted image user posted image user posted image  Tole je tako žalostno, da sem ostala brez besed.

Nataša, bodi močna. Objemi svojo Lušo in jo stisni k sebi. Celo družino objema vaša princeska, ki je sedaj kraljična med angelčki.

Nikoli ne bom pozabila tvoje moči in tvoje velike ljubezni. Resnično sem te občudovala in te še vedno.

Sožalje celi družini user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:11:11   
morskadeklica
iskreno sožaljeuser posted image ...

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:12:26   
Jančika_
Nataša, jočem s tabo. Iskreno sožalje...

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:17:34   
Anonimen
Tako mi je žal...user posted image

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:17:51   
Wahoo RR
Ja, groza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bodite močni user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:29:00   
ajat
moje sožalje user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:32:28   
StBarbara
o bog user posted image  Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:34:30   
Bučika
Ne morem verjeti,da se je to zgodilo.Naše Ajše ni več...še včeraj je bila...

Nataša,Cveto,mala Luša  ISKRENO SOŽALJE!

Naš angelček mali,mala pupa,pikica,srčica,...zakaj so te angelčki poklicali jk sebi,ko pa si tako lepo napredovala...tvoja mamica je naredila vse kar je v njeni moči...ti si se borila,borila in borila.Prava borka si bila in boš ostala...za vedno boš v mojem srčku.user posted image

rada te imam in mislim na tvoje domače,ki te nikoli ne bodo pozabili.

MALA AJŠAuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ajše ni več
21.6.2006 13:50:37   
A-N-J-A
Ajša,čuvaj mamico,očka in sestrico ,ki te imajo neizmerno radiuser posted image user posted image user posted image .

Družini pa iskreno,iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?