|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 11:01:15   
ssprdamj
Cestitke vsem, predvsem pa starejsi sestrici!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 11:20:04   
Anonimen
Zelo lepo napisana tale porodna "avanturca".
user posted image  mami, ati, sestrica.

Čestitke za "punčka". Gal je res lepo ime.

(odgovor članu ssprdamj)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 11:21:13   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: n*a*

Zanima pa me razlika predvsem med prvim in drugim porodom? Je bilo v drugo lažje? Je težje bit obremenjen z že eno izkušnjo od prej? user posted image


Ja v prvo sem šla res v AVANTURO!!!user posted image user posted image user posted image Prvič me je prehitelo za 3 tedne, in sem bila popolnoma neobremenjena.Voda mi je odtekla, vedla sem da v roku 24 ur bom v rokah držala bebiko.pa pika.user posted image samauser posted image je potekala brez 1 težave, aktivna user posted image user posted image sem bila čez celo user posted image , razen buhija sploh nisem vedla da bom rodila. Prjavila sem se na EA, tako da me ni pretirano skrbelo kako bo z bolečino, moj user posted image je bil ves čas user posted image z mano, na vseh pregledih, in mi je bil tudi pri porodu ful v pomoč(predvsem za kratkočasje, bolečin tko ni bilouser posted image ).

V drugo se je pa fullll vlekla sama user posted image , pa ful je blo skoz enih težav med user posted image , pa predvsem skrb, kako bo princeska reagirala na novega člana. Naša user posted image je  namreč  kar šla naslednji dan od doma. Reakcija pa takauser posted image Tia sicer tako burno ni mogla odreagirat, pa vseeno te skrbi kako bo.
Na preglede sem hodila skoraj vsak teden, aktivna user posted image user posted image Kaj je to sploh? Skratka BV...
Potem pa še kup zgodbic, kako jim ni EA prijela. Pa informacije, da je FUL velik dojenček (Gal je imel 14 dni pred PDP jem namerjenih 3800g, ob rojstvu pa 4020g). Sem se že vidla kako bom rezana, pa pol se bom sama seb smilila, pa ... No k srč sva tut sedaj vnetouser posted image masirala že skorej 1,5 meseca prej, ker sva pričakovala, da bo tut mal prej porod, tako da nisem bila šivana, celo po porodu me je manj bolelo kot pri Tii. Pa mal sem se sekirala kako bo. Ker vsi praivjo, da dva otroka nista enaka, in Tia je bila res pridkana user posted image , in me je bilo strah da en bi bilzdej cel user posted image . Je res, da dva otroka nista enaka, in Gal je veliko bolj priden kot Tia, pa že ona je bila cuker od cukrauser posted image

Tako da so ene prednosti pri prvem porodu, ene pa pri drugem. Vsekakor pa je vsak zase prelepo doživetjeuser posted image user posted image user posted image Sploh včeraj ko sem dojila najinega malega prinčiča in ko je bil sit, da mu je že povsod ven teklo, je spustil bradavico, potem pa se je tako stisnil k meni, samo toliko da je čutil mojo kožouser posted image sem se spomnila Tie in njenega crkljanja....

Vsekakor bo tretji porod lažji Blackyuser posted image

LP

od najboljšga para!user posted image



(odgovor članu n*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 11:34:25   
Anonimen
Lepo, pupica!user posted image

Ampak sta si pa ful podobna tamaladva, a ne?

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 11:59:29   
Maxica
user posted image Joj, res lepo vse skupaj.
Sem ti kr malo fovš, oh, ko bi se tudi pri nas tako fajn izteklo, sploh z EA in sprejetjem prvega otroka bratca/sestrice.user posted image

Ja, se pa tudi meni zdita ful podobna Tia in Gal. Krasna cukerčka oba.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 13:33:27   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Lepo, pupica!user posted image

Ampak sta si pa ful podobna tamaladva, a ne?


Ja tudi meni se zdita dve mali kopiji. Če pogleda kdo slike od Tie ko je bila baby in sedaj Gala ju sploh ne loči(jaz juuser posted image ). Je pa Gal ONE SIZE BIGGERuser posted image Glede na cunjice in tako. Tudi ne dvomim, da bo do 6 meseca v košari v vozku, ker ima že sedaj bl mal luftauser posted image . No pa sej je bila tudi 1 kila skorej razlikeuser posted image user posted image user posted image

Maxica držimo figice, ampak pomoj se ti ni treba nič bat, devičke so na splošno takoooooooooooooooooooooooooooo zelooooooooooooooooooooooo pridneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 13:35:33   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: pupic@

Maxica držimo figice, ampak pomoj se ti ni treba nič bat, devičke so na splošno takoooooooooooooooooooooooooooo zelooooooooooooooooooooooo pridneuser posted image user posted image



Pupiiiicaaaa, mi smo user posted image . user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 14:01:32   
Eviii
mi tudi čestitamo za tako uspešno prestan porod user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 14:35:07   
Anonimen
Luštno napisano ... ganljivo predvsem soočenje bratca in sestrice user posted image  Še enkrat čestitkeuser posted image

(odgovor članu ssprdamj)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
28.6.2006 19:03:28   
Anonimen
Lepa zgodba! Pa veliko veselja in cartanja vam želim! user posted image

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
29.6.2006 12:48:04   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: pupic@

Maxica držimo figice, ampak pomoj se ti ni treba nič bat, devičke so na splošno takoooooooooooooooooooooooooooo zelooooooooooooooooooooooo pridneuser posted image user posted image



Pupiiiicaaaa, mi smo user posted image . user posted image




Ja no a niso LEVČKI tut fullllllllllllllllllll pridniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?user posted image So. So.user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
29.6.2006 14:05:00   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: pupic@

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: pupic@

Maxica držimo figice, ampak pomoj se ti ni treba nič bat, devičke so na splošno takoooooooooooooooooooooooooooo zelooooooooooooooooooooooo pridneuser posted image user posted image



Pupiiiicaaaa, mi smo user posted image . user posted image




Ja no a niso LEVČKI tut fullllllllllllllllllll pridniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?user posted image So. So.user posted image user posted image



user posted image So, so, seveda.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
29.6.2006 17:59:08   
Erdbeere
pupica iskrene čestitke, za prinčka Gala. Pa zelo lepo napisana zgodbica

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
29.6.2006 18:15:02   
dory
kwa si pa tole fajn napisala...cestitke se enkrat in uzivajte kukr se le dauser posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
30.6.2006 0:29:57   
miška piška
Čudovito! Sem kar malo solzne očke dobila...
Iskrene čestitke in uživajte v sreči!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
30.6.2006 22:40:45   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tole je zate, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za prinčka, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za princesko in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za atija. Uživajte v cartanju!!!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
30.6.2006 22:57:40   
cmokec
user posted image user posted image user posted image  čestitke za Gala.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
3.7.2006 18:58:19   
urši*
user posted image user posted image Še enkrat čestitke!Tako lepo si napisala, da sm mela kr solzne očke!user posted image user posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
3.7.2006 21:21:06   
KODA
user posted image user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
3.7.2006 21:35:34   
Andra
Pupica zelo lepo napisano.

Tvoji družinici vse lepo, predvsem zdravja in veselja!

Očku pa čestitke za dobro opravljeno delo. user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ekskluzivno za RR ali da boste prve izvedele
5.7.2006 12:03:17   
spacey
Lepo doživetje in superca za vse. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?