|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   magnetna resonanca v nosečnosti
13.7.2015 12:26:38   
She1
Je imela katera? Namreč jaz sem imela, ko sem že očitno bila v 5.tednu pa nisem vedela, zelo me skrbi. Kaj mislite, da je bolje narediti splav? Ginekolog in genetik sta sicer rekla, da ni znanih vplivov, kaj pa če vendarle je kaj ?:(((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: magnetna resonanca v nosečnosti
15.7.2015 8:47:41   
Anonimen
Če sta ti tako ginekolog kot genetik dejala, da ni znanih vplivov, nima smisla, da sprašuješ po forumu. Od nas ne boš dobila bolj strokovnega odgovora.

(odgovor članu She1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: magnetna resonanca v nosečnosti
15.7.2015 11:43:39   
She1
Vem ja, samo mene fant tak sekira ej :( pa me krivi, da sem jaz kriva, ker sem šla pa zafurala vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: magnetna resonanca v nosečnosti
15.7.2015 16:14:10   
ronja
NIč nisi zafurala, pač nisi še vedela! Kar se tiče vplivov, je tako, da zaradi samega sevanja ni panike, ker dobimo tako dozo v par mesecih od samega kozmičnega sevanja kjerkoli na zemlji, bolj je problem pregrevanje - tu je odvisno, kjer si imela MRI. Če si imela MRI medenice, potem se je zadeva res precej pregrela, kar si lahko verjetno tudi čutila (vsaj jaz sem) in se takrat baje obsevani del telesa segreje za več kot 1 stopinjo. Vseeno pa je to v bistvu podobno kot če bi imela ornk vročino... Pa zato tudi ni treba naredit splava, ker navadno nima tako hudih efektov.
Garantirat ti pa žal ne more nihče... Prve 4 tedne - torej do dopolnjenega 4. tedna gre še na vse ali nič - če je karkoli narobe, zarodek odmre, kasneje pa so lahko napake. TOlažiš se lahko s tem, da če bi bilo zato kaj narobe, bi bile to velike napake, ker je še organogeneza, ki jih verjetno ne bi preživel ali pa bi se vsaj videle na NS. Če ti je čisto nesprejemljivo to tveganje, pa lahko greš na splav in naredita novo pikico čez 1 mesec... Težko je tu rečt, kaj je najboljše, ker ni odvisno samo od tega. Samo zaradi MRI sicer po moje ni treba it na splav, vsaj tako pravi Pušenjak. Če si imela MRI kolka, je najbolj nevarno, vse ostalo pa v bistvu ni tako hudo, ker je vseeno malo usmerjeno to...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: magnetna resonanca v nosečnosti
15.7.2015 17:48:15   
tastara

IZVIRNO SPOROČILO: She1

Vem ja, samo mene fant tak sekira ej :( pa me krivi, da sem jaz kriva, ker sem šla pa zafurala vse.



No jaz pa bi čisto resno razmislila, ali bi obdržala plod glede na izjave tvojega partnerja.
S takim "butlom" jaz namreč otrok ne bi imela.

SREČNO!!!

Aja - BTW - magnetna pa v tem stadiju nosečnosti ne bo naredila škode. Če bi jo, plod sam od sebe odmre.

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: magnetna resonanca v nosečnosti
15.7.2015 19:30:13   
Anaina
She umiri se in zadihaj. Tako kot smo ti že povedale na drugi temi in tako kot so ti povedale punc na tej temi. Zaradi MR nebo nič narobe. Sploh pa glede na to, da si jo imela na glavi oz. Vratu. Pa verjemi zdravnikom. Pušenjak ti je že najmanj 100x napisal da zaradi tega ti ne bo nič. Oprosti ampak tako kot je rekla punca pred mano, tvoj partner res ni pri pravi. In se je resno za vprašat če je z takim sploh pametno imet otroka. Bodi pozitivna in veselo naprej. Pa v nosečnosti ni dobro tako paničarit za vsako stvar. To ne vpliva dobro na tebe in ne na plod.

(odgovor članu tastara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: magnetna resonanca v nosečnosti
16.7.2015 9:17:25   
Anonimen
Haha, ti si tista, ki mori Pušenjaka že en mesec z enimi in istimi vprašanji na 100 različnih temah? user posted image Zdaj si se preselila še sem? Imaš namen okupirat še kak forum? user posted image

Obup, ženska, pa kako ti funkcioniraš v življenju? Tega še nikoli nikomur nisem rekla, ampak si ti ziher sposobna vzgajat otroka? To je tvoj resničen problem, ne neka slikanja v zgodnji nosečnosti...

(odgovor članu Anaina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?