|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majhna poroka
14.12.2006 14:54:05   
tassa
Z fantom že nekaj let živiva skupaj in imava 20 mesečno user posted image . Začela sva študirat, da bi se poročila, vendar pa oba želiva majhno oz. ne preveliko poroko. Torej kakšne izkušnje in kako so izgledale vaše "manjše" poroke. Ste kljub temu, da ni bilo veliko ljudi in da ne živite več doma, šle "od doma" na poročni dan? Al bi bilo čudno, če bi imela le obrede in kosilouser posted image ?!
Kaj menite vi? Hvala za vaše odgovore in lepo se imejte.

Tassa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majhna poroka
14.12.2006 15:04:44   
total
Men je tut všeč manjša poroka,res samo ožji sorodniki. Tudi sama še nisem poročena,bova pa sigurno naredila manjšo poroko, oz. vse bolj me privlači da bi se šla nekam poročit sam z pričami pa na kakšno potovanje,pol pa sam kosilo za straše. Tako,da si izberita res tako kot si vidva želita,ker je to vajin danuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majhna poroka
14.12.2006 15:12:38   
tanaj
Kaj pa naslednja varianta- se poročita samo s pričami, brez svojcev, pripravita piknik varianto(pride v poštev šele čez nekaj mesecevuser posted image ) in tam oznanita, da sta poročena?

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majhna poroka
14.12.2006 15:14:05   
tulip
Jaz sem za majhne poroke, tako se je poročil moj brat. Z ženo sta že živela skupaj, pa so vsi prišli kar k njima domov, jima 'parton' postavili kar pred njihovim stanovanjem, in niso hodili nikamor k staršem.
Na poroki smo bili le starši, bratje, sestre in prijatelji, po obredu (je bil popoldan) je sledila večerja in ples do jutra!
Je bilo lepo, ker smo bili sami mladi in smo se res zabavali.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majhna poroka
14.12.2006 16:17:34   
skuštrana
Jaz sem imela majhno poroko. In ne, nisem šla od doma..Oz. sem šla, ampak od doma, kjer živim s svojim sedanjim možem in hčerkico..Saj me razumeš, a ne?user posted image
Bilo je pa super, vseh povabljencev sva imela okoli 30..Če bi se še enkrat poročala (upam, da neuser posted image user posted image ) bi se spet enako.
Aja, bila je pa samo civilna poroka.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majhna poroka
14.12.2006 17:05:10   
ribica.
V prvi vrsti se poročaš zase, zato naj bo tebi po volji. Ne obremenjuj se preveč z željami drugih.  Drži se načela: Vsem ne morem ustreči, zato bom vsaj sebi.

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: majhna poroka
18.12.2006 11:49:01   
MoonEve
IZVIRNO SPOROČILO: tanaj
Kaj pa naslednja varianta- se poročita samo s pričami, brez svojcev, pripravita piknik varianto(pride v poštev šele čez nekaj mesecevuser posted image ) in tam oznanita, da sta poročena?


Midva sva se dobro leto nazaj poročila točno tako: samo s pričami. In na skrivaj. user posted image Smo si naredili nepozaben dan, z izletom na Primorsko in odličnim kosilom. Staršem sva povedala naslednji dan. Bil je rahel šok, potem pa veselje. Povedala sva jim, da sva se poročila zaradi naju, ne pa zaradi sorodnikov & ostalih potencialnih gostov. In so se vsi strinjali, da sva se pravilno odločila. Dva tedna kasneje sva pripravila manjše praznovanje s prijatelji, ki je trajalo celo noč. user posted image Nazdravljali smo pa potem še sigurno pol leta z vsakim, ki je na novo zvedel, da sva poročena... user posted image

Če bi se zdaj poročala, bi naredila isto.

Dodala sem album s fotkami poroke. user posted image

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu tanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: majhna poroka
8.1.2007 14:43:19   
dorina
Tudi midva sva imela majhno poroko in nama ni žal, ker je bil to res najin dan. Ni nama bilo treba že celo leto prej pripravljat vsega, potem pa še na poročni dan skrbet, da bo vsa organizacija stekla, da ne bo deževalo, da se bo vseh 200 in nevemkoliko svatov dobro počutilo,... Bilo je čisto tako- v družinskem krogu, večer pa sva imela čisto zase. In ne, ni bilo tistih ceremonij, ko pridejo ženinovi svatje po nevesto na njen dom, itd, ker bi bilo malo smešno, glede na to, da sva že prej živela skupaj.

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: majhna poroka
9.1.2007 19:00:09   
koala

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

V prvi vrsti se poročaš zase, zato naj bo tebi po volji. Ne obremenjuj se preveč z željami drugih.  Drži se načela: Vsem ne morem ustreči, zato bom vsaj sebi.


Evo, pod to se podpišem. Midva sva se poročila v ozkem družinskem krogu bilo nas je 21 in imeli smo se fenomenalno. Je bilo nekaj zamere s strani sorodnikov(mojih) pa se sploh ne sekiram, ker sva bila na ta najin dan obkrožena z ljudmi, ki mi resnično nekaj pomenijo.
Čez mesec dni sva sicer priredila še poporočni piknik za sorodnike in prijatelje, pa smo se imeli super, ker je bilo vse neformalno.

Organizirajta si dan tako kot VIDVA želita, saj je to VAJIN dan.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: majhna poroka
11.1.2007 23:45:16   
pearl
Moja sanska poroka - na nekem romantičnem otočju z najinim otrčičkom oz. kopico otrok user posted image  in poporočni piknik in to je to.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: majhna poroka
11.12.2011 20:49:28   
lorella224
Tudi mi2 premisljujeva o manjsi poroki (starsi, price)...potem pa se pa pojavi vprasanje
- porocna obleka ja ali ne - glede na to, da se gres civilno porocit in potem samo na kosilo/vecerjo?
- muzika/band - da ali ne, da ne bo potem prevec tumorno, resno oz. se za cca 15 ljudi ne splaca muzike narocat...

KAj mislite?

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: majhna poroka
11.12.2011 21:00:46   
benika


Tudi mi2 premisljujeva o manjsi poroki (starsi, price)...potem pa se pa pojavi vprasanje
- porocna obleka ja ali ne - glede na to, da se gres civilno porocit in potem samo na kosilo/vecerjo?
Čist po želji in odvisno od financ.

- muzika/band - da ali ne, da ne bo potem prevec tumorno, resno oz. se za cca 15 ljudi ne splaca muzike narocat...
Vzemi raje kakega DJ-a.

KAj mislite?



(odgovor članu lorella224)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: majhna poroka
30.1.2012 18:24:24   
ilanaaa10
IZVIRNO SPOROČILO: tanaj

Kaj pa naslednja varianta- se poročita samo s pričami, brez svojcev, pripravita piknik varianto(pride v poštev šele čez nekaj mesecevuser posted image ) in tam oznanita, da sta poročena?


evo točno tak boma midva nardila...s tem da pa boma prej povedla da se boma poročila. pač piknik sledi med poletjem ;))

_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

(odgovor članu tanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?