|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malček-žabe
31.3.2008 7:03:03   
neanja duo
Oj!

Ali vašim otrokom še oblačite žabe?Zjutraj je še kar frišno.

lp
nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:06:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Oj!

Ali vašim otrokom še oblačite žabe?Zjutraj je še kar frišno.

lp
nd


user posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:09:27   
neanja duo
Kaj pa je tako čudnega ,volga?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:15:28   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Oj!

Ali vašim otrokom še oblačite žabe?Zjutraj je še kar frišno.

lp
nd


Naša dvoletnica jih ima. Ampak samo zaradi tega, ker za nogavice tudi slišati noče. Zdaj pa ravno tuhtam, če bo mogoče sama ugotovila, da ji je prevroče.

Ta velika (5 let) jih pa že kakšne 3 tedne nima.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:34:30   
smrček
Naš triletnik jih še tudi ima. Vendar ne one debele zimske, pač pa tanjše, ki so za prehodna obdobja. Veliko otrok v vrtcu še ima žabe.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:41:12   
Gordana-3
tudi mi imamo še žabe. zjutraj je še mrzlo, 1-3 stopinje, ko pa gredo okrog desetih ali enajstih ven, pa tudi ni nevemkako vroče. še jaz imam žabe :-)

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:41:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Kaj pa je tako čudnega ,volga?


Da ima otrok žabe, ko že dolgo ni več minusa.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:51:36   
vesna.com
Ja večinoma še, ker pri nas je blo še do tega vikenda zjutri minususer posted image .Pa tud če je +8 napovedan,to ni glih toplo ne? Zdej če ji oblečem kakšne žametke bi še šlo brez, ker pa ma večinoma za vrtec spodnje dele trenerk,so pa bolj žabe na spisku.
Danes pa seveda obe v kiklo,ker je +18 napovedanuser posted image .Jst zjutraj na splet pogledam napoved,pol še mal čez okno, pa se odločimuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malček-žabe
31.3.2008 7:54:05   
N _ B
Pri nas je imela tanjše žabe, v nahrbtniku pa dokolenke za preobleč. Čez ima bombažne hlače, nič podložene. Vzgojiteljica pravi, da jih imajo še skoraj vsi.

Danes sem ji dala dokolenke.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:01:38   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

Kaj pa je tako čudnega ,volga?


Da ima otrok žabe, ko že dolgo ni več minusa.


No, saj tam okoli 0 - pa do 5 stopinj je tudi ful mrzlo.

Ampak jaz sem še pozimi redkokdaj dala svoji 2-letnici žabice - večinoma je imela dokolenke.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:14:53   
emaa
Žab sploh nimata, dvoje sem kupila, če bo kaj več sreče glede sezuvanja notri, pa ne pali, razen da žabe ne grejo dol tako kot nogavice. Minus gor ali dol, naša dva jih nimata. 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:18:19   
mojsoncek
Pri nas je zjutraj se minus, zato nasemu skoraj dvoletniku se vedno oblecem zabe. V ruzak mu pa napokam tudi nogavicke, da ga lahko v vrtcu preoblecejo, ce bi mu bilo pretoplo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:22:33   
Anonimen
moji jih še imata. no danes sem ji dala najlonke tavelki, tamala ma pa še navadne. vsaj zdajle zjutraj. popoldne jih bomo pa vrjetno dol dal če bo preveč vroče.

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:25:51   
qwasy
Vsekakor žabice. Če ni zelo mraz, ji oblečem tanke bombažne, kakršne imajo dojenčki. Številko 86 še dobim, 92 pa še nisem videla.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:29:25   
TiaSara
Po moje ni pravila, do katere temparature so še primerne žabe in kdaj več ne. Vsak svojega otroka najboljše pozna in ga temu primerno obleče. Jaz našemu hitro žabe gor nataknem, ker je zunaj precej pri miru (se zaigra s kakšnimi kanglicami), če pa bi ves čas tekal naokoli, pa ga ne bi toliko oblačila. Sploh pa če greva s triciklom, ga raje malo več oblečem.
Je pa res, da če bi šel danes v vrtec (je izjemoma doma), ga ne bi dala v žabe. Se mi zdi, da se zunaj zelo hitro segreje, če je sonce, v vrtcu imajo pa itak savno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:57:45   
PIRANJA
ZJUTRAJ JE HLADNO ZATO ŠE ŽABE, KO SE OTOPLI SE PA PREOBLEČEMO V NOGAVIČKE, SLEČEMO JAKNICO... MENI NI NIČ ČUDNO ŽABICE, JE PA RES, DA SE ČUVAMO V PRIVATNEM VARSTVU IN STARŠI TEŽIMO K TEMU, DA SO OTROCI ČIMPREJ IN ČIMVEČ ZUNAJ.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: malček-žabe
31.3.2008 8:58:14   
Pobalami
Moj ima tanke žabe. Je nasploh rad bolj toplo oblečen. Dvakrat sem ga v vrtcu preoblekla, da je bil brez žab a ga je zeblo.  Ravnaj se po otroku. Če je bolj vroče sorte najbrž ne rabi žab.

Drugače pa je pri nas zjutraj še minus.

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:01:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: faca

Moj ima tanke žabe. Je nasploh rad bolj toplo oblečen. Dvakrat sem ga v vrtcu preoblekla, da je bil brez žab a ga je zeblo.  Ravnaj se po otroku. Če je bolj vroče sorte najbrž ne rabi žab.

Drugače pa je pri nas zjutraj še minus.


Joj, ja, itak vsak po svoje, pa kaj če je zjutraj minus, ko greš domov je pa plus 15 user posted image  Pa v igralnici je 25 stopinj, pa se potem ves dan v tistih žabah pajsajo user posted image  dokolenke so več kot dovolj.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:03:42   
tinkatonka
pa kaj če je zjutraj minus, ko greš domov je pa plus 15 Pa v igralnici je 25 stopinj, pa se potem ves dan v tistih žabah pajsajo dokolenke so več kot dovolj.


Se strinjam.

Jaz mu tudi dokolenk ne dajem. Mu je prevroče. V nogice se res zelo zelo poti.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:10:54   
ana b
Tudi naš je že 2 meseca brez žabic

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:21:19   
ally1
naš je 16mesecev star in sploh nisem pomislila, da mu ne bi več žabic oblekla user posted image , to je pri nas kar standart Če ni v hlačkah, se pa v žabicah kotali po stanovanju.user posted image

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:31:06   
Anonimen
Pol je pa že čas da tudi moji punčari ukinem žabeuser posted image user posted image
Moram danes v nabavo dokolenkuser posted image

(odgovor članu ally1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:35:09   
lelaval
Joj, ja, itak vsak po svoje, pa kaj če je zjutraj minus, ko greš domov je pa plus 15 Pa v igralnici je 25 stopinj, pa se potem ves dan v tistih žabah pajsajo dokolenke so več kot dovolj.


Evo - točno to. Zjutraj je res bolj hladno, a če otroka voziš z avtom v vrtec, se tistih par minut ne bo prehladil, če bo šel samo v dokolenkah ali zoknčkih, v vrtcu pa je res ful vroče. Če pa so le v žabah, pa se mi zdi, da so napol oblečeni. Jaz moji dam žabice le, če ji oblečem kiklco. 16 otrok v vrtcu vsak dan preoblečait (žabice dol in zoknčke gor) - to pa sem prepričana, da nobena vzgojiteljica ne bo delala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:35:37   
PIRANJA
**** pa ne zaradi mnenj nekaterih tukajle, pa da bi tvojo punčko zato zeblo! Ravnaj se po vaše, pa briga te, če drugi hodijo nagi po mrazu. Tudi otroci so različni, zato se ravnaj po svoje in prisluhni otroku in ne temule forumu.... To je moje mnenje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: malček-žabe
31.3.2008 9:37:54   
N _ B
pa kaj če je zjutraj minus, ko greš domov je pa plus 15 Pa v igralnici je 25 stopinj, pa se potem ves dan v tistih žabah pajsajo dokolenke so več kot dovolj.



A vaši ne gredo nič ven? Naši so sedajle že sigurno zunaj in je 4 st.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?