|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malo drugačna poroka
28.6.2010 21:32:59   
somic
razmišljam o tem, da bi se z mojim poročila sama, z prisotnostjo prič, fotografa (in mogoče še snemalca), da bi imela 100% vse poslikano in posneto- tudi dogajanje pred poroko, se pravi priprave. mogoče bi zadevo  celo tako izpeljala, da drugi ne bi vedeli, čeprav težko verjetno, ker sem takšna čveka user posted image user posted image user posted image . naslednji dan pa bi povabila tiste ki jih pač mislim na kosilo v eno restavracijo, kjer bi naznanila kaj sva naredila, tam predvajala kakšen filemček celotnega dogajanja, ali pa nekaj podobnega.

vaše mnenje??

sicer o tem samo razmišljam, nič ni določeno, sploh pa moram najprej se pogovorit z mojim, da narediva "naslednji korak", bi pa vsekakor rada, da bi bila najina poroka malo drugačna

upam da sem razumljivo napisala kaj mislim...

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malo drugačna poroka
28.6.2010 21:47:06   
eva1
No na taki poroki smo bili mi 10 dni nazaj...ubsitvu noben , niti starši niso vedeli, da sta se že prej poročila(razen 1 njena prijateljica,ki je pomagala vse skupaj organizirat)..ko smo prišli tja, smo jih kao čakali, potem pa so nam kao za uvod predvajali en filmček o njim..in na njem je bila poroka, poročila sta se 14 dni prej na Santoriniju...ko smo si vse skupaj ogledali, pa sta prišla ženin in nevesta(v poročni obleki), in potem sta imela še slikanje tle v SLo(prej že v Grčiji), nato pa je bila fešta....zanimivo, a to ni zame user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malo drugačna poroka
29.6.2010 7:00:15   
mateyka
meni se zdi pa fajn ideja user posted image
aja, mogoče bi starše sabo zvlekla - samo mamo in očeta od obeh.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 29.6.2010 7:01:11 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: malo drugačna poroka
29.6.2010 9:37:48   
Nika v službi
Meni se pa to zdi malce mimo. Sorči. Nekako bi še razumela, če bi šlo za poroko nekje na tujem, kamor, jasno, ne moreš vleči vseh povabljencev. Če pa gre za poroko v domačih logih, mi pa ne potegne. Da se razumemo, nič nimam proti poroki zgolj v dvoje + priče (+ morebiti starši), načeloma tudi nič proti temu, da potem ostale izbrane povabiš na kosilo, piknik, pijačko, karkoli, ampak da jim tam potem rolaš film s poroke - no go. Če hočeš, da stvar vidijo, jih povabi na poroko. Če hočeš to narediti zelo intimno, potem bodi tako. In če čutiš, da bi jih rada po poroki vseeno malo pogostila, potem komot narediš tudi to. Ampak brez filma in podrobnosti. Mogoče lahko izbranim podariš poročno sliko za spomin, potem pa se skupaj poveselite in to je to.

Kakor koli boš že naredila, to je tvoja poroka in tvoja (vajina) odločitev. Naj bo lepo, nepozabno, večno.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malo drugačna poroka
29.6.2010 22:32:12   
mateyka
aja, sem malo spregledala - ja, se strinjam z Niko; filma jim pa ravno ne bi predvajala. user posted image bi zgledala ko ena Tom Cruise in NIcole Kidman včasih user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malo drugačna poroka
29.6.2010 22:35:02   
tejči28
Točno tako poroko sta imela moja znanca.Niti staršev nista povabila,samo onadva in priče.Naslednji dan pa sta vse povabila in jim predvajala film. Sta pa rekla,da so bile reakcije kar burne in dosti solz je teklo sploh od staršev.

Jaz za tako poroko nisem,se pa vsak odloči sam.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 11:46:06   
zvezdica_1
sicer nisme za velike poroke, ampak tak se mi pa zdi konkretno mimo. če imata namen narediti zabavo-pol očitno finance niso razlog za tako skrivanje. ne vem, če se že poročiš v sloveniji in imaš to potem namen deliti s prijatelji, mislim, da si vsaj starši zaslužijo, da so zraven. ne vem, verjetno boš starše s tem zelo prizadela. eno je poroka v tujini, kjer ne morejo biti zraven, sprehod do matičnega urada pa velika večina staršev zmore. mislim, da če povabiš starše zraven, to ne bo kratilo vajine intime

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 12:52:00   
Ribi Bibi
Če so starši zraven pri poroki, potem je ideja zanimiva in posebna. Če niso, je pa zelo nefer do njih in vrjamem, da vse solze (ko izvejo, da se je njihov otrok na skrivaj poročil) niso le solze sreče...

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 13:02:39   
Izabelina
poroka je vajina stvar tut za zakon bosta odgovorna samo vidva a bo uspeu al ne... zato lahko nardila lih kar hočta... ne se ozirat na druge, če bojo starši užaljeni je to njihov problem ne vajin... če bo kdorkoli užaljen ni to vajin problem...

js osebno bi starše sicer povabila, sam je tko, da pol morš hitr povabt še babice pa radovedne tete... in tko naprej...

važno, da si bosta vidva zapomnila te trenutke...

srečno!


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 13:14:52   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

poroka je vajina stvar tut za zakon bosta odgovorna samo vidva a bo uspeu al ne... zato lahko nardila lih kar hočta... ne se ozirat na druge, če bojo starši užaljeni je to njihov problem ne vajin... če bo kdorkoli užaljen ni to vajin problem...

js osebno bi starše sicer povabila, sam je tko, da pol morš hitr povabt še babice pa radovedne tete... in tko naprej...

važno, da si bosta vidva zapomnila te trenutke...

srečno!



No, tale komentar pa je meni tipičen za Y-čke.user posted image Brez zamere, ampak metati starše v isti koš kot ostale povabljene, pa tete in babice absolutno ni isto. Starši so starši, eni in edini. Meni se tako gledanje zdi skrajno sebično in ozko. Samo, da je meni dobro, delam lahko kar hočem, za ostale me pa malo briga.

Jasno, da je poroka predvsem stvar odločitve mladoporočencev, ampak vse do neke meje. Saj ni problem, poročita se sama, kjer hočeta in kakor hočeta in to je to. Da pa potem naknadno povabita še ostale in rolata film - to pa je meni ekstremno mimo. Čemu bi to res služilo? Brez problema lahko tudi sms ali mail napišeta, da sta se poročila, pa link na FB, jer so slike, film, utrinki. To bi bilo nekaj - čisto v novodobnem stilu.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 13:36:16   
Izabelina
za Y-čke
nova kletvica? user posted image

sm sicr napisala, da js osebno bi starše povabila... samo ni jima pa treba... a da se gresta poročit na Santorini, kjer je jasno, da staršev ne bo zravn je pa uredu?

mal je tut odvisno od tega kakšen odnos majo s starši (no in nasploh s celo žlahto)... sam stojim pa za besedami, da je zakon njuna stvar... poroka je uvod v zakon, torej je to tut njuna stvar...

velik boljša mi je ta ideja, kot pa, da nardijo celo ohcet samo zato, da žlahta ne bo užaljena in potem vsi sorodniki samo čakajo kje bojo najdl kej, da skritizirajo... ljudi, k povsod vidjo samo negativo js u življenju ne rabm... pa verjetno večina drugih tut ne...




_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 13:40:04   
water lily
Midva sva imela samo priče in starše. Snemal se nismo. Slikal....no ja tri slike mamuser posted image
Sva hotla simpl, na hitr, malo poroko.

To predvajanje filma ljudem ki ti očitno ne pomenijo dovolj da bi bli na tak dan zraven tebe....men se zdi nagravžno po pravic povedano. Mojo mami bi strlouser posted image
Neb ji nikol kej tacga nardila no.
Saj res da je poroka za vaju. Sam če hočta da je sam za vaju....zakaj pol snemat in kazat okoluser posted image
Tko prou ****nje v glavo se mi zdi no.
Pa zakaj skrivat da se bosta poročila?


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 19:28:24   
Izabelina
drugač pa k tej temi predlagam film Casomai (italjanska zadeva)...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 19:36:51   
carbene
Tudi jaz mislim, da starši v takem primeru ne bi bili užaljeni, temveč prizadeti. Zelo. Eno je, če jim poveš, da se boš poročil in da greš to naredit v dvoje na Santorini, drugo pa je, če jim zamolčiš, da se boš sploh poročil. In jim potem pokažeš "spominke." Ker potem izgleda, da se jim rogaš v smislu, kako si se imel fajn ipd., oni naj se pa požrejo od zavisti in manjvrednosti v očeh para, ko gledajo tisti super filmček in fotke.

Saj drugače je res, da je poroka predvsem stvar para, vendar se je treba zavedati, da bodo njune družine prisotne v njunem življenju tudi po poroki, vključno z občasno pomočjo pri vsem živem. In res nima smisla zapravljati priložnosti za lep štart v skupno življenje tudi s "premirjem" vsaj z ožjo družino. 

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 20:15:54   
somic
ravno v starših je problem...

v njegovih

nasprotujeta poroki, nasprotujeta tudi najini vezi, pa traja že 6 let. kako sta reagirala ko jima je moj povedal, da pričakujeva otroka nimam pojma, mi nikoli ni povedal- verjetno z razlogom. ko se je sinček rodil, nisva bila deležna enega klica, voščila ali česarkoli. mali je star 6 mesecev, videla sta ga 2x, s tem da sta drugič, ko sta ga videla (na krstu) sredi ceremonije šla proč in nobenemu rekla nič...

žalostno

zato razmišljam v tej smeri

za sedaj razmišljam o tem sama, moj o poroki ne razmišlja po moje ravno zaradi njiju

finance??

nimava jih ravno na pretek in res je to, da če bi se odločila za "pravo poroko", se seznam ljudi precej razširi, ampak to je že druga stvar

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: malo drugačna poroka
1.7.2010 22:16:22   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Midva sva imela samo priče in starše.


midva isto (ok, samo moje starše v najinem primeru). pa ene par frendov. snemala je moja priča in fotke tud mamo. samo nisva nobenmu kazala. razen staršem mojega moža sva poslala fotke (na švedsko). pač, najina osebna zadeva user posted image

jaz bi povabila starše, ki vaju odobravata (tvoje v tem primeru). njegovih pač ne bi. če bi kdo vprašal zakaj, bi rekla, da zato, ker sta nazadnje kar odkorakala stran in vama to ni sprejemljiv način obnašanja na "vajini" poroki. predvajala pa ne bi nikomur posnetkov. mislim, če bi res kaj rada za obvestilo, vse povabiš na kosilo, poveš in se dobro naješ - in to je to user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.7.2010 22:17:14 >

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: malo drugačna poroka
2.7.2010 9:57:55   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

poroka je vajina stvar tut za zakon bosta odgovorna samo vidva a bo uspeu al ne... zato lahko nardila lih kar hočta... ne se ozirat na druge, če bojo starši užaljeni je to njihov problem ne vajin... če bo kdorkoli užaljen ni to vajin problem...

js osebno bi starše sicer povabila, sam je tko, da pol morš hitr povabt še babice pa radovedne tete... in tko naprej...

važno, da si bosta vidva zapomnila te trenutke...

srečno!



Točno to...user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: malo drugačna poroka
2.7.2010 11:39:21   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

za Y-čke
nova kletvica? user posted image

sm sicr napisala, da js osebno bi starše povabila... samo ni jima pa treba... a da se gresta poročit na Santorini, kjer je jasno, da staršev ne bo zravn je pa uredu?

mal je tut odvisno od tega kakšen odnos majo s starši (no in nasploh s celo žlahto)... sam stojim pa za besedami, da je zakon njuna stvar... poroka je uvod v zakon, torej je to tut njuna stvar...

velik boljša mi je ta ideja, kot pa, da nardijo celo ohcet samo zato, da žlahta ne bo užaljena in potem vsi sorodniki samo čakajo kje bojo najdl kej, da skritizirajo... ljudi, k povsod vidjo samo negativo js u življenju ne rabm... pa verjetno večina drugih tut ne...





Y-čki so generacija Y, ne kletvica. Halo? Malce razgledanosti, prosim.

Nikjer nisem rekla, da je treba ohcet narediti zato, da sorodniki ne bodo užaljeni... to je tudi meni absolutno mimo. Na poroko povabiš ljudi, ki so ti blizu, ki ti nekaj pomenijo. Zame je to edino merilo, ki sva ga z možem upoštevala tudi na najini poroki.

Predvidevala sem, da je odnos s starši ok, kar pa - očitno - ni. Tega podatka v prvem postu ni bilo, sicer bi že v štartu predlagala podobno kot mateyka.  Carbene, tudi zelo lepo napisano. Se absolutno strinjam.


< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 2.7.2010 11:40:06 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: malo drugačna poroka
2.7.2010 13:28:38   
barni
Sicer nisem za poroke in tudi nisem generacija Y, žal user posted image .

In ravno zaradi vsega tega kompliciranja okoli tega, kdo bo povabljen in kdo ne in razni pritiski s strani sorodstva, češ, tega pa moraš povabit, a tega pa ne boš ipd. mi je poroka totalno mimo.

Povabiš tistega, ki vama paše. In ne tistega, ki paše vajinim staršem, tetki, dedku...komurkoli pač že. In če ti sede, da se poročiš sama, potem je meni to čisto ok. Pa še ful bosta prišparala user posted image .

Vidva imata v bistvu problem in ne kaprico. Problem, kako izvesti vse skupaj da bo volk sit in koza cela. Njemu je bed, ker so njegovi kr neki in jih ne bi povabil, samo se mu ne zdi ok, ker tvoji pa bodo zraven. Zato bi iskala kompromis v smeri, da nihče od staršev ne bi bil zraven.

Kakšne kolobocije. Kaj pa če se ne poročita?
Sklepam, da tvoj partner ni čisto ravnodušen do svojih staršev in ga morda malo gloda vse skupaj - ker njegovih ne bi bilo tam, čeprav so čudni. Ti pa bi po drugi strani rada, da tvoji pa so, ker se z njimi štekaš.

Težka bo, da vse zadovoljiš in najhuje bo, da se lahko zgodi, da bodo na koncu vsi zadovoljni razen TI! Nenazadnje pa je to VAJINA poroka in ne poroka tvojih sorodnikov; oni so svojo že imeli in so si jo naredili tako, kot so jo pač hoteli (tisti, ki so se poročili).

Snemala poroko bi, ne bi je pa kazala na skupnem kosilu. Bi pokazala, če bi kdo pač hotel (tudi jaz sem gledala posnetek poroke moje kolegice skupaj z njenimi starši, pa je bilo čist ok).

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: malo drugačna poroka
2.7.2010 14:04:01   
jagoda77
A je važno kako se kdo poroči? A pove staršem ali ne?
Kot je ena zapisala, zakon je neka intimna zveza med dvema in kako jo bosta sklenila je povsem njuna stvar. Noben nima bit kej užaljen pa razočaran pa ne vem kaj še vse. Meni je pa to zelo smešno drugače, pa sej smo sami odrasli, zakaj bi se, s tem, da ne poveš, rogal staršem? Halo? Odločitev vsakega posameznika. In če nekomu paše poroka na Santoriniju brez kogarkoli, naj. Midva sva tud rekla, da če se bova že poročila, se bova nekje v tujini čist tko za hec, sicer pa pač ne rabiva tega... raznih ceromonij, papirji gor pa dol,..... brez veze... Pač to je moje mnenje.


(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: malo drugačna poroka
10.7.2010 8:53:32   
muška
jaz sicer pozdravljam drugačnost, ampak ne na tak način, to mi je žal čisto mimo.  Mislim, v tvojem domačem kraju bo nek snemalec hodil za tabo, okrog tebe, ti boš ša pol to predvajala?

Poroke se dajo nardit čisto luštne in poceni, brez ceremonij, če jih ne želiš - čeprav je meni tale tvoja ideja ena velika ceremonija.  In občutek imam, da glede na to, da omenjaš finance, te bo ta hec prišel dražje, kot če bi povabila določeno skupino ljudi na celo poroko s kosilom in pol konec.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: malo drugačna poroka
11.7.2010 19:39:00   
BabyKitty
Jaz pa sem za takšno poroko... zakaj? Ker nimamo vsi popolnih družin z ljubečimi očkati in mamicami... npr. tako moja starša kot starša od mojega najdražjega se ne pogovarjata že 10. let oz. samo še preko sodišč in definitivno si ju ne želim na obredu skupaj... na samem slavju pa lahko sedita 20m narazen in klepetata vsak s svojimi...

Vglavnem poroka naj bo taka kot si jo zamisliš in želiš TI... ne glede na blebletanje drugih, ker vedno se bodo našli ljudje, ki jim tvoj način ne bo všeč, ker smo si na srečo različni... meni npr. ni všeč tradicionalna poroka z narodnozabavno glasbo in tistimi bedastimi igricami... spet drugim je pa to full noro žur...

Če imata vsaj nekaj financ pa vama priporočam, da gresta na turistično agencijo in vama uredijo poroko nekje v tujini, bo za vaju nepozabno, ne bo se treba nikomur zgovarjat, pa še poročno potovanje imata user posted image ko prideta domov pa pošljeta vabilo na piknik, na vabilu pa slikica vaju nekje na kakšni plaži pred matičarjem user posted image nekaj podobenga bova naredila mi2... ko naju bo nekaj pičilo user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: malo drugačna poroka
15.7.2010 13:02:08   
malilump
Moja sestra se je poročila, tako. Samo onadva in dve priči. Naslednji dan smo pa imeli kosilo, pokazala sta par slik in to je bilo to. Izvedeli smo pa po pošti tisti dan, ko sta se poročila.

Meni je to čisto kul. Pač vsak po svoje. Jaz bom imela poleg prič ziher še starše.

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: malo drugačna poroka
15.7.2010 14:00:43   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Vglavnem poroka naj bo taka kot si jo zamisliš in želiš TI... ne glede na blebletanje drugih, ker vedno se bodo našli ljudje, ki jim tvoj način ne bo všeč, ker smo si na srečo različni... meni npr. ni všeč tradicionalna poroka z narodnozabavno glasbo in tistimi bedastimi igricami... spet drugim je pa to full noro žur...

ne bi mogla boljše povedat...to trobim mojemu že več letuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Če imata vsaj nekaj financ pa vama priporočam, da gresta na turistično agencijo in vama uredijo poroko nekje v tujini, bo za vaju nepozabno, ne bo se treba nikomur zgovarjat, pa še poročno potovanje imata ko prideta domov pa pošljeta vabilo na piknik, na vabilu pa slikica vaju nekje na kakšni plaži pred matičarjem nekaj podobenga bova naredila mi2... ko naju bo nekaj pičilo

user posted image user posted image kot da bi sebe poslušala



(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: malo drugačna poroka
17.7.2010 10:38:19   
nksrv
Midva sva mela poroko z vsemi možnimi šegami in navadami ( ker sva MIDVA tko želela) Tako da kar se tega tiče
nikar poslušat vseh možnih pametnih ljudi, ki znajo samo govorit, naredili pa sami še nič niso.
Poroko sem v večini organizirala sama, da je bila res najina, je pa res, da sva imela veliko podporo in pomoč staršev tako mojih kot njegovih.

Kar pa se tiče povabil.....iz moje strani dveh stricev ni bilo, ker so bili v nekih davnih časih v sporu z njegovimi......enega
pa sploh nisem povabila, ker sem ga videla mogoče 5krat v življenju. Pa mi je takrat marsikdo govoril, da is tega lahko nastanejo zamere, pa verjemi da je veliko bol pomembno to, da sta vidva srečna in zadovolna na svoj dan!!!!

Upam da se ti vse uredi in si izrečeta svoj da kakor sama želitauser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?