|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:33:57   
Anonimen
Imam partnerja in ne vem kaj naj storim. Ko sva doma bi non stop imel spolne odnose z menoj. Sploh ne gre dol z mene in je skoraj skoz v meni tudi po 5 ur z redkimi pavzami.
Ne vem kaj storiti, da bi ga odvrnila od tega, ker je doma takoj seks in traja  in traja. Naj povem, da še nimama otrok.
Včasih me že vse boli on pa vedno naspidiran do konca.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:36:16   
Kerensa*
A ti to kaj posojaš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:37:54   
anabanana
o mater 5 uruser posted image user posted image

jaz sovražim maratonski seks, raje imam tri runde po 15-20 min kot enega maratoncauser posted image

jaz bi mu povedala po rsnici, da mi ne paše in da ne morem več. Kako pa to, da mu ne pride 5 ur?? A pol na koncu mu pride, mislim na koncu maratona?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:38:51   
Anonimen
kak dolgo pa sta skupaj? moj bivši je bil isti. Ampak meni zdravje ni dopuščalo tega. Glede na to da sem zelo slabokrvna sem se po večjem naporu kar skupaj sesedla. Vrtoglavice, slabost.... moj bivši pa je tudi do 10x na dan lahko.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:39:42   
Kepica83
jaz mam tudi raje več krat pa po manj tudi zaradi zdravja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:43:41   
Anonimen
saj mu pride tudi po 3 krat v tem maratoncu

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:48:14   
Volga
Ja, a pa mu ne moreš rečt, da je to zate preveč? Mislim, se ne pogovarjata al kako? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 12:51:00   
Anonimen
Bojim se da se ne bi ohladil, ker drugače zelo uživam z njim, ker res obvlada te zadeve.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 13:00:43   
sanasan
pogovoruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 13:05:13   
sanasan
aja, se bojiš ga izgubit...
če ne bo razumel, na dolgi rok itak ne bosta zdržala, če se ne bosta pogovorila...
ali pa potrpi in ga do konca 'izkoristi' (če ga slučajno izgubiš)user posted image pa potem načni pogovor...
ne vem, kakšen odnos lahko furata, če se ne moreta pogovorituser posted image ....navsezadnje, mu lahko v hecu namigneš, da ti je sicer bajno z njim, ampak, da se ti bo kmalu 'vnela', če bosta nadaljevala v takem tempu...pa boš videla reakcijo, če je kaj dojemljiv...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 13:08:38   
ajataja
Pa ja menda ni zraven tebe samo zaradi seksa,da bi se bala  tega da če mu ne boš tolk pustila da bi pa zameril.V ljubezni morajo bit kompromisi in samo pogovor  lahko reši vse.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 13:08:38   
Anonimen
Vpiš ga na faks, najd mu bolj naporen šiht, k pride domu mu sesalc v roke butni, k posesa še krpo za kopalnico ribat, pa da vidmo če bo lahko pol še pet ur mu cajta seksatuser posted image

Drgač pa....mislm povej mu da je preveč. Zarad miru v bajti pa že neb ležala pa čakala da un spleza z meneuser posted image
Al pa začni vmes križanke rešvat al pa nohte si lakirat. Mogoč bo dojeluser posted image

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 13:16:35   
Anonimen
Čak kako 5 ur?? A vmes kej pijeta al pa jesta? Kolk časa bi pa blo teb idealno? A potem recimo k ti ne sede več začneš zehat al se delaš da ti je kul?

Praviš da ko je doma takoj seks - a to pomen, da vsak dan po 5 ur seksata? O bože mili! Super sta, kaj nej rečem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 13:20:35   
annya
Hja, te čist razumem...mi2 sicer nimava maratonskega sexa,bi pa on tudi po par x na dan...jaz pa zadnje mesece nisem več tako "za stvar",sej odnosi so redni,sam on bi kr še pa zjutraj,pa ko pride iz šihta pa zvečer pa...jaz pa se z mojim bauhecom komaj kaj premikam oz.valim iz ene strani postle na drugo user posted image  ...in ko mu hočem razložit, da mi pač ni več za stvar je pa jezen in užaljen, ker si ga (baje) ne želim več, včasih pride s kakšnimi brezveznimi v stilu če si koga drugega želim pa takšne bedarije...ali pa da imava predigro pa mi mali začne brcat not,ne vem no,meni nekak mine do sexa, ker pol sam na bebija mislim, on pa si potem spet svašta misli...težko je to dedom razložit, ne da bi si oni to pol po svoje razlagali...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:14:25   
Mišni
Malo broma mu v pijačo zlij. Tako so včasih v vojski delali.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:18:44   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Vpiš ga na faks, najd mu bolj naporen šiht, k pride domu mu sesalc v roke butni, k posesa še krpo za kopalnico ribat, pa da vidmo če bo lahko pol še pet ur mu cajta seksatuser posted image

------------------------
Če pa mu bo še potem zneslo, ti pošljem moj mail na ZS user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:19:44   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Zarad miru v bajti pa že neb ležala pa čakala da un spleza z meneuser posted image

-------------------------
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:32:39   
čipka
Vpiš ga na faks, najd mu bolj naporen šiht, k pride domu mu sesalc v roke butni, k posesa še krpo za kopalnico ribat, pa da vidmo če bo lahko pol še pet ur mu cajta seksat

Drgač pa....mislm povej mu da je preveč. Zarad miru v bajti pa že neb ležala pa čakala da un spleza z mene
Al pa začni vmes križanke rešvat al pa nohte si lakirat. Mogoč bo dojel




ojej, ojej, brisačkarca....user posted image user posted image user posted image    zaradi takšnih kot si ti mi pa res ni dolgčas na RRuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa anonimna..  Če ti ne bo znesl, mi piši na ZS.user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:51:11   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Naj povem, da še nimama otrok.


Resno? user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:52:08   
Volga
A to potem tako zgleda, da recimo ob prideta ob štirih popoldne domov in potem do devetih zvečer seksata? Kdaj pa jesta pa kaj pospravita pa to? Mislim, kdaj potem živita?

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:53:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
kdaj potem živita?

Saj seks JE življenje, Volga. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:53:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A to potem tako zgleda, da recimo ob prideta ob štirih popoldne domov in potem do devetih zvečer seksata? Kdaj pa jesta pa kaj pospravita pa to? Mislim, kdaj potem živita?


Saj ne seksata. On seksa. Ona pa čaka da nehauser posted image
On pomoje pa kolne k misl da more tolk cajta zdržat da ji bo fajnuser posted image  Menshelt pa touser posted image

Dej povej revežu no da živi v zmoti....

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 14:57:28   
piule
tud tega se naveličaš,saj si prav boga,čist nič ti ne zavidam...joooh 5 ur,saj te mora vse bolet

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 15:03:52   
TinKiCa1
pa sem se zelo nasmejala ja:) joj joj :) hehe...5ur..kaj pa je to? če je to v celem mesecu je ogromno:) ufff...drgač pa pogovor največ pomeni v zvezi in če tega ni, tud ostalega kmalu več ne bo!! Počasi po ovinkih, ker deci itak rabjo mal več da dojamejo;)
Drgač pa..brisačkarca...se strinjam s tvojimi zaposlitvami ;)


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu piule)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: maratonski spolni odnosi
20.1.2009 15:11:38   
*Ema*
Morda je pa odvisen od sexa?



_____________________________

Ne sodi drugih po sebi, kaj lahko se zgodi, da bo na koncu sojeno tebi.

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?