|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   martinovanje in nosečnost
10.11.2007 16:05:00   
Anonimen
Danes sva z možem povabljena na martinovanje. Noseča sem par tednov če sem(v ponedeljek sem delala test nosečnosti ki je pokazal +). Sedaj me pa zanima ali mi bi kozarec alkohola naredil kaj škode? Ker jaz vina ne pijem ga ne maram, vedno ob tem prazniku popijem pivo ali dveuser posted image , sedaj ravno toliko ne bom spila ampak da nebi kdo od domačih kaj posumil  (nosečnost bom zaenkrat zadržala zase) bi vseeno malo piva spila(en kozarec)

Obenem pa se bojim da bi  moja pikica zaradi tega kaj trpela? Kakšno je vaše mnenje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: martinovanje in nosečnost
10.11.2007 16:08:52   
klepetka
jaz mislim da omenjeno količino brez slabe vesti brez skrbi spiješ.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: martinovanje in nosečnost
10.11.2007 16:09:40   
urssyy
Joj kozarec piva ali dva ti pa res nima kaj škodit, ampak kaj več pa ni zdravo za tvojga user posted image . Veselo martinovanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: martinovanje in nosečnost
10.11.2007 16:10:41   
scubadiver
Z lahkoto in mirno vestjo lahko spiješ pivce.. Ti se samo sprosti in uživaj user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: martinovanje in nosečnost
10.11.2007 16:54:13   
Anonimen
Eh, sej še en deci priporočajo vsak dan po kosilu spit. Nimaš se kej bat.

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: martinovanje in nosečnost
10.11.2007 19:12:12   
Naja30
No ja Taly, ravno v user posted image  ne vsak dan. 1-2x na teden.

En kozarček ti res nima kaj škoditi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?