|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maxi cosi citi
24.6.2004 7:51:31   
Maš
Živjo!
Zanima me, če ima kdo kaj izkušenj z vozičkom maxi cosi citi. Ker imamo že avtosedež maxi cosi, razmišljam, da bi kupila še ta voziček, da bi ju lahko kombinirala, predvsem če gremo kam z avtom - voziček, ki ga uporabljamo sicer, gre namreč zelo težko v prtljažnik. Ali je maxi cosi citi res majhen, ko je zložen?
Hvala in lp!
Maša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   maxi cosi citi
24.6.2004 8:06:09   
Maš
Popravek - mislila sem na voziček maxi taxi citi.

(odgovor članu Maš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   maxi cosi citi
24.6.2004 8:15:02   
malika
Mislim, da ga ima Mina1, ampak je trenutno ni. Poskusi kontaktirat z njo privat(če se ne javi).

Drugače pa lahko to lupinico kombiniraš s bilo katerim vozičkom maxi cosi, to pa tak že najbrž veš.

Lp

(odgovor članu Maš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   maxi cosi citi
24.6.2004 9:23:04   
Maš
Ja, vem, da je veliko takih vozičkov, ampak glede na to, da enega že imam, grem na najcenejšo varianto.
Lp!

(odgovor članu Maš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   maxi cosi citi
28.6.2004 9:49:41   
Mina1
Evo mene: Maxi Taxi Speedi je super voziček, mi imamo sicer 3-cikel, obstaja pa še 4-cikel.

Če bi še enkrat izbirala, bi izbrala enako. Voziček sedaj šparamo za ta drugega, ki bo prijokal spet proti koncu februarja 2005.

Ne premišljuj, ampak kupi. Mi smo vse kupili pri Schmidu v Celovcu, dobi pa se jih tudi v Kranju v Infaltinu (stara model) in tudi nov, ker se prednje kolo vrti. Mi imamo še ta star model in smo več kot zadovoljni

pa-pa

(odgovor članu Maš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?