|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mazanje po tuširanju
27.9.2013 12:49:00   
SU
Nisem vedela kam bi dala tole vprašanje... upam, da je tule ok.
V glavnem, ko dobimo malo štručko, se nam zdi kar logično, da jo/ga po vsakem kopanju namažemo z mlekom/oljem itd. itd. itd. ... Do kdaj ste pa to prakticirali? Jaz avtomatsko namažem moja dva škrata pa sta že 8 in 6 let stara... oz. ta velik opravi že 3/4 dela sam user posted image ... Ker nimata posebnih težav s kožo (suha koža ipd.), sem razmišljala, če bi to mazanje z otr. mlekom/kremo ipd. ukinila...Kako dolgo ste to prakticirali? (če sklepam po sebi... jaz se namažem po vsakem tuširanju... ampak vem, da koža odraslega ni enaka otroški...)user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mazanje po tuširanju
27.9.2013 12:58:17   
Najaa
Ko sta bili dojenčka sem ju mazala, ker sta imeli zelo suho kožo po kopanju. Mazala sem z mandeljnovim oljem. Ampak samo, ko je bila suha koža, drugače ne. Zdaj ko sta večji, ju ne mažem. Ni potrebe.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mazanje po tuširanju
27.9.2013 13:02:51   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ko sta bili dojenčka sem ju mazala, ker sta imeli zelo suho kožo po kopanju. Mazala sem z mandeljnovim oljem. Ampak samo, ko je bila suha koža, drugače ne. Zdaj ko sta večji, ju ne mažem. Ni potrebe.


enako. Ni mi, da še na otroku uporabljam kemijo, glede na to, da imajo deca res lepo kožo. Negovanje se po moje začne kasneje, ne pa pri otrocih.
Tudi po obrazu jima dam kremo le pri mrzli zimi, da malo zaščitim obraz ali pa ustnice. Dugače ne.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mazanje po tuširanju
27.9.2013 13:32:06   
sazi
Otroka sem mazala samo prvih nekaj mesecev in še to samo v gubah in ne po celem telesu. Sebi kožo po telesu namažem mogoče nekajkrat letno (lahko na prste ene roke preštejem), otroka pa tudi in izključno samo včasih po kakšnem daljšem kopanju v bazenu (mogoče 1x ali 2x na leto).

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mazanje po tuširanju
27.9.2013 13:47:43   
emma83
Namažem takrat, ko mi pove, da ga srbi. Uporabljam pa olivno olje v belobazi.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mazanje po tuširanju
27.9.2013 13:47:57   
jaz_sem_jaz
Ko je bila novorojenčica, sem jo mazala po kožnih gubah(pazduha, pod koleni, vrat, za ušesu, zapestje,...) z oljem. Potem je enkrat dobila izpuščaj in smo nehali mazati. Njena koža je čisto vredu in prav nobene potrebe ne vidim po mazanju.:)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mazanje po tuširanju
27.9.2013 17:09:05   
barbisonrisa
Jaz svoje dojenčice nisem nikoli mazala. Ima lepo kožo. Razen mislim da enkrat po kopanju prvi teden, ko je imela malo suho kožo po nogicah. Tudi sicer razen kreme za ritko še nič kemije ne uporabljamo. Kopamo se tudi še kar samo v vodi. Dokler ne začne lazit po tleh in vsak drek v roke pobirat, bomo ostali pri vodi. :-D

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.9.2013 17:18:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barbisonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mazanje po tuširanju
27.9.2013 17:28:03   
abc123
jaz tudi nisem nobene mazala

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mazanje po tuširanju
1.10.2013 11:44:13   
sannndra
Jaz sem svojo mazala z navadno vlažilno kremo z olivnim. oljem, ki jo namešajo v lekarni. Ampak zato, ker je imela dermatitis. Zdej ko je koža super, je z ničemer ne mažem.( že kako leto)user posted image

_____________________________

BLOG

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?