|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   med nosečnostjo noče
22.2.2006 12:31:25   
Anonimen
Ne vem ali bi me moralo skrbet, ampak moj dragi raje ne bi imel spolnih odnosov med mojo nosečnostjo. Pravi, da noče, da bi bilo kaj z otrokom ipd, da čuti   posebnospoštovanje do mene, ker nosim najinega otroka.  Sicer ser ob meni vedno vzburi. Mislim, da s privlačnostjo in ljubeznijo ni nič narobe. Je to običajno obnašanje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: med nosečnostjo noče
22.2.2006 12:37:37   
Kalina
Heh, tako sem jaz norela prve 4 mesce nosecnosti, pol mi je pa film pocu, sm rekla dost neumnosti,gremo v akcijo. Ja bodoci ocki(nekateri) so prevec obcutljivi, moj je govoru, da nemore, da ga to psihira, da bo poskodoval jencija, da jst tega nemorem razumet itd, sam enkrat k sm ga cist napalila se ni mogu upretuser posted image user posted image user posted image
Tko da nic skrbeti, to ni nic cudnega, sam malo se pogovorita in mu razlozi, da ti to potrebujes in da je to celo zdravo za nosecnost in misice itd...seveda, ce je vse uredu z nosecnostjo!

Velik hopa cupa ti zelim user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: med nosečnostjo noče
22.2.2006 12:42:52   
April
Če tako čuti, ne vem zakaj bi ga silila v nasprotno. Normalno je pa to tok kot kaj drugega. Saj razumsko ve, da ne bi mogel poškodovati otroka. Ni stvar v tem. Pa tudi v tebi ni problem.  skušajta kako drugače zabavat, dokler ne rodiš. Bo potem pa  tok lepše, ker se bosta načakala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: med nosečnostjo noče
22.2.2006 15:58:11   
lelaval
Tudi mojega je malo skrbelo - ampak le na začetku prve nosečnosti. Potem pa je videl, da ne more nič škodit, in sva veselo user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: med nosečnostjo noče
22.2.2006 20:41:11   
krompircek
Mi smo imeli podoben problem ,nekje prve štiri mesece sva pol pa vedno manj ,vedno ga je kaj skrbelo ko pa sem bila že orng okrogla pa ni htel več ,ga nisem silila.
Sva se bolj posvečala božanju.....pa je tud pasal.
Pomenita se pa bo ne sili ga v nekaj če noče.


_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: med nosečnostjo noče
23.2.2006 10:00:58   
Anonimen
Joooooj jaz bi bla pa tko vesela če bi me samo božal, pa tiškal!
Tko bi pa rad vsak dan izvajal akcije na meni user posted image . Ampak pol sem pa huda, pa me pusti pri miru!

Nikoli nam ni dano neko ravnovesje, da bi ble lepo zadovoljne user posted image .
Zato mi moj vsak večer zašepeta: "a danes bova kej?" in me pogleda kot mali kuža, vaši vas pa veselo stiskajo in božajo kot plišastega medveda user posted image  

(odgovor članu krompircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: med nosečnostjo noče
23.2.2006 11:40:31   
Anonimen
Punce hvala za odgovore, Ste me kar malo pomirile, malo me je skrbelo ali je to škodljivo za najin odnos.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: med nosečnostjo noče
25.2.2006 16:29:25   
poliloni
Pri nas smo imeli podoben problem in ga še vedno imamo, pa čeprav je mali star že 6mesecev user posted image  Sem taaaakoooo jezna, da sedaj tudi sama več ne pokažem zanimanja. Med nosečnostjo sva bolj malo - priznam, da mi proti koncu niti ni bilo več prijetno... Ampak baje so eni moški taki (ne vem zakaj mora biti ravno moj med njimi : )
Sedaj pa imava bolj malo časa, pa še svojega stanovanja nimamo, tako da živimo skupaj s taščo in tastom.... Tako, da iamamo samo eno sobico v kateri smo vsi trije user posted image  Popiz***....
Pa še stara mama je spodaj in redno hodi gor k nam - nenajavljeno, tako da je morda res bolj težko, a vseeno!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?