|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mehiška in zgodnja nosečnost
2.1.2010 22:50:30   
tejči28
Pred novim letom smo se kolegice pogovarjale,da bi šle v mehiško jest in pol še dalje se zabavat.Pa je lgih tisti vikend snežilo in smo prestavile na januar.Zdaj pa sem jaz noseča in me zanima,če je mehiška primerna ali ne? Ker pekočih jedi naj ne bi jedli? kaj ve mislite? Nočem pa vsem razglat,da sem noseča,ker še nisem bila niti na prvem pregledu.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mehiška in zgodnja nosečnost
3.1.2010 0:25:22   
tt79
Js ne vidimi naročit, ki niso tko zlo pikantne. razloga zakaj ne? Sej se da tut take stvar

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mehiška in zgodnja nosečnost
3.1.2010 10:02:13   
Inčy
Evo Tejči, tukaj so se punce že razpisale glede tega ...

http://www.ringaraja.net/forum/m_2182767/mpage_1/tm.htm#2193871

... jaz ne vidim ovir pri tem oziroma razlogov, ki bi škodili bebiju ... edino ti imaš lahko težave z zgago in podobnim ...

Meni te dni pikantna ful paše, zato jo v mejah normale tudi popapcam user posted image


_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

EX Inčika

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mehiška in zgodnja nosečnost
3.1.2010 13:12:09   
Zvezdici
Jaz sem tudi bila v mehiški na začetku nosečnosti. Bila sem tam v 3. mesecu, pa je bilo vse ok.

Drugače to nič ne škodi user posted image , škodilo, pa naj bi tvoji prebavi.
Recimo, meni na začetku pekoča hrana ni škodila, sedaj v zadnjem trimestru, pa me kar požene, da je joj. Tako, da se jo raje izogibam čeprav jo obožujem.

Tako, da če je tebi vredu in ti prebava še vedno štima, kar predvidevam, da še toliko na začetku štima, pa le pojdi in si privošči dokler lahko user posted image .




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mehiška in zgodnja nosečnost
3.1.2010 17:09:06   
slovenka
Se strinjam, ne bi rekla, da v Mehiki punce povsem spremenijo prehranske navade, ko zanosijo in se začnejo prehranjevati po italijansko user posted image Tako da jaz na tvojem mestu ne bi o tem razmišljala... čeprav sama sicer pikantno ne maram, ampak bebi ne bo nič na slabem, če ti maraš...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mehiška in zgodnja nosečnost
3.1.2010 17:43:52   
valentinčica30
Pri nas se je mehška jedla med vsemi nosečnostmi, tudi seaj med tretjo, pa tut ko sem dojila. Pač eni bolj komplicirajo eni manj. Vsekakor pa dober tekuser posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mehiška in zgodnja nosečnost
3.1.2010 18:24:50   
lunka1
Pri vseh omejitvah pri hrani, ki jih imamo nosečnice (tatarski biftek, pršut, razni siri itd...) mi tudi na kraj pameti še ni prišlo, da bi se odrekla mehiški ali pa pomožnosti kitajski hrani user posted image . Mi je preveč všeč, pa še detece se navaja najrazličnejših okusov.

Pikantno? Ja, prosim, mi paše, kot še nikoli... user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mehiška in zgodnja nosečnost
3.1.2010 19:46:46   
tejči28
Hvala za odgovore punce,jaz imam rada pikantno in mehiško,srbelo me je edino,če bi kaj vplivalo na user posted image .Torej si jo bom privoščila.user posted image

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?