|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   melanija trump na oprah
8.2.2011 14:59:31   
rogljicek
opra jo je predstavila kot model iz slovenije user posted image  Ampak njena anglescina pa sucks, alala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: melanija trump na oprah
8.2.2011 15:07:01   
Ira_
Na radiuuser posted image

http://www.oprah.com/oprahradio/Melania-Trump-Audio

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: melanija trump na oprah
8.2.2011 16:34:42   
RoZala
Ojoj, pa res. Naglas ima kot Italijanka user posted image .  V teh letih bivanja v ZDA bi se pa res lahko malo bolj potrudila, da bi osvojila ameriški "r" user posted image user posted image . Še meni gre bolje, pa gledam samo ameriške filme.

(odgovor članu Ira_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: melanija trump na oprah
8.2.2011 17:18:29   
mamamajča
ju đast nid tu bi ju user posted image Dobra je, dobra. Meni je všeč ona in to kar je v življenju dosegla, bavo. Ampak, Oprah je fasciniral njen "tatuuuu"user posted image

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: melanija trump na oprah
8.2.2011 17:50:03   
krtek 1
Kaj je pa dosegla?Sama?Razen to,da se je popravila pri lepotnem kirurgu in ujela senilnega bogataša.Rajši imam povprečno življenje z seksi možem in zvečer komaj čakam,da greva skupaj v posteljo,kot pa da bi mi bilo to mora.Mislite,da je srečna?Dvomim....

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: melanija trump na oprah
8.2.2011 18:23:02   
Colt
Tele ženske iz Slivnice imajo svoje fintex ja... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: melanija trump na oprah
8.2.2011 18:37:15   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Tele ženske iz Slivnice imajo svoje fintex ja... user posted image user posted image user posted image


Hehe, če bi bila iz Slivnice bi človek še razumel da so ji bolj všeč moške čarovnice kot luštni tipi. Ampak je iz Sevnice. user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: melanija trump na oprah
8.2.2011 20:09:04   
Colt
Gina saj vem...ampak gre bolj za en zaseben hec v relaciji Sevnica/Slivnica user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 8:51:27   
alda
Krtek 1: moj podpis će dovoliš!
Ljubezen?..ja do lagodnega življenja, pa tudi če se vsako jutro zbudiš ob srašilku iz čarovnika iz Oza user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 8:55:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Meni je všeč ona

Meni tudi.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 9:08:24   
alda
meni pa ni nič posebnega!

Martina Kajfež je zame lepa ženska!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 9:11:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: alda
Martina Kajfež je zame lepa ženska!

Se strinjam - lepša od Melanije. Čeprav je tudi Melanija lepa.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 12:17:54   
rogljicek
je Oprah kazala slike trumpa v mladih letih, pa sploh ni bil slab user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 13:29:06   
Putka
Sori, niti ene slikce lepega maldega Trumpa ne najdem na netuuser posted image No ena lepa z plastik fantastik slovenko, škoda da je samo zaradi tega znana, ker je bogatega ujela.. Donald pa lepe otroke dela, to je res. Ima k sreči bolj švoh DNA, bolj po mamicah potegnejo..

Melanije pa od prej ne poznam, a je imela vedno tako mačje oči, ali je samo fejslift premočan?

Nočem bit žleht, eden redkih naše gore list, ki ji je uspelo na največji svetovni estradni sceni..

user posted image

user posted image Še navodila za "combover a la trump":
user posted image

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 13:39:51   
posh
Tu je malo mlajši


pa saj sploh ni grd človek, samo ta frizuraaaaaaaaaaaaaa.
Sicer pa money make sexy.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 13:40:30   
posh

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 13:40:58   
posh
noče mi slike prilimat.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 13:45:58   
alda
Men je pa grd user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 13:49:18   
alenkica
joj, joj kako slabo govori angleško.
Pa se z možem nič ne pogovarja, al kaj?
Jaz bi jo poslala na en zelo dolg tečaj angleščine - denarja ima verjetno dovolj za en tečaj user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 14:02:21   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek
opra jo je predstavila kot model iz slovenije user posted image  Ampak njena anglescina pa sucks, alala.

Nekega posebnega treninga, da daš Trumpu noge narazen pa res ne potrebuješ. OK, mogoče Give it to me ali pa Yeah, baby. Pa morda dober želodec, ker je ... no, ni preveč všečen.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 14:10:44   
liliana
Ja, samo ona ni dala samo nog narazen.....ona je dobila še rinko na prst......vsem to vseeno ni uspelo....

Kar se pa naglasa tiče......saj ga ima tudi Penelope Cruz....pa Mia Sorvino......pa madžari, ki že 60 let živijo v Sloveniji, ga tudi majo......

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 14:23:26   
Hope2
Zakaj za vraga se ni nikoli nobena vtaknila v činčev naglas, v naglas kakega poslanca... ki ne zmorejo niti 1 stavka povedat brez narečnih naglasov. Pa so slovenci, slovenščina materni jezik in ga ne zmorejo lepo izgovarjat.

Zakaj za vraga, bi morala melania izgovarjat tuj jezik s pravilnim naglasom- čemu- zaradi vas, da je ne boste obrekovali? Ogromno igralcev ima naglase in jih ljudje sprejmejo, so nekaj posebnega, za nekoga celo seksi, nekaj eksotičnega.... nobenga američana ne moti njen naglas, samo slovenke imajo veliko povedat čez njega

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 14:25:12   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Zakaj za vraga se ni nikoli nobena vtaknila v činčev naglas, v naglas kakega poslanca... ki ne zmorejo niti 1 stavka povedat brez narečnih naglasov. Pa so slovenci, slovenščina materni jezik in ga ne zmorejo lepo izgovarjat.

Zakaj za vraga, bi morala melania izgovarjat tuj jezik s pravilnim naglasom- čemu- zaradi vas, da je ne boste obrekovali? Ogromno igralcev ima naglase in jih ljudje sprejmejo, so nekaj posebnega, za nekoga celo seksi, nekaj eksotičnega.... nobenga američana ne moti njen naglas, samo slovenke imajo veliko povedat čez njega




user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 14:28:50   
liliana
Zakaj za vraga se ni nikoli nobena vtaknila v činčev naglas, v naglas kakega poslanca


Zato, ker baba babi ne privošči uspeha, ljubezni, denarja, sreče......če ima manj še nekako gre.....če je pa baba lepa in povrhu še bogata, pa je treba nekaj najti..... 

Melanija celulita nima.....ima pa naglas......user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: melanija trump na oprah
9.2.2011 14:30:40   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kar se pa naglasa tiče......saj ga ima tudi Penelope Cruz....pa Mia Sorvino......pa madžari, ki že 60 let živijo v Sloveniji, ga tudi majo......


Temu se reče "perfect accent without slightest English".

Sicer pa si živo predstavljam vse, ki se zgražajo nad Donijevo grdoto, ki bi bile z njegove strani deležne nespodobnega povabila ala Robert Redford-Demi Moore, kako še čez 20-30-40 let opevajo svojo ljubezen do tega lepotca. 

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?