|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija-kako dolgo?
15.8.2004 21:12:36   
lutka
zanima me kako dolgo ste imele prvo menstruacijo po porodu? V četrtek grem namreč na morje in me malo skrbi :((,da bom še na morju krvavela.Danes je drugi dan
lp:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   menstruacija-kako dolgo?
16.8.2004 6:47:24   
dory
Midva sva se dva meseca dojila, vendar ne polno...ko sva se nehala, sem dobila menstruacijo kake tri tedne po tem..

Mislim pa, da je od vsake posameznice cisto odvisno tako,da neke sablone, ne bos mogla vzeti


papa, teja

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   menstruacija-kako dolgo?
17.8.2004 23:25:02   
SILVA
Jaz sem dobila menstruacijo tri mesece po porodu:((,kljub polnemu dojenju.Trajala je pa samo tri dni:bravo:.Tudi naslednja:bravo:.Bomo videli kako bo ta mesec.
lp

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   menstruacija-kako dolgo?
17.8.2004 23:28:40   
Erdbeere
jest sem jo pa dobila po sedmih mesecih...sem polno dojila pa je bila kratka 5 dni no ja al pa dolga kokr za koga :)

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?