|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija
31.1.2005 10:38:57   
sonček2*
kako je z menstruacijo po porodu, jst sm jo dobila že 6 tednov po porodu, pa pol čez 14 dni spet neki, zdej pa že 2 meseca nč :zmeden:, a je neredna menstruacija po porodu normalnen pojav?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   menstruacija
31.1.2005 10:53:28   
Gina
Jaz sem tudi nekaj krvavela slaba 2 mes. po porodu, pa je moja G rekla, da to ni nujno M. Da včasih tako pride. In je res potem nisem imela do 8. meseca. Se je pa meni po porodih vedno spremenil ciklus - vedno bolj na pogosto so bile. Upam da ne bo tudi zdaj tako.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   menstruacija
31.1.2005 11:18:07   
dory
Jaz sem jo dobila cca 2 mesca po porodu,pa ene 2x redno na 28dni,pa pol na 14dni...zdej jem tabletke,da mi kao uravna, jo pa ni nikjer:zmeden:...sej ne recem meni pase,ceprav je pomoje neki narobe...

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   menstruacija
31.1.2005 12:46:29   
Tjula
jaz sem jo dobila 8 mesecev po porodu, čisto normalno na 28 - 32 dni. Pravijo pa, da je neredna menstruacija po porodu sicer normalna, da se telo spet navadi na nekdanji ritem. Tako da, brez panike.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   menstruacija
31.1.2005 17:42:40   
žiža
Ojla Jaz sem 5 tednov po porodu nehala krvaveti. Potem sem pa 7 teden spet začela, sem se kr ustrašla, kuga je zdej to. Klicala sem celo ginekologinjo, pa je rekla da če bo v 5 dneh nehalo je menstruacija. :( In je nehalo. Potem jo pa ni bilo več na spregled.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   menstruacija
1.2.2005 8:24:12   
puri
To je čist normalno!
Jaz sem jo imela po prvem porodu kar po 14 dni skupi
(prvi teden bolj švoh, nato pa bolj močno).....ciklusi so bli pa od 27-32 dni, mela sem samo po 14 dni mer:(

Sedaj po drugem porodu, pa še ne vem kako bo, dobila sem jo šele enkrat, upam pa da ne bo spet trajala po 14 dni:grrr:

lp:)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   menstruacija
2.2.2005 21:59:36   
svizika
Jaz sem jo tudi dobila po 6ih tednih, zdej pa ze 2 meseca nic. To je cist normalno.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?