|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija
15.7.2010 13:42:10   
Žaka
5.7 sem dobila rjavkast izcedek ki se je vlekel tam cca 4dni. zatem krvavitev,ki je močnejša kod pred porodom.ali je normalno da se tako dolgo vleče in je oblnejša? Boli me nič ne, sem pa tri mesece po porodu. Začela pa sem tudi s tabletkami.Ponavadi je dopoldne obilnejša,popoldne pa ne toliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija
15.7.2010 15:27:24   
Hope2
a si prvi mesec na KT? Ker se meni isto dogaja, ko začnem s prvo škatlo se mi krvavitev vleče več dni , včasih celo vse do naslednje M. Pušenjak mi je odgovoril, da je to čist normalno in da naj naslednjič začnem KT jemat šele 5 dan ciklusa in ne 2 kot piše v navodilih. Če se tega držim, potem nimam problemov.
Moraš pa tudi vedet, da ni nujno, da bo po porodu M ista kot pred. Celo prva M je lahko čudna.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija
15.7.2010 16:26:07   
Žaka
ja sem prvi mesec na tabletkah. Vzela sem jo prvi dan menstre. Aja to je to....Saj naslednjič začnem na 8 dan,tako mi je naročila ginekologinja.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija
16.7.2010 19:25:12   
ozzi
Pozdravljene
Zanima me kdaj se prvič po porodu pojavi minstruacija. je to po prenehanju dojenja al kdaj

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija
16.7.2010 19:33:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ozzi

Pozdravljene
Zanima me kdaj se prvič po porodu pojavi minstruacija. je to po prenehanju dojenja al kdaj


Nič ni dorečeno. Jaz sme polno dojila, pa sem jo dobila 1 teden po čišči in jo nato redno imela, kljub polnemu dojenju

(odgovor članu ozzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija
16.7.2010 19:36:57   
evangelie
jaz sem pa 7 m po porodu, pa je še nimam. Sicer še dojim, ampak user posted image tudi že je ostalo hrano...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija
16.7.2010 20:17:12   
lunka1
Jaz sem bila zadnjič konec meseca že sigurna, da sem dobila M, pa je očitno nisem (sem 4 mesece po porodu).. Sem imela dva dni zvečer le malo rdeče-rjavega izcedka in to je bilo to. Joj, kako me je zamorilo... Poleg tega sem imela (vsaj zdi se mi..) takrat manj mleka. Je pa bilo to za polno luno, ki je bila očitno precej močna, saj mi je sorodnica, ki ima tri mesece mlajšega dojenčka rekla, da je imela tudi ona ravno na polno luno manj mleka. Ampak je takrat klicala patronažno, ki ji je rekla, da je to čisto normalen pojav... user posted image  Me prav zanima, kaj bo na tokratno polno luno ...

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?