|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija ...
20.11.2005 21:55:59   
žorž
Eno vprašanje: koliko časa po prenehanju dojenja ste dobile menstruacijo? (Seveda, te, ki ste bile ves čas dojenja brez menstruacije ...) Jaz sem nehala dojit pred enim mesecem, pa še nič ne kaže ... 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija ...
21.11.2005 10:39:39   
mia-2
En mesec po prenehanju dojenja.

(odgovor članu žorž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija ...
21.11.2005 10:54:59   
ninocka
uceri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , to je 3 mesece po rojstvu, pa se se zmeri dojimo (sicer ne polno, ampak vseen)...user posted image user posted image user posted image user posted image
...sem cist slabe volje..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija ...
21.11.2005 10:57:18   
Anonimen
ja kak dober mesec...zgleda k nehaš dojit da telo začena dojemat da se neki dogaja in pol začne proizvajat druge hormone, pol se pa začne cikl..pride do ovulacije in pol menstruacije. tko da jo počas kr pričakuj. user posted image  js sem mela cikl dog 28 dni, vrjetn je tut to mal važn.

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija ...
27.11.2005 0:52:03   
KODA
Jaz sem dojila samo en mesec,pa še to smo že dodajali zraven.Prvo men. sem dobila pri taprvem 6 tednov po porodu.Pri tadrugem pa malo prej.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija ...
1.12.2005 16:17:19   
Lu
Jaz sem pa danes dobila zelo rahlo M. No pa saj ne vem, če je to že M, ker je kot sem že prej rekla skoraj ni. Ravno toliko, da vložek pa moram imeti. Aja je pa 9 mesecev po porodu. Pa če računam, da sem jo imela nazadnje marca 2004user posted image  Sem bila brez 20 mesecevuser posted image  Zanimivo ni kaj. Me prav zanima, če bo zdaj bolj redna.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija ...
6.12.2005 12:40:11   
chips
A mislite da je to menstruacija???
Čišča je že na koncu, kdaj pa kdaj je še priteklo kaj ,7e čisto svetle barve.Sedaj pa že3. dan krvavim ampak ne tako močno 2 dani je bila sluz in vmes kri ,danes je pa kri bolj temna in se vleče kot sluz.
Me je pa  dva dni tako bolelo v levem jajčniku,kot bi me krč grabil.
Ta krvavitev se je pojavila točno 28 dan od poroda in seveda jaz še dojim!!!
Kaj bi naj bilo to?????


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu žorž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija ...
7.12.2005 18:58:11   
tincci
To je pa verjetn še kar čišča, jaz sem 5 tednov po porodu pa se mi je vmes na enak način že dvakrat začela in končala. Očitno se pucamo v slojih user posted image

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija ...
7.12.2005 21:03:40   
Pia67
Krvavitve, ki se pojavijo po koncu čišče in pred menstruacijo so posledice neravnovesja hormonov. Meni se je vmes zgodilo 2x, ko se je kri dobesedno vlila. Ko sem vprašala ginekologa je rekel, da je to to. Pa na Pušenjakovem forumu je bilo veliko govora o tem.
Glede menstruacije, tudi mene te dni čudno šraufa (ravno 3 mesece po...), pa še herpes sem dobila kakor v dobrih starih časih pred menzesem. Grrr...

Pia

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacija ...
15.12.2005 20:40:56   
simona2
Jaz bi sekar zjokalauser posted image , ko tole berem, saj sem dobila menstruacijo že tretji mecec po porodu, čeprav polno dojim. In to seveda nekoliko vpliva tudi na mojo user posted image , da se noče prav dojiti.user posted image user posted image

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu žorž)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?