|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija ?
3.10.2005 12:14:47   
Wahoo RR




helo...
 
mal bi mi vaše izkušnje prav prišle ....
prvo menstruacijo sem dobila točno 2 meseca nazaj....in do danes še ni druge....
Vem da je lahko zelo neredna...ampka vseeno...a toliko ???
 
Zdej bo 7 mesecev od poroda, pa dojim še vedno...Delamo pa seveda že na drugem...
Test sem naredila in je negativen...
 
Kako ste jo imele ve ?




_____________________________

Lp,
Wahoo RR


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija ?
3.10.2005 12:20:59   
Maja0505
Ej če to ni naklučje. Kako sva lahko obe dali podobno vprašanje v isti minutki.
No jaz po 8 mes dojim še trikrat na dan in ni nič. Testa pa si ne upam narest, saj ne bi šla splavit, mam pa doma že tri!!!!!!!!!!! Mož pa pravi, da še enga ne bomo imeli..user posted image user posted image  No jutri grem h ginekologinji, ker moram dat bris,  tako bom dobila določene odgovore. Držite pesti.
LP

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija ?
3.10.2005 12:39:56   
Magi*
no, se bom pridružila tej debati o menstruaciji, ker sta itak obe avtorici tukaj;) jaz po 9. in pol mesecih (dojim še 3 do 4 krat na dan)  še nimam menstruacije. včasih mam že "prisluhe" in čutim brcike user posted image user posted image user posted image , pa po vsej verjetnosti user posted image  noseča nisem, ker sem bila pred kratkim pri G in je bilo vse negativno, če bi zanosila po tistem, pa bi bilo za brcike najbrž prekmalu. kaj vse lahko naredi človeška psihauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija ?
3.10.2005 12:55:01   
lex
Se vam pridružujemuser posted image user posted image user posted image user posted image , ker tud po 8 mesecih nimam normalne - sam malo rdeče hlačke in basta. Pa naj ve kdo kaj to pomeniuser posted image . Aja test je bil negativenuser posted image .

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija ?
3.10.2005 14:17:19   
maks
Se strinjam z Magi-kaj lahko psiha naredi.
Jaz menst. nisem imela skor 2 leti. Ta mesec je bilo tretjič, da jo imam. Obakrat je bila na začetku, zdaj pa na koncu in je bilo že kar stresno kaj je zdaj to, novo nosečnost pa še nimamo v planu in mi je bilo grozno hudo.Test je bil pa negativen, sam kaj ko nikoli ne veš. Imam pa včasih občutek, kot da se v trebuščku nekaj premika oz. brca, čeprav vem, da tudi, če bi bila noseča, kaj takšnega tako kmalu ni mogoče! Verjetno je bil kriv stres za zakasnelo menst., ker druzga ne more bit.user posted image user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija ?
3.10.2005 14:48:51   
eva1
Jst sem dobila že drugo M po porodu, prva je prišla po 5 mesecih, druga je prišla dokaj točno(no kašn teden 10 dni zamude), dojim še 2-3x na dan...ponoči od povpraševanja(tudi do 4x), včasih nobenkrat!

(odgovor članu maks)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija ?
4.10.2005 21:30:17   
Mojca100
Tudi naš user posted image  je star 8 mesecev, dojim še 2-3x /dan in o M ne duha ne sluha. Na 1. Aprila sem dobila rdeč madežek in je trajal 2 dni. Potem do danes nikoli več. Sem kasneje tudi test naredila - bil negativen.
Konec koncov, je pa tudi ne pogrešam ne user posted image .

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?