|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mi grem pa na Pag..
13.7.2008 8:14:33   
Blejka26
ja po dolgem odločanju kam na morje smo se odločili da gremo na pag..zelo me skrbi vožnja,ker mam dva mala razbojnika,ki se ne vozita rada.no starejša je stara 2leti in pol ta bi še zdržala,samo mlajša 8mesecev pa dvomim..bomo šli že ob treh zjutraj,da bosta spali v avtu..in kaj vi mislite-če ste že bili na Pagu kako je tam?je fino za otroke?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mi grem pa na Pag..
13.7.2008 8:46:09   
eva1
Mi  smo šli lani na pag(luka je bil star 2 leti in pol, mala 7 mesecev)..na pot smo šli ob 4h zjutraj in sta oba kr lepo spala do morja, ni blo nobene panike...mislim, da smo se samo 1x ustavili da sem jima jest dala..drugače pa je bil naš cilj, da smo čimprej dol
Meni je Pag ful všeč, odvisno kam greste..mi hodimo tukaj in smo ful zadovoljni(za otroke prav super)!:
http://www.otokpag-novalja.com/

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mi grem pa na Pag..
13.7.2008 8:48:46   
Blejka26
gremo v Staro novoljo..mislim da je nekaj takega..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mi grem pa na Pag..
13.7.2008 10:43:10   
srki
Povsod se najdejo mesta, kjer je fajn za otroke in kjer ni. Ne samo na Pagu. Jaz sem se kar navadila in mi je fajn. Sicer hodimo na mestno plažo, prav v mesto Pag, popoldne pa se odpeljemo z avtom na eno plažo, kjer ni nobene gužve in smo skoraj sami. To mi je fajn. Pa še voda je čista.

Kar se pa vožnje tiče, pri nas do sedaj ni bilo problema. Krenemo okrog 5-ih zjutraj, ob 8.30 smo že na cilju. Na meji itak nobene gužve, tudi za čakanje na trajekt ne.

< Sporočilo je popravil srki -- 13.7.2008 10:44:46 >

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mi grem pa na Pag..
13.7.2008 10:56:15   
Jessy
Mi gremo tudi letos na Pag (Vidalići). Lani smo bili zadovoljni, saj je polno plaž za otroke. Na pot smo šli ob 4.30 in tudi mi smo na trajekt čakali le pol ure, kar se mi zdi zelo hitro. Peljali smo se po stari cesti, da smo se lahko ustavili kadar koli, a smo se le 1x, pa še to le zaradi naju, da sva se malce pretegnila. Dveletnica pa je večina poti prespala.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mi grem pa na Pag..
17.7.2008 8:21:21   
Ženkica
Tudi mi gremo letos na Pag - Novalja. Torej, če rečem, da pot traja cca 4 ure (max) imam prav?

Ženkica

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mi grem pa na Pag..
17.7.2008 11:26:19   
alja01
Mi gremo tudi na Pag - Šimuniuser posted image ; midva bova dol že šesto/sedmo leto, naša pupa pa drugo. Lansko leto smo šli, ko je bla Alina stara  7 mesecev, od doma smo šli ob 3h, ustavili smo se enkrat, da sm jo previla in nahranila, drugače pa je celo pot spala, šele na trajektu se je zbudila. Tudi za nazaj ni bilo problemov. V obe strani smo šli na avtocesto dol na Krško pa naprej...
Uživajte!

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mi grem pa na Pag..
17.7.2008 20:19:13   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Tudi mi gremo letos na Pag - Novalja. Torej, če rečem, da pot traja cca 4 ure (max) imam prav?

Ženkica



Fajn  bi blo če bi povedala od kje. Mi imamo iz NM do Paga, Šimuni 3 ure če gremo na most.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mi grem pa na Pag..
17.7.2008 20:52:27   
Ženkica
Iz Višnje Gore; torej, cca pol ure več kot vi. user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mi grem pa na Pag..
17.7.2008 20:53:42   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Iz Višnje Gore; torej, cca pol ure več kot vi. user posted image


Recimo ja. Mi gremo na Semič, Črnomelj in Vinico, vi pa verjetno na Žužemberk a ne?

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mi grem pa na Pag..
17.7.2008 21:22:35   
ugi
Pag je super, vsaj meni, tudi za otroke se najde super mesta. Jaz sem šla lani sama z malim (star je bil 2 leti in tri mesece), pa ni bilo problemov. Večino poti je prespal, ustavila sva se 1x - jedla, pila in lulala (je prvič lulal v travico) user posted image   Pa tudi na trajekt nisva dolgo čakala (ne več kot 20 min) Sva pa šla po stari cesti. Sva obiskala moje starše, ki so letovali v mestecu Mandre.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mi grem pa na Pag..
18.7.2008 23:16:26   
ema79
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Mi  smo šli lani na pag(luka je bil star 2 leti in pol, mala 7 mesecev)..na pot smo šli ob 4h zjutraj in sta oba kr lepo spala do morja, ni blo nobene panike...mislim, da smo se samo 1x ustavili da sem jima jest dala..drugače pa je bil naš cilj, da smo čimprej dol
Meni je Pag ful všeč, odvisno kam greste..mi hodimo tukaj in smo ful zadovoljni(za otroke prav super)!:
http://www.otokpag-novalja.com/



No, mi smo se pa ravno danes vrnili od tule in sem bila blazno zadovoljna, kot še nikoli in se obvezno naslednje leto vračamo!

super za otroke, šli smo ob treh iz Ljubljane, uleteli direktno na trajekt, dvakrat smo se ustavili za pol ure in smo bili tam ob 7.45. Šli smo pa na Žuženberg, Vinico , Senj.

Res super zadovoljna!


< Sporočilo je popravil ema79 -- 18.7.2008 23:19:12 >


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mi grem pa na Pag..
19.7.2008 21:26:45   
Blejka26
evo mene že nazaj..ja supeca je bilo,le otroka nista hotela v vodouser posted image user posted image drugače je bilo pa fino..bili smo v Stari novolji,tamali dve sta celo pot spali dol in nazaj res super

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mi grem pa na Pag..
19.7.2008 22:19:41   
bini
ej, ema in eva, ki sta bile v teli hiški tik ob morju... tole res zgleda zelo sanjsko, ker jaz nekaj iščem že naslednje leto... smo se tud letos že vrnili iz Biograda, pa je blo cca 500 m do morja res mal predaleč z dvema za pešačit, v vroč avto hodit za na plažo pa tud ni sanjsko...
me zanima tale apartma pri Novalji - kakšna je pa cena zdaj v glavni sezoni???
hvala in lepo poletje še naprej user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mi grem pa na Pag..
20.7.2008 16:46:07   
ema79
Mi smo dali za dvosobni apartma, 5 ležišč, nas je bilo sedem (smo kr intex napihnal), kopalnica z WC, še posebej en WC, kuhna in balkon(malo majhen) 70 €, prijatli so pa bili v enosobnem apartmaju z pogledom na morje, 5 ležišč, ena kopalnica pa so dali 50 €. Aja pa v vseh apartmajih imaš klimo in satelitsko.

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mi grem pa na Pag..
20.7.2008 22:23:10   
bini
napihnal), kopalnica z WC, še posebej en WC, kuhna in balkon(malo majhen) 70 €, prijatli so pa bili v enosobnem apartmaju z pogledom na morje, 5 ležišč, ena kopalnica pa so dali 50 €. Aja pa v vseh apartmajih imaš klimo in satelitsko.


hvala za tele podatke - si bomo zapomnili za čez eno leto :)) ... zgleda pa res superca, posebej če maš majhne otroke.


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?