|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   milumil mleko, različne škatle
9.4.2008 18:44:17   
želva
v čem je razlika milumil 2(imajo 2 vrsti), deklaracije so iste, škatle pa drugačneuser posted image nemško pa ne znam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: milumil mleko, različne škatle
9.4.2008 19:38:33   
anajmad
Ene imajo okus po sadju,vaniliji in mislim,da je še proti alergiji.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: milumil mleko, različne škatle
9.4.2008 19:47:40   
ajtak
zelva, to sem tudi jaz zasledila v mullerju in po vrhu je 2€ razlike v ceni...

no, mi mamo ta cenejsega, kot si rekla so deklaracije iste, mi smo probal in mu je ta ustrezal...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: milumil mleko, različne škatle
9.4.2008 19:53:07   
želva
anajmad, imam dve različne škatle, obe imata okus po vaniliji, zdej pa ne zastopim, cena je menda ista

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: milumil mleko, različne škatle
9.4.2008 23:47:13   
kofetek2010
Naši tamali sem kupovala 2.leti Milumil le v Müllerju - le pri njih so v grudicah in ne v prahu. Ena je brez dodanega sladkorja (ohne Kristallzuker), druga pa z dodanim sladkorjem. Pri št.3 pa je še ena (kao po 1.letu), ki je v prahu.


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: milumil mleko, različne škatle
10.4.2008 8:51:27   
Neni13



Poglej črtni kodi, če sta enaki številki, gre za enako AM in je razlika samo v škatli.



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: milumil mleko, različne škatle
10.4.2008 9:47:53   
želva
Neni13, evo, sem že v Mullerju prodajalko sprašvala, pa ni imela pojma, pol je pa črtno kodo pogledala in prav, da je ista in da pol mora biti pa tud mleko istouser posted image sam se mi ni zdela prepričljiva.
Mene pa zdej ful žuli zarad firbca

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: milumil mleko, različne škatle
10.4.2008 13:16:19   
drobižek
Jaz sem tudi dva dni nazaj iskala v mullerju milumil 2. Našla dve različni škatli, isto 2 krat 450g, preberem deklaracije - vse isto. Le razlika v ceni 2 eura. Še vprašam prodajalko, ki je nesla še eni drugi prodajalki pokazat, pa pravijo, da ni razlike in da je eden delan za avstrijski trg , eden pa za naš, ampak, da je vsebina ista. Sem rekla, da poznam kakšen je milumil iz DM-a in da ne bi želela takšnega kupit in je še enkrat zagotovila, da je ista vsebina, le škatla je drugačna.Ne vem...čudno...potem sem vzela enega za 7.45 eurov - ta je bil zadnji, ostale pa po 9.45 eura. Nisem pa še odprla tiste druge škatle, da bi videla, če je res isto..

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: milumil mleko, različne škatle
10.4.2008 14:37:30   
*tajda*
Tisti cenejši je z okusom vanilije,vsaj tako sem se jst zadnjič zmotila ko sem šla kupovat in domov prinesla tri škatle z okusom vanilije. Dobro da  je user posted image  vseeno kakšen okus je.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: milumil mleko, različne škatle
10.4.2008 18:06:08   
drobižek
Ne, tisti cenejši ni z okusom vanilije. Je čist navadno AM brez kakršnegakoli okusa.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: milumil mleko, različne škatle
10.4.2008 18:06:44   
orka**
V Muellerju imajo Milumil iz Avstrije in Nemčije. Hkrati pa Avstrici in Nemci menjujej embalažo, zato so te razlike. Pa tudi zaradi okusov: navaden, z okusom vanilije in z okusom korenčka. Misli pa, da je tisti iz Avstrije malo cenejši, če se ne motim.

< Sporočilo je popravil orka** -- 10.4.2008 18:08:10 >

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: milumil mleko, različne škatle
10.4.2008 18:23:46   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: orka**

V Muellerju imajo Milumil iz Avstrije in Nemčije. Hkrati pa Avstrici in Nemci menjujej embalažo, zato so te razlike. Pa tudi zaradi okusov: navaden, z okusom vanilije in z okusom korenčka. Misli pa, da je tisti iz Avstrije malo cenejši, če se ne motim.


pa saj, če je z okusom piše da je z okusom user posted image

Pa tist s korenčkom je v zeleni škatli. user posted image

link od Avstrijske Milupe:
http://www.milupa.at/

in še do Nemške:
http://www.milupa.de/de/index.html 

(odgovor članu orka**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?