|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko proti polivanju
4.4.2008 11:01:15   
želva
Ker mi je tamala začela ful polivat, sem šla danes v lekarno in kupila Novolac AR in me je skor na rit vrgl, 10,43 eur za 400g.In zgleda, da ji pomaga, zaenkrat ni še nič polila.Tako, da grem jutri v LJ. v Mullerja pogledat kakšne cene imajo pa kaj tam.
Katera znamke mleka za polivanje vse obstajajo?Ali ga ima tudi Milumil?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko proti polivanju
4.4.2008 12:07:23   
pavlyna
oj
ja mi mamo tud novalakovga in nam tud kar pomaga.
v mullerju ga jaz novalakovga še nisem vidla, ni pa pri nas tolk drag--je 8,92eurov.kupljen ta teden

vem pa da ga ma aptamil tud.

lp

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko proti polivanju
4.4.2008 12:12:54   
tančk
čau, mi smo mel tud Novalac, ampak je mel ful krče in smo zamenjali za Hippovega in je ful boljše, jupiuser posted image .
Novalac pa prodajajo samo v lekarnah in nikjer drugje.Lp

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko proti polivanju
4.4.2008 12:28:36   
Sunny Morning
Meni se zdi, da imata mleko proti polivanju samo Novalac in Aptamil, pri drugih ga še nisem zasledila. Mi imamo Aptamil AR in nam je super, ker se je refluks ful popravil in se pojavlja redko. V Muellerju ga imajo in je 600 g nekaj čez 10€.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?