|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mnenje o imenu
26.9.2005 9:27:42   
marty5
Tokrat bi vas prosila za mnenje - mnenje o imenu za punčko. Sicer se oba s fantom načeloma strinjava z imenom Ana za punčko, ampak sem čez vikend videla eno zanimivo različico tega imena - RIANA.

Kako se vam kaj zdi? Nisem za preveč eksotična imena, rada pa bi, da ne bi bilo povsem vsakdanje.

Za kakšno mnenje bi bila zelo hvaležna user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 9:31:18   
Eviii
dobro jutro........
kako si kaj? očitno se bova srečali kar v bolnici, ker imava rok na isti dan...
riana? ne vem. sicer je ime lepo, vendar zamisli se, da ga bo otrok nosil celo življenje... sicer nisem starokopitna, vendar se bolj nagibam h klasičnim imenom, ki ne bodo nikoli prešla iz mode. najhuje mi je, ko vidim otroke z imenom brooke in ridge in podobno... jaz imam raje krajša imena. če bomo mi imeli punčko, bo to maja. za fantka pa še iščemo kaj lepega...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 9:44:11   
muki1
Ja iz riana, ni nujno da pride ana, lahko tudi ria,zdaj pa odvisno kako ti je to všeč.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 10:11:32   
ElaM
Ojla, meni je Ana načeloma lepo ime, samo kaj, ko je potem punčka od Ančke vse naprej. Iz Ane je preveč izpeljank, to je problem.
Riana, pa prvič slišim.user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 10:23:27   
dejčka2
Mi je všeč, ni tako vsakdanje, no mi imamo Analino.
lp

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 10:36:42   
CatJa
Če že sprašuješ za mnenje: meni ni všeč. Tako nekam grobo mi deluje, če primerjam z Ano.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 10:47:55   
Anonimen
Če je nekomu to všeč ali ne, je čisto subjektivna stvar. Je pa med tema dvma imenoma po moje ogrooooomna razlika. Ana je Ana in pika. Riana je pa že nekaj dodatno priveskasto pocukranega ... moje subjektivno mnenje, seveda.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 11:16:31   
marty5
Hvala vam za mnenja - tudi mojemu ni všeč. Ne vem, vsake toliko kaj slišim, pa mi je všeč... Bomo še videli, pa premleli in v končni fazi sploh videli, če bo punčka user posted image

Če mi še kakšno, malo drugačno, ime prekriža pot, vas spet poprosim za mnenjeuser posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 11:20:56   
neja
Riana je bilo ime eni punci v nadaljevanki Mladi in nemirni. Kaj te vem, meni ni napačno:) LP

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 11:23:00   
KIRA
vsekakor bolje kot pa ana, ali pa anja. tega je tu okrog milon, vska tretja je ana ali anja ali pa kaja. ne vem, kje vsi ta imena poberejo, da so pol v razredu 3 otroci z istim imenom! user posted image
RIANA se meni zelo dopade. je pa skrajšano oblike AIRANA, kar mi je tud všeč, čeprav se bo morda kdo spomnil na raketo...
če te zanima pomen imen, jih najdeš tule:
http://www.behindthename.com/ 

Lpuser posted image

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 11:23:57   
marty5
Jaz sem ime zasledila v reviji Moj Malček, kjer v vsaki številki predstavijo par imen od dr. Kebra. Baje je izpeljava iz imena Marjana ipd.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu neja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 11:24:31   
KIRA
popravek: ARIANA.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 11:25:31   
puncica
Riana mi ni všeč, Ana pa mi jeuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
26.9.2005 11:25:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 11:41:25   
DrejcDrejc
Riana me spominja na ime Adriana in se mi ne zdi slabo, res se sliši okej, če ima človek nekoliko originalnejše ime, ne pa da so vsi Niki, pa Ane, pa... Tooooooliko je različnih možnosti, večinoma pa padejo samo take, ki smo jih od nekod že vajeni, imamo vgrajene v uho, se slišijo domače... Vsako ime se sliši domače, ko ga desetkrat slišiš. Sploh pa ni pomembno, kaj si drugi mislijo o izbranem imenu, vsak ima svoj okus, če se ti zdi, da bo otroku ime pristajalo in da ne bo zvenelo ravno Marsovsko, potem je to čisto okej. Meni je Riana čisto simpatično ime.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 15:59:02   
Nikita***
Kar ok, vendar mi še lepše zveni Ariana.
Je pa definitivno lepše Riana kot Ana. Zdi se mi, da se dandanes imena res preveč podvajajo.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mnenje o imenu
26.9.2005 16:25:31   
Anonimen
Mogoče zato, ker je moja mami Ana, sam men je bolš Riana. Čeprav bom sama zbrala čist kej drugega...

(odgovor članu Nikita***)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?