|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrc???
13.5.2008 9:47:08   
*alja*
Pa jas ne razumem, zakaj zavraga mi joški "skačejo" iz modrca? Ko se pripognem mi enostavno pol "imetja" pogleda ven. Pa mi je moj kupil skinijev modrc za novo leto, čist pravo številko, pa še skos isto. A moram kupit večjega? Pol mi pa v naramnicah ni prav.user posted image

Kje si kupujete modrce, da se vam res prilegajo in da nekaj obdržijo gor?user posted image

Kaj pa športne? Kje jih dobim, pa da niso preveč dragi?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrc???
13.5.2008 9:50:55   
želva
                 sem imela iste probleme, večina jih je preveč odprtih, zdaj imam pa Triumphov modrc, neka BeeDee kolekcija, nikol nč ven ne uide. So pa podloženi, čist navadni, enobarvni, tako da če si bolj estetdko zahtevna, ti vrjetno ne bodo všeč.Sam so pa res udobni, jih ne menjamuser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrc???
13.5.2008 9:56:10   
*alja*
Kje ga pa kupiš?

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrc???
13.5.2008 10:10:01   
Anonimen
očitno maš res preveč odprte.. jaz takšnih sploh ne morem nosit, tako, da mam vedno bolj zaprtega in ni panike.

Imam jih pa od Lisce in Triumpha (oboje kupujem v Modiani).

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrc???
13.5.2008 11:08:44   
srki
Se strinjam z Bibo. Jaz imam tudi enega takega odprtega, sem si ga morala skoz štelat. Druge imam bolj zaprte, ravno prejšnji teden sem ga kupila enega na trgu za 6 eur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrc???
13.5.2008 11:43:55   
jakaracman
Ko oblečeš modrc se skloniš in vidiš, če ti joške ven lezejo in če ti, tega ne kupiš.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrc???
13.5.2008 11:45:20   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ko oblečeš modrc se skloniš in vidiš, če ti joške ven lezejo in če ti, tega ne kupiš.


Ja saj vem, ampak še nisem našla modrca, pri katerem mi nebi ven lezli (no razen onih navadnih bombažnih, brez podloge, za doma)user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.5.2008 12:27:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modrc???
13.5.2008 12:29:00   
jakaracman
Kaj pa če premale košarice kupuješ?Men od Triumpha pa še nikoli niso lezle ven.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modrc???
13.5.2008 12:49:02   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Kaj pa če premale košarice kupuješ?Men od Triumpha pa še nikoli niso lezle ven.user posted image


Mogočeuser posted image

Sam sem že z B prišla na D po porodu, kaj si naj kupim E?
Moram probat, mogoče pa res.

Najhuje je to ker na oko sploh nimam velkih jošk, paše mi pa modrc D-no oziroma bi mogla met E.

Mam pa bolj breskvice, kot pa baloneuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil *alja* -- 13.5.2008 12:50:56 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modrc???
13.5.2008 14:31:02   
jajula
D pa res niso breskviceuser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modrc???
13.5.2008 15:11:31   
natasarobi
Abc nakupovanja modrčkov (iz ene revije) - nekaj nasvetov sem sprobala pa kar držijo - mogoče bo ostalim tudi v pomoč:

- Obleci moderc, skloni se, zakrili z rokami in poskoči - prsi morjo ostati v košarici brez naslednjih scenarijev:
1. naramnice ti lezejo čez rame: zate so bolj primerne všite bolj proti sredini
2. košarica štrli od prsi in vanjo bi lahko zatlačila še pol role wc papirja - potrebuješ manjšo košarico
3. pod predel na sredini spodaj, kjer se obe košarici modrčka stikata, lahko potisneš prst - košarica naj bo večja
4. bradavička ti je pokukala ven - poskusi model z večjo prekrivnostjo prsi
5. prsi so popolnoma sploščene - poišči model z večjo košarico
6. obroč in robovi košaric te tiščijo - izberi model z večjo košarico
7. modrček ti je tesen v podprsnem obsegu - poskusi z večjim obsegom
8. pod pazduho in na hrbtnem delu so ob robovih buhteljčki - povečaj obseg

Čez modrček naj bi nujno oblekle tudi vrhnje oblačilo h kateremu naj bi modrček nosile. 

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: modrc???
13.5.2008 18:42:41   
kaya2007
pri meni je isto, pomaga če je "balkonske" oblike modrc user posted image  drugače so pa tudi kar ok CK modrci, imajo tudi večje košarice.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: modrc???
13.5.2008 19:09:09   
ellie
Men tud skinijevi modrci ne odgovarjajo...pa imam B košarico...mi vse pade venuser posted image

Jaz kupujem Triumphove, večinoma Beedees...so res zakon modrčki. Kakšen push-up, ki jih nosim bolj redko, pa imam kar od H&M...sotud  kar ok modeli.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: modrc???
13.5.2008 19:13:05   
kajajaka
oh, blagor se vam... kaj bi jaz dala, da mi kaj ven pade... user posted image  a ni nič.
Prej sem imela prazno A košaricouser posted image , sedaj, ko sem 7 mesecev noseča mi je pa modrc A končno prav...
Upam, da mi bo modrc za dojenje B prav-ker manjšega nimajo... user posted image

Drugače pa v Fužinah, Lj ena gospa dela modrce po meri in to kvalitetne. Kolegica si jih da tam naredit, ker ima tudi prevelike, pa majhen obseg... skratka izvenserijske user posted image
Mislim, da se trgovinica imenuje Antonija.


< Sporočilo je popravil kajajaka -- 13.5.2008 19:15:02 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: modrc???
13.5.2008 19:13:49   
artista7
BeeDees je zakon! Skiny na žalost ni več enako kvalitete kot je bil. Lisca zna biti prav fina, samo se je treba pomujati pri izbiri. enako velja za beti - sploh za športne zadevice user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: modrc???
13.5.2008 19:14:22   
artista7
aha, pa pozabila sem na Komet... tega pohvali še moja mami user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: modrc???
14.5.2008 9:24:27   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: artista7

BeeDees je zakon! Skiny na žalost ni več enako kvalitete kot je bil. Lisca zna biti prav fina, samo se je treba pomujati pri izbiri. enako velja za beti - sploh za športne zadevice user posted image


No sem si včeraj kupla od Lisce, res super user posted image user posted image user posted image , nič mi ven ne leziuser posted image , čist drugačen model od Skinija, ok na videz so skinijevi lepši, tuki ni glih velike izbire. Sem si vzela kar enega belega in enega rjavega z nekimi pikicami. Sam so res zakon user posted image user posted image user posted image

Bom še gdaj drugič šla kere druge modele probat. Te Triumphove, da vidim kaki so. Skini vglavnem odpade, čeprav so mi ful lepi, mojemu pa sploh, on mi je skos za novo leto kupil Skinijev modrc.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: modrc???
14.5.2008 11:08:33   
pikica36
prisegam na lisco,!! čeprav sem probala že x drugih pa noben ne sede tako kot je treba

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: modrc???
14.5.2008 11:17:53   
Anonimen
Jaz sem si pa nazadnje kupila modrc pri beti in sem prijetno presenečena. Res dobriuser posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: modrc???
14.5.2008 11:20:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz sem si pa nazadnje kupila modrc pri beti in sem prijetno presenečena. Res dobriuser posted image



Se strinjam!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?