|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrostni zob
3.4.2008 19:25:16   
Anonimen
auaaaaaaa...nam občutek, da mi bo celo čeljust razneslo, da ne omenjam da so se mi tam zravn naredle same skule....za znoret...

Pa da omenim še to, da me do zdaj še nikol v življenju ni bolel zob.
Pa kak sem nekaj cajta nazaj mojga dražla kak otrok je ko je tolk prejamral kak ga zob boli dokler se ni spravo k zobozdravniku.

Zaj pa sem dobla to vrjeno....za vraga...


No pa da ne bom pozabla še napisat bistva zakaj sem sploh odprla temo..

Ma kera kak predlog kak omilit bolečino?!?

Bom vesela vsakega predlogauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:27:48   
Anonimen
ponavad pomaga če se zafixaš...s kakimi antibolečinskimi tabletami user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:30:04   
vesel
Naklofen tbl.,če jih maš. Drgač so te tbl.na recept.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:33:07   
Anonimen
Vzela sem te cafetin kaj jih je moj jemal zadnjič...njemu je kolko tolko pomagalo...pri men pa ni ravno efekta...

Kakih bolj močnih na recept pa to...pa nimamo nič doma.

Kaj ti pa nardijo pri zobozdravniku če greš zarad tega tja? A ve kera?

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:33:16   
Taula
Samo ne dajati toplih obkladkov gor. Sej pomagajo in ne boli več, samo drugi dan je pa kriza. Jaz sem bila vsa zatečena in niti čeljusti nisem več mogla odpreti.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:34:10   
Taula
Jaz sem pri zobarju dobila antibiotoke...konjske.user posted image  Mi jih je dal dežurni.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:36:33   
Anonimen
Trenutno  mi paše bolj hladno kot toplo.
Že cel dan žlokam vodo po malem, da mi hladi...

Pa saj tak ob strani že mam špičko veni, tak da predrlo je dlesn že, samo boli pa še kar ...

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:37:32   
Anonimen
Taula...je vsaj pomagalo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modrostni zob
3.4.2008 19:42:20   
karamela
Ja vem kako boli. Meni so ga 14 dni nazaj zruvali vn. Ko je lok. anastez. popustila mi je pomagal samo ketonal. Ne vem pa če se dobi brez recepta.



Upam, da te kmalu popusti bolečina....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modrostni zob
3.4.2008 21:04:12   
aljuška
jaz sem pred kakšnimi tremi tedni fasala ( misleč ) angino...kao.. ( taka je bila diagnoza zdravnice ) pa smo potem skupaj z zobarko user posted image  ugotovili, da sem dobila infekcijo, ki mi jo je povzročil modrostni zob. Grlo bolelo samo na desni strani vse do ušesa za pop****user posted image , ospen ni in ni prijel, po ničkoliki dozi se je situacija umirila in mi ga je zobarka ven spulilauser posted image .Ampak tisti vikend je bil pauser posted image user posted image .user posted image za zdravnico,user posted image  za zobarko. In z zobmi se res ni za hecat, še posebno ob kakšnem gnilem zobu, kot meni.

_____________________________





(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modrostni zob
3.4.2008 21:05:22   
aljuška
a fora je bla v tem, da me zob sploh ni boleluser posted image , vse drugo okoli pauser posted image

_____________________________





(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modrostni zob
3.4.2008 22:39:17   
HuAnita
Jaz sem tudi šla v petek popoldne zadnjič k dežurnemu, miselč, da imam kako angino, sem pa čutila močno bolečino na sredi čeljusti, zatečena kot da sem sorodnica od Lune, pa tiste kraste znotraj, sosed zdrvnik je na prvi pogled dejal, da imam kak živec vnet, dežurna pa tkaoj: modrostni. Umirala sem, pa še sobota je bila delovna, pon. in torek pa sem imela neodložljivo pot v Nemčijo. Nafilala sem se z naklofeni, da ni bilo prehudo. Zdaj moram na opecacijo, vsi 4 mi izraščajo, na čeljusti pa ni več prostora. En teden bom morala biti v boolnici, samo kako naj pustim deco????  Gorza.
Me prav zanima, kako so modrostne zobe reševali opice in naši predniki pred stoletji.....user posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?