|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moj mali čudak
13.4.2007 7:51:40   
Anonimen
- se ne boji nikogar in ničesar RAZEN moje nove spomladanske kiči-kiči jakne (ko jo oblačim kriči : don, don) user posted image
- jaz sem mama, mož je tata, možev avto je avto , moj avto je mama user posted image user posted image
- ko gre mimo rože (mislim da je spatufitum) ji poliže liste user posted image user posted image user posted image
- iz žlice mineštre ki jo ima v ustih izloči koruzo, tako da ostalo požre, koruza mu pa ostane v ustihuser posted image
- naučil se je govorico gluhonemih (sosed je gluhonem, vidita se cca. 20 minut na dan) in , če ne razumem njegovega žlobudranja mi pokaže znak (meni se to ne zdi možno user posted image user posted image user posted image )
- na vsak način hoče probati pasjo hrano (krokete)..
- lepša dneve njgovemu čudaškemu očetu in še bolj čudaški mami user posted image

Kaj pa vaši, s čim vsem vas presenetijo?

lp, A.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moj mali čudak
13.4.2007 7:58:46   
srki
user posted image user posted image user posted image user posted image

Si me prav nasmejala sedaj.

Ma kaj pa vem, vsak dan se kaj spomni. Odkar imam nečaka, hoče pri meni cuzat in potem to uprizarja na roki. Ko bi le takrat hotel, ko je bil majhen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moj mali čudak
13.4.2007 8:29:43   
Olivija
user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moj mali čudak
13.4.2007 8:41:56   
Marogica
user posted image user posted image  Lušno, ni kaj....

Naš ta večji ima tudi kdaj kašne "cvetke"

1. Ugotovil je, da imam jaz doooosti boljšo službo kot ati. In zakaj? se je glasilo najino vprašanje.."Ker lahko celi dan pice ješ..."
2. Ko je šel k otroškemu ORL, ki je zelo debel, ga je le-ta vprašal, če je že kdaj videl tako debelega zdravnika. Mali pa je rekel: "Saj, si sam kriv, kaj pa toliko pomfrija ješ"...
3. Od kar imamo kruhomat, se je moj mož "specializiral", da peče kruh. Zadnjič pa mu mali reče: "Ati, končno si tudi ti doma nekaj postal-kruhopek".

Ma tega je kolikor hočeš....tako, da....nam ni dolgčas...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moj mali čudak
13.4.2007 12:02:12   
Jančika_
Naš tavečji se v vrtcu oblači v krilo. Brez izjeme vsak dan že od jeseni. In baje je žalosten, če to krilo slučajno obleče "katera druga" (user posted image user posted image user posted image ), po besedah vzgojiteljice.

Krila ni oblekel samo en dan - in to takrat, ko je na en čisto navaden petek, kakšen mesec po pustu, šel v vrtec oblečen v levčka (pustni kostum).

Predvidevam, da ima to izvor v blesavih telebajskih, ki oblečejo krilce in plešejo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moj mali čudak
13.4.2007 12:20:13   
Gordana-3
še naše zgode in nezgode: včeraj je ta večja (3 leta) pobarvala manjšo (10,5 mesecev) po obrazu z oranžnim flomastrom. je rekla, da zato, da bo zita sedaj maškara (jaz sem bila na wc-ju).

pred kakšnim mesecem nazaj sem preoblačila posteljnino, ta večja je šla lulat, mala seveda šiba za njo. se ful smejita, slišim, kako ta večja spušča vodo en za drugim. ta mala je veselo namakala rokice v školjko, ko ji je sestrica spuščala vodo.

pa zadnjič sem dajala zito spat, laura je bila spodaj sama in jo kakat. gre lepo na školjko, se pokaka (vodo VEDNO pozabi spustit). ker ni bilo nikogar, da bi ji obrisal ritke, se je tega lotila kar sama. šla je na hodnik, kjer imamo veliko ogledalo, se priklonila, da si je videla ritko v ogledalu in si jo zbrisala. ne vprašajte kako - na koncu je poleg njene ritke bilo pokakano tud ogledalo in tepihi v kopalnici user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moj mali čudak
14.4.2007 18:26:09   
skuštrana
Ah, naša je pred dvema dnevoma oprala glave vsem svojim plišastim igračkam v posodi, kjer ima pes vodo in jih potem dala "spat" v največje blato, ki ga je našlauser posted image Ali pa v to posodo namoči kar svojo glavo, ker se mora umituser posted image

Danes je dala psu (imamo samojeda) pripela na glavo špangici ter kilo zemlje in nama prišla povedat, da je Oskar pepa(lepa)user posted image

Ma, vse živo jim pade na pamet...Le od kje jih pobirajouser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?