|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 17:23:38   
Anonimen
dons sem si ga kupla user posted image  da ga bova z možem skupaj uporabljala user posted image  na meni sevedauser posted image  je vijolične barve če kero zanimauser posted image  pa sama sem ga šla kupit, ker če bi ga šel mož, bi verjetno največjega domov prinesel user posted image  

pa ve? ga imate?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 17:24:56   
Shorty_
ja imam 2user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 17:28:11   
ledenaa
In zakaj moraš biti anonimna
te je sram ali kaj?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 17:29:21   
Šarki
men so bli pa stekleni všečuser posted image  kakšne izkušnje prosimuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 17:32:12   
botrca
Tako intimo pa jaz na javnem forumu ne bi odkrivala, rajši imam, da imava neke stvari samo midva.

Zate pa go girl...user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 17:32:58   
kajalin*
Imam dva.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 17:56:04   
Anonimen
To je zate intima user posted image
To je isto kot bi ena anonimno napisala,da nosi sexi perilo

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moj prvi dildo.. :))
6.11.2009 19:26:28   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

To je zate intima user posted image
To je isto kot bi ena anonimno napisala,da nosi sexi perilo



Jah ocitno je tebi dovolj intimno, da si anonimna user posted image  

Kar se pa dilda tice ga pa nimam....se. Zelim pa prvi anonimni prijetno uporabo nove pridobitve user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moj prvi dildo.. :))
7.11.2009 10:00:35   
Anonimen
mam 1-ga.....sam so se baterije razlileuser posted image

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moj prvi dildo.. :))
8.11.2009 17:57:08   
Urshy78
imava jih kar nekaj, različnih velikosti in barv user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moj prvi dildo.. :))
9.11.2009 20:59:47   
honey
Pred leti sem naročila prek nekega kataloga (neckermann, quelle, nekaj od tega) cel komplet teh pripomočkov. Ampak nekako ne pridemo skupaj z njimi user posted image So čisto premajhni in neuporabni user posted image Da bi si pa kaj orng kupila, mi pa še ni uspelo, upam pa, da mi enkrat bo. Ponavadi sva okrog teh trgovin vedno z malim, z njim pa res ne morem kupovat teh pripomočkov - še prehitro mi bo povedal, za kaj se jih uporablja user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moj prvi dildo.. :))
11.11.2009 21:07:57   
mayci
Jaz sem ga pa za dekliščino dobila, tak lep moder je...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moj prvi dildo.. :))
12.11.2009 8:33:03   
Bety11
Jaz ne vem, če me boste razumele..user posted image ...samo ne razumem, zakaj in kako bi uporabljala jaz umetnega?!?! Mene to prav nič ne vzburja......PREDMET v nožnici, pa nam bo kar hočete, je za mene le predmet.....

Ga ni čez ta pravega....toplom mehko in trdo, se zvija in ne, raste in pošilja energijo, ki te popelje v vesolje še pred orgazmom....

Pa da bi zraven pravega še nekaj šarila z umetnim, me pa zmoti pri romantiki.....Če bi že imela željo po zapolnitvi druge luknje, pa bi svojega prosila, da mi rajši s prsti not šari in dela.....

Ne vem.....

Kaj delate pravzaprav s temi umetnimi tiči???user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moj prvi dildo.. :))
13.11.2009 14:28:05   
Urshy78
midva jih vsake toliko časa uporabljava za popestritev..navaden lulček pač ne zna vibrirati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moj prvi dildo.. :))
18.11.2009 18:38:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mam 1-ga.....sam so se baterije razlileuser posted image


jaz jih mam 9  user posted image user posted image  pa še skor vse kar se kupi v teh sex trgovinah (pač sva firbčna in rada probavava različne igračke) pa še odštekane prijateljice podarjajo nora darila user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  tko d ne jokat, ti jaz kej dam user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moj prvi dildo.. :))
18.11.2009 18:56:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Jaz ne vem, če me boste razumele..user posted image ...samo ne razumem, zakaj in kako bi uporabljala jaz umetnega?!?! Mene to prav nič ne vzburja......PREDMET v nožnici, pa nam bo kar hočete, je za mene le predmet.....

Ga ni čez ta pravega....toplom mehko in trdo, se zvija in ne, raste in pošilja energijo, ki te popelje v vesolje še pred orgazmom....

Pa da bi zraven pravega še nekaj šarila z umetnim, me pa zmoti pri romantiki.....Če bi že imela željo po zapolnitvi druge luknje, pa bi svojega prosila, da mi rajši s prsti not šari in dela.....

Ne vem.....

Kaj delate pravzaprav s temi umetnimi tiči???user posted image


spolne igračke (nekatereuser posted image ) niso lih za izvajanje romantike, prej za divjo,strastno noro noč/dan,ure/minute.. (kar želiš)user posted image user posted image user posted image
no, tko jaz vidim in doživljam to user posted image user posted image user posted image ... romantičen sex je spet druga pesem user posted image  

pa pusti domišljiji prosto pot, mogoče pa ta "predmet" na koncu le ne bo samo "predmet" user posted image user posted image

(odgovor članu Bety11)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moj prvi dildo.. :))
30.11.2009 20:14:54   
Anonimen
Imam enega tistega malega za ščegetavček.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moj prvi dildo.. :))
1.12.2009 9:07:12   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

mam 1-ga.....sam so se baterije razlileuser posted image


nesi ga na servis naj ti popravljajo ali pa naj ti dajajo drug nastavek za baterije in drugič kupi duracelluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moj prvi dildo.. :))
2.12.2009 14:28:21   
Anonimen
Imam enih par, ampak zadnje čase so mi všeč tisti bolj elitni, ki tudi zgledajo ful lepo. Npr iz keramike, ki tudi zgledajo zelo lepi user posted image .

Imam tudi kroglice, pa analne stimulatorje...polno tega. Najbolj všečno darilo mojega pa mi je en lušen v črni barvi stimulator klitorisa. Ima tudi priročno torbico, da ga lahko nosiš s sabo user posted image

Samo kaj ko te lepe stvarce so tudi zelooooo drage.

Bi pa mojemu enkrat v prihodnje rada kupila umetno vagino, pa me zanima, če je kdo od moških tle gor, ali pa če imajo vaši partnerji, kakšno imajo in kako so zadovoljni. Na internetu je polno tega, samo ne vem katero izbrat in čez 100 eur ne bi šla.

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 14:00:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam enih par, ampak zadnje čase so mi všeč tisti bolj elitni, ki tudi zgledajo ful lepo. Npr iz keramike, ki tudi zgledajo zelo lepi user posted image .

Imam tudi kroglice, pa analne stimulatorje...polno tega. Najbolj všečno darilo mojega pa mi je en lušen v črni barvi stimulator klitorisa. Ima tudi priročno torbico, da ga lahko nosiš s sabo user posted image

Samo kaj ko te lepe stvarce so tudi zelooooo drage.

Bi pa mojemu enkrat v prihodnje rada kupila umetno vagino, pa me zanima, če je kdo od moških tle gor, ali pa če imajo vaši partnerji, kakšno imajo in kako so zadovoljni. Na internetu je polno tega, samo ne vem katero izbrat in čez 100 eur ne bi šla.


ne vem, kaj bi imela ti od tega, če bi svojemu kupila umetno vagino user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 14:18:02   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam enih par, ampak zadnje čase so mi všeč tisti bolj elitni, ki tudi zgledajo ful lepo. Npr iz keramike, ki tudi zgledajo zelo lepi user posted image .

Imam tudi kroglice, pa analne stimulatorje...polno tega. Najbolj všečno darilo mojega pa mi je en lušen v črni barvi stimulator klitorisa. Ima tudi priročno torbico, da ga lahko nosiš s sabo user posted image

Samo kaj ko te lepe stvarce so tudi zelooooo drage.

Bi pa mojemu enkrat v prihodnje rada kupila umetno vagino, pa me zanima, če je kdo od moških tle gor, ali pa če imajo vaši partnerji, kakšno imajo in kako so zadovoljni. Na internetu je polno tega, samo ne vem katero izbrat in čez 100 eur ne bi šla.


ne vem, kaj bi imela ti od tega, če bi svojemu kupila umetno vagino user posted image user posted image




mogoče , bi si Kmetijo v miru pogledala user posted image . Hec, dekleta, hec.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 15:27:50   
ronja
uškinamama, veš, da sem šla prav pogledat, kaj si prijavila, ko sem videla, da je tvoj zadnji post - in se je splačalo, heheuser posted image .
vibratorja/dildota (a je to eno in isto?) pa (še) nimam. Trenutno mi komaj znese v štacuno po hrano skočit, erotika tako pač še čakauser posted image .

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 15:40:28   
liliana
Saj dildota si lahko po internetu naročiš dosti lažje kot hrano.....tako, da to, da nimaš časa je samo izgovor.....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 15:43:53   
ronja
hehe, sploh se nisem spomnila na to, prisežemuser posted image . (prek neta samo knjige kupujem - no, vsaj do zdaj sem, heheuser posted image ) Ti pa čisto priznam, da trenutno res ne razmišljam o tem. Me prazniki prehitevajo, pa sem tele misli čist na off dala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moj prvi dildo.. :))
3.12.2009 15:51:47   
MAŠKA
Ronja, glede na to, da te prazniki prehitevajo, pa piši Miklavžu, Božičku, dedku Mrazu....in ti ga mogoče kdo od njih preineseuser posted image user posted image user posted image ... in potem boš manj knjige bralauser posted image ...

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?