|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   most na krk
7.7.2007 20:08:37   
K_a_t_j_a
Zanima me, če je ponavadi gužva  pred mostom in koliko je za plačat? Grema naslednji teden 14.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: most na krk
7.7.2007 20:40:29   
Anonimen
Jaz grem tud tja prihodji teden,12.7!user posted image

Do zdaj še nikol nism kaj čakala,pa sm bla že 9x na Krku,morda še več.Za mostnino pa ne poznam cene,lahk pa vprašam prijateljico,ki pride jutr od tam.Javi mi se na ZS,če te zanima.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: most na krk
7.7.2007 21:17:07   
lukec
Gužve ponavadi ni, cena je 30 kun. Če imam pravo informacijo, se mostnina za smer otok - kopno ne plačuje.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: most na krk
7.7.2007 23:10:43   
BaByGiRl
Gužva je ponavadi ob sobotah, ker se takrat na Krku menjajo v hotelskih sobah,..nikoli pa ni pretirano. Cestnina se pa plača ko greš na krk..30 kun...in je všteto že iztop iz krka..tako so uredili, da ni več take gužve.
Lep dopust vama želim

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: most na krk
8.7.2007 9:51:47   
saraja
Mi gremo prvič, 21., pa me tud zanima kakršnakoli informacija o Krku. Gremo na Baško, kako so razmere tam, mislim trgovine, kako je za otroke poštimano?

LP

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: most na krk
9.7.2007 10:51:48   
K_a_t_j_a
Hvala vam za informacije!user posted image  Grema prvič na Krk, tak da še nama ni znano nič.
Tudi jaz vam vsem želim lep dopust!user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: most na krk
14.7.2007 16:53:31   
Capyka
Glede Baške: user posted image  - super za sprehode in male user posted image , vlakec, mi smo bili bolj na koncu naselja, pa je bila ponoči tišina, nč razgrajanja; lepo morje; user posted image  cene zelenjave in sadja (adijo pamet), založenost trgovin - ma ne vem, ali nisem prave našla, ampak za user posted image  so imeli bore malo. Dobro, da sem imela vse s seboj. Tako da smo samo enkrat šli v mesto Krk v diskont po futer in ostalo.

Lp
capy

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: most na krk
16.7.2007 12:32:17   
saraja
CApyka - hvala za vse informacije, glede na tvoj podpis, imate radi Baško user posted image , in se najbrž vračate?

Mi pa 21 . odrinemo, komaj čakam!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Capyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: most na krk
16.7.2007 18:45:33   
Capyka
Živjo Saraja,

ma ja, letos smo bili prvič, pa je Sara (posledično tudi mi2user posted image ) blazno uživala, zato smo kar še naprej rezevirali za september. Ni vroče, pa še precej ceneje je..user posted image

Upam, da se boste tudi vi lepo imeli... Če bo lepo vreme, bo ziher prva liga. user posted image

lp

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: most na krk
16.7.2007 22:56:15   
saraja
Oj

Capyka - a greste v apartma? In, če kam? Aja, kakšna pa je temperatura vode v morju? Bo za otroke?
Hvala še enkrat!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Capyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?