|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   našega mačka ni...
11.12.2007 23:35:45   
Anonimen
že od 6. nazaj... smo vsi obupani. še nikoli ni bil več kot pol ure zunaj.pa še takrat je bil samo okoli hiše...
smo ga iskali,klicali,pregledali pol hriba. nič.
jutri se misija iskanje pogrešanega mačka nadaljuje.
tamala je vsa v solzah zaspala,tavelika sploh ne more spati,jaz pa sedim pri vratih in ga čakam.user posted image

ah,...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: našega mačka ni...
11.12.2007 23:36:55   
Anonimen
Ojej... Upam, da se maček hitro vrne. Je kastriran? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: našega mačka ni...
11.12.2007 23:39:09   
* Mateja *
Ojej boščki. Vem kako se počutite. Jaz mojega psa večkrat iščem. tamali mu ponavadi odpre vrata iz dvorišča in pol ga kličem, prvo pogledam na cesto če ga ni že kej zgazlo, pol pa ne vem v katero stran naj tečem. Ponavadi ga dobim v bližini, kjer imajo psičko in se gre tja malo ženit.
Mucke so itak bolj potepuške, se grejo mal ženit okol , pol pa nazaj pridejo šele čez en dan. Ima moja žlahta tudi mačka, pa so ga dali kastrirat in od takrat naprej se menda ne zgane z dvorišča. Prej so ga pa iskali ko zmešani, pa tamli je na ta račun večkrat jokal.

Upam, da pride cel in živ domov, poglej še enkrat okol bajte, morda je kje. Če ne prej ga bo lakota nazaj pripeljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: našega mačka ni...
11.12.2007 23:41:37   
Anonimen
ni kastriran. je še mladič. naj bi bil star kakih 5 mesecev. vet. je rekla,da bi ga kastrirali enkrat januarja.
a je zdej čas,ko se mačke ženijo al kako?
upam,da se vrne čimprej. za jutri sva se s taveliko zmenile,če ga še ne bo,bova naredile obvestila s sliko in jih polepile okoli. ni vrag,da ga ne bi kdo videl...
pa ta user posted image  mačji ni pustil ovratnice dat gor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: našega mačka ni...
12.12.2007 7:59:32   
Anonimen
Kaj pa, če ga je kaj povozilo, in so počistili, preden bi vi videli?

user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: našega mačka ni...
12.12.2007 8:03:03   
Anonimen
Mogoče vam ga je kdo "sunu". Moji stari mami so lani ukradli dva mladička iz dvorišča.
Možno je pa tud da se goni in bo prišel nazaj. Sam glede na to kolk je še mlad, pa da ni bil še nikoli več zunej k pol ure....ne vem no. Pomoje al ga je povozilo al je pa kam zalutal oz. vam ga je kdo odnesu. Zato pa jst nimam mačk zunej.
Če bo prišel nazaj ga pelte na kastracijo, jst sm mojadva kastrirala pri 4,5mesecih. Pa čip nej mu vgradijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: našega mačka ni...
12.12.2007 10:01:15   
Tanik
jaz sem tudi svojo mačko pogrešala in to 1 teden. nikoli ni bila navajena biti zunaj potem smo jo pa začeli spuščat ven k je prosila, in najprej je bila čisto malo zunaj in je nazaj pršla pol pa je en večer sploh ni bilo nazaj, pa sem jo 1 teden skozi iskala pa je sterilizirana. no in pol se je vrnila natanko čez en teden ob enih zjutraj.  tako da je še upanje.
pa sem bila ful žalostna, vse jarke sem pregledala, vsem sosedom povedala, nje pa od nikjer.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: našega mačka ni...
12.12.2007 11:46:58   
Anonimen
aaa,maček je domaaaa!!!!!!!user posted image
si ne morete niti predstavljati kakšno veselje je bilo to zjutraj,ko sta ga punci zagledali!!!
ponoči nisem spala,ker sem samo na tega mačka mislila in skozi hodila čekirat,če je prišel.zjutraj sva bile s šolarko take,kot da bi celo noč plesale v gavioliju!
potem pa je zjutraj lepo spal na terasi,v vozičku od tamale. samo mijauu je rekel in šel not. najprej je pogledal,če ga že čaka zajtrk. punci sta ga pol seveda vsega pomečkali in poljupčkali.
in zdej spi že odkar je prišel.user posted image kdo ve kje je žural??

čisto lahko bi ga kdo povozil,je ful prometa okoli. ampak,ker smo v pritličju in imamo skozi kakšna vrata odprta,se maček sprehaja ven in not. ni varjante,da bi ga zadržala v stanovanju. pa lulat hodi ven. ne zna v mačji wc. sem mu ga pripravila,pa se usede not in me čudno gleda: kaj naj pa zdejuser posted image . potem pa miške not zakoplje.user posted image

danes bom takoj poklicala vet. in se zmenila za kastracijo. samo mi je na prvem pregledu rekla,da ga lahko kastrira ko bo star vsaj 6 mesecev. 

tavelika je rekla,da mu bo namontirala sledilno napravo,da ga bomo doma na monitorju gledali,kje hodi.user posted image

ma samo da je doma,baraba!user posted image

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: našega mačka ni...
12.12.2007 11:50:27   
Anonimen
samo mi je na prvem pregledu rekla,da ga lahko kastrira ko bo star vsaj 6 mesecev.


Čudna veterinarkauser posted image
Mačke lahko kastriraš k se jim jajčka spustijo, to itak vidiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: našega mačka ni...
12.12.2007 15:53:50   
Tanik
pse se kastrira/sterilizira pri 6 mesecih.

no, samo da je doma user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?