|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na čem spite
15.7.2008 11:49:47   
gojska
v šotoru, in kje naj to kupim?user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na čem spite
15.7.2008 12:41:57   
bučkabb
na blazini - turbomax

kupiš lahka že res skor vsepovsod v večjih trgovinah al pa v športnih trgovinah

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na čem spite
15.7.2008 12:53:46   
Anonimen
Meni je enkrat turbomaximus drugi dan 10-dnevnega kampiranja spustil in potem sem trpela ko 100user posted image ... tako da sedaj, če že grem kampirat, vzamem s seboj peno debeline 15cm in velikosti 210x100cm in mi je zakon ... sicer se mi vsi smejijo, ko postavljamo šotore in privlečem iz avta eno ogromno penasto balo, sam naslednji dan se pa jaz smejim njim user posted image .

(odgovor članu bučkabb)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na čem spite
15.7.2008 13:05:47   
gojska
no evo, saj tega je tud mene strah. A je pomembno kakšna je ta blazina in kaj je pomembno, Proizvajalec? cena?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na čem spite
15.7.2008 13:13:28   
incabinca
jaz si nameravam omislit kar tisto zadevico od dormea....

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na čem spite
15.7.2008 13:14:30   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Meni je enkrat turbomaximus drugi dan 10-dnevnega kampiranja spustil in potem sem trpela ko 100user posted image ... tako da sedaj, če že grem kampirat, vzamem s seboj peno debeline 15cm in velikosti 210x100cm in mi je zakon ... sicer se mi vsi smejijo, ko postavljamo šotore in privlečem iz avta eno ogromno penasto balo, sam naslednji dan se pa jaz smejim njim user posted image .


Zelo pametna poteza ,pa še bolj udobno ti je,samo pri nas smo na tesnem s prostorom tako da s tem ne bo ničuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na čem spite
15.7.2008 13:16:26   
skuštrana
Dormeo roll up user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na čem spite
15.7.2008 13:16:41   
gojska
a ta turbomax ni udoben ?
jaz bi vzela dvojnega.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na čem spite
15.7.2008 13:18:15   
gojska
Dormeo roll up


ja to je res super, moj oče ga ma za na vikend. Čez en zrukan kavč.
Sam mal drago zdele pred dopustomuser posted image Zameuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na čem spite
15.7.2008 13:22:50   
Anonimen
Sem jaz tudi že gledala tale dormeo roll-up, sam men je tolk tanek in me je strah, da bi me ponoči začeli kolki bolet, kar se naredi, če spim na bolj trdi podlagi.

Gojska, ne vem od kje imamo to peno ... ni nič posebnega, bi se jo dalo pri kakem tapetniku ali kaj takega dobit pomoje.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na čem spite
15.7.2008 14:05:04   
Lianna
samonapihljiva blazina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na čem spite
15.7.2008 14:37:23   
albert1
Tut mi na blazinah. Prvo leto so vse puščale, ker smo jih preveč napihnili. Pol si pa prideš počasi gor, da ne smeš nafilat do konca. Čez blazino damo pa eno rjuhico,da smo bolj na komot.
Sicer se pa tut na tleh fajn spi. Na začetku naše "taborniške" kariere smo včasih vzeli seboj kr eno staro prešito oddejo tako mal bol debelo. Je blo čist fajn za spat.

LP

P.


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na čem spite
15.7.2008 15:12:42   
tintin
samonapihljive blazine. Kupiš v Hervisu,Intersportu....se splača vzet bolj debelo, recimo 5 cm...se veliko bolj fajn spi kot recimo na 3 cm.


Turbomaximus...ne hvala, tudi mi smo spali po parih dneh...na tleh (je spustil...user posted image ).

(odgovor članu albert1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na čem spite
15.7.2008 15:33:22   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

samonapihljiva blazina


kaj je pa zdaj to eno čudo?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na čem spite
15.7.2008 15:46:25   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

samonapihljiva blazina


kaj je pa zdaj to eno čudo?


To je blazina kateri odpreš čep in se napihne. Zložena je velika kot armafleks.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: na čem spite
15.7.2008 16:05:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

samonapihljiva blazina


kaj je pa zdaj to eno čudo?


To je blazina kateri odpreš čep in se napihne. Zložena je velika kot armafleks.


Tudi to sem sprobala, samo sem imela po 10 minutah občutek, da spim na tleh ... no ja no, saj mogoče sem pa samo jaz preveč zahtevna in nisem iz pravega testa za kampiranje, ker še vedno mi je od vseh kampiranj v šotoru najljubši dopust v apartmaju s pravo posteljo ali pa vsaj prikolica user posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: na čem spite
15.7.2008 16:12:18   
gojska
ne me zdaj jezdit, ker sem mojga že poslala v merkur.

sem rekla tle pravjo, da je najboljša samonapihljiva, a ti veš kaj je to ?
pravi ne ne vem, najbrž jo sam napihnešuser posted image user posted image user posted image user posted image

v glavnem, dober da je neodločna škrtica, ker zadaj bo mene do 6h počakal, vi se pa zjasnite kiro blazino bova kupila.user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: na čem spite
15.7.2008 17:08:17   
Anonimen
Jah  no ... jaz sem svoje mnenje povedala ... saj poznam folk, ki jim je pa ta samonapihljiva zadeva super ...jaz sem pač v bokih precej široka v pasu pa ozka, pa še kolki me bolijo, če na trdem spim in mi nekako ne ustreza blazina debela le 5 cm, ker se pač ne ugrezne dovolj, da bi mi bilo udobno. Tako da če mene vprašaš, mi je res tista navadna pena najbolj udobna, je pa res, da se je ne tako malo, kot naprimer armafleks al pa turbomaksimus, ne da zložiti.
Tak da če bi mogla jaz izbirat med samonapihljivo blazino in turbomaksimusom, bi definitivno izbrala turbomaksimus, samo je skoraj obvezno vzeti s seboj pumpo za napihovat, komplet za krpanje morebitnih lukenj in pa močno podlogo za pod turbomaksimus, da preprečiš luknje ... aja, pa sigurno ni fino, da ga do konca napolniš, ker potem res lažje spusti ...
No pa veliko uspeha pri izbiri in potem užitkov pri spanju! ;)

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: na čem spite
15.7.2008 17:12:45   
Anonimen
Aja, pa še to ... če bosta jemala turbomaksimus, ne jemat dvojnega, ampak imejta vsak svojega ... če sta istih kil pol bi še bilo (sam ko bi se en obračal, bi drugega premetavalo), če je pa en težji, pol bo pa težji spal na tleh, lažji pa na oblaku ;) ... to se je meni enkrat zgodilo, ko sva s sošolko spali na dvojem ... s tem, da sem bila jaz na tleh ... čisto nič udobno ... res ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: na čem spite
15.7.2008 17:44:56   
gojska
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala ti otika,
moj noče ločeno spatuser posted image user posted image , ker če bi bilo po moje bi kr na ležalniku si postlala, sam saj vešuser posted image

neki bova kupila, pa kar bo pa bo, bova pa imela v rezevi še dve navadni blazini. Tist je šele muka, ko jo moraš sred noči leže napihvat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: na čem spite
15.7.2008 18:32:49   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

ne me zdaj jezdit, ker sem mojga že poslala v merkur.

sem rekla tle pravjo, da je najboljša samonapihljiva, a ti veš kaj je to ?
pravi ne ne vem, najbrž jo sam napihnešuser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: na čem spite
15.7.2008 21:10:27   
tinica
Mi imamo turbomaksimus velikost 2x2m. Imamo ga že dve leti, vsak drugi dan ga malo zraven napihnem in je to to. Spimo pa gor super.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: na čem spite
16.7.2008 0:01:02   
trixi
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

moj noče ločeno spatuser posted image user posted image


obstaja blazina ala turbomaksimus z dvojnim jedrom, mi smo jo kupili lani v Merkurju. Sem pa jaz iz tabora tistih, ki bolje spijo na turbomaksimusu kot na samonapihljivi blazini.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: na čem spite
16.7.2008 7:56:38   
laruska
Tut mi mamo campngaz z dvojnim jedrom, čeprav tut na starem ala turbo maximusu je blo čist u redu spat, pa mamo kr razlike v teži - mene ni to nikol motlo.
V merkurku je zdej še akcija na te blazine, 35€.


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: na čem spite
16.7.2008 13:56:55   
gojska
kupljeno


a je vaša tud zelena ?

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?