|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na dopust v svetilnik
7.5.2007 13:20:55   
iva01
a že ma kera izkušnje z tem, zadnjič sem zasledila da na hrvaški obali oddajajo nekaj svetilnikov turistom v najem.
Mal me mika, zelo vabljivo se mi zdi, da greš recimo za 2 tedna živet v svetilnik, kjer te z ostalim svetom povezuje samo radijska zveza....
Če je že kera bla a da lahk kakšne slikce gor, pa na kerem je bila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na dopust v svetilnik
7.5.2007 13:29:34   
viv_
Srečno user posted image  Pa edina senca je tista od svetilnika user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na dopust v svetilnik
7.5.2007 13:56:37   
BLAŽIKA
Srečno Pa edina senca je tista od svetilnika


Ja točno tako, če pa imaste otroka pa bo prava veselicauser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na dopust v svetilnik
7.5.2007 21:00:54   
TONČI.
Ma jest bi šla raje nekam tko, kjer je tudi sencauser posted image . Ne me mika it za foro pogledat kako je to. Sam bi me bilo po moje zlo strah. Česa? Ne vem. Raje pojdi kakšno tako verianto, kot gre Saša Lendero. Gre na osamljen kraj, do kjer prideš samo s čolnom. Tko imaš vsaj senco.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na dopust v svetilnik
7.5.2007 21:01:15   
facka
ja, sem razmišljala kaki dve leti nazaj, da bi šli, samo to ni varianta, če imaš otroke, ker je preveč mirno, mislim, da bi se pobiliuser posted image , so pa te zadeve tudi full zasedene, tako, da tisto leto, ko sem sama gledala, je blo že tak čas kar pretežno vse zasedeno.

Tukaj si pa lahko pogledaš, kje vse svetilniki so
http://www.adriatica.net/lighthouses/lighthouses_slo.htm

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na dopust v svetilnik
8.5.2007 14:35:56   
Sibil_
Moj svak je delal par let na Palagruži kot svetilničar.

Palagružo bi sama po njegovih pripovedih odsvetovala, ker:
-pot do svetilnika je strma, polna grmovja in dolga (svetilničarja imata osla, da jima tovori potrebščine)
-Otok je majhen in ni dosti za videt
-Je kar odročen, v primeru nujne medicinske pomoči je kriza
-Baje so obdobja v letu ko je ogromno kobilic-lezejo vsepovsod, še hodit baje ne moreš normalno

No-šla pa bi, ker je baje v okoliških vodah moč ujeti ogromne jastoge, ki so fenomenalni za jest.Pa mira se tudi naužiješ...no, vsak po svoje.

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na dopust v svetilnik
8.5.2007 21:42:48   
iva01
da se oddaja ene 6 različnih svetilnikov, velikosti otokov so pa različne in tud senca se kje najde, je pa res da en svetilnik stoji na otočku ki ga prehodiš podolgem in počes v eni minuti, tu pa verjetno še sence od svetilnika niuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na dopust v svetilnik
11.5.2007 7:18:36   
skuštrana
Tile svetilniki so ful in pri tujcih. Mislim pa, da je kar drago. Sem enkrat gledal oddajo o tem na HTV
8ne vem kateri svetilnik) in so bili veinoma full bogati turisti, bil je pa problem z oskrbo z vodo pa še neke gluposto. Ne spomnim se točno, ampak se mi zdi, da so lahko vodo uporabljali samo par ur na dan, potem je pa ni bilo več. No, pozanimaj se prej, če boste res šli.
Kaj pa kakšna varianta Robinzonskega turizma- recimo kje na Kornatih, ali pa na Pašmanu. Ali pa na Biševu. Jaz sem se letos full zagrela za to, ampak sedaj, ko sem noseča sem si nekako premislila. Bomo šli septembra verjetno na Vis, kjer je vsaj zdravnik blizu. No, ene 10 km po makedamuuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na dopust v svetilnik
11.5.2007 7:34:20   
Anonimen
Svetilniki so ful dragi pa zasedeni, drugače bi jaz zagotovo šla. Ni ga čez robinzonski dopust, tudi z otroci se da, sploh ni problema.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na dopust v svetilnik
11.5.2007 12:20:30   
iva01
Pitno vodo si moreš prinest s seboj, pa tud drugač pri tuširanju moreš bit varčen sam ni panike, pa hrano tud moreš zet s seboj, aja cene so pa tko recimo 14 dni nasvetilniku  stane približno enako kot da če greš v nek hotel srednjega razreda sam da si moreš v sveilnik še hrano prinecst, pa še prevoz iz celine do svetilnika se zaračuna  tam nekje od 100 pa do 150 kun na osebo, se m se nekaj pozanimala, dobim pa še celotne informacije o vseh svetilnikih, sam za letos je menda že skor vse zaseden, mogoč pa drugo leto, sam mojga bi morala še prepričat, ker on je bol za take bolj preizkušene variante,se mu neda odkrivat novih stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?