|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na katerem boku
3.12.2008 17:45:04   
Anonimen
nekje berem naj se leži na desnem, nekje na levem boku, mene na desnem špika. Kateri je pravilen, in od katerega tedna dalje je priporočljivo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:49:45   
Anonimen
Priporočajo na levem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:51:10   
Anonimen
A mi vidve lahko samo to povesta, lepo prosim, zakaj sta anonimni?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:52:05   
Anonimen
Joj,pa s čim se obremenjujete??
Spiš kot ti paše!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:52:39   
Anonimen
Zakaj si pa ti?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:52:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A mi vidve lahko samo to povesta, lepo prosim, zakaj sta anonimni?
Zakaj si pa ti anonimna? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:54:03   
copka
user posted image - spis kot ti pase, a ne? Ce te spika na desnem, spis na leve. Ali raje trpis?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:54:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A mi vidve lahko samo to povesta, lepo prosim, zakaj sta anonimni?
Zakaj si pa ti anonimna? user posted image user posted image


Zato, ker smo s prvima dvema taka fajn druščina. Sem se klopila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:55:08   
Anonimen
Ma itak da ne, samo ne vem zakaj pravijo da je na eni bolje kot na drugi...

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:55:18   
tanikaa
Jesus, zdaj se že okrog tega komplicira? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:56:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: copka

user posted image - spis kot ti pase, a ne? Ce te spika na desnem, spis na leve. Ali raje trpis?


Ja ne, to pa ne. Je ena fora, da se sprosti ena žila, samo ne več katera.

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:56:40   
Anonimen
kind lady,copka in  tanikaa zakaj kvarite temouser posted image
Morate biti anonimne noooo

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:57:10   
Miška2006
Ma tudi jst sem na forumu od Pušenjaka zasledila točno razlago, zakaj je bolje ležati na levem boku. A zdaj je ne najdem.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na katerem boku
3.12.2008 17:57:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: copka

user posted image - spis kot ti pase, a ne? Ce te spika na desnem, spis na leve. Ali raje trpis?


Ja ne, to pa ne. Je ena fora, da se sprosti ena žila, samo ne več katera.


Ja nekaj da plod dobi več zraka,samo ne vem od katerega tedna dalje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:00:12   
Anonimen
če otrok ne dobiva kisika in bla bala bla bla tako naprej,tebi potem NE paše več ležanje in se nagonsko obrneš
Zato ležanje ni potrebno,če ti je ok,ležanje tudi na hrbtu ali na glavi ....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:00:24   
Anonimen
Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:02:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: copka

user posted image - spis kot ti pase, a ne? Ce te spika na desnem, spis na leve. Ali raje trpis?


Ja ne, to pa ne. Je ena fora, da se sprosti ena žila, samo ne več katera.


O, jezus, a se na to moram mislituser posted image . Saj sem rekla, najbolje da se dam v karanteno v brezzracni prostor in cakam na porod. In kako se med spanjem kontroliras, ce si na desnem ali levem?

copka (da ne bom kvarila anonimne teme)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:02:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jst si pa tega ne morem privoščiti, ker imam težave že od začetka in imam rizično nosečnost. Zato, prosim raje pomisli tudi na tiste, ki imajo težave in se ne morejo bahat z vsem tem, s čimer si se ti. Hvala za razumevanje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:04:11   
Anonimen
Nekaj navedb z interneta o spanju na levem boku:


1. Najboljši položaj spanja za nosečnico je ležanje na njenem levem boku, da v največji meri poskrbite za neoviran pretok krvi do vaših organov in okončin.

2. Zato že v prvem trimesečju poskusite spati na levem boku in se tako izognite zatekanju gležnjev, nog in rok. Ta položaj pa ni ugoden le za vas, ampak tudi otroku omogoča maksimalen dotok krvi in hranilnih snovi v posteljico. Ko vam spanje na levem boku ne ugaja več, se obrnite na desnega.

 
3. Spite na levem boku
Med nosečnostjo je za vas in za vašega otročička spanje na levem boku najboljši položaj. Poleg tega, da omogoča maksimalen pretok krvido vašega otročička, vaša teža ne pritiska nanj, kot se to zgodi, če spite na trebuhu.

 
4. Najboljši položaj med nosečnostjo je zagotovo spanje na boku. Najbolje je, da spite na levem boku, saj se tako izboljša prekrvavitev, vaš otrok dobi več kisika in hranilnih snovi. Za boljše udobje pokrčite noge in si vmes položite vzglavnik.
 
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:05:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jaz se kar podpišem. Pa ne bom anonimna. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nekaj navedb z interneta o spanju na levem boku:


1. Najboljši položaj spanja za nosečnico je ležanje na njenem levem boku, da v največji meri poskrbite za neoviran pretok krvi do vaših organov in okončin.

2. Zato že v prvem trimesečju poskusite spati na levem boku in se tako izognite zatekanju gležnjev, nog in rok. Ta položaj pa ni ugoden le za vas, ampak tudi otroku omogoča maksimalen dotok krvi in hranilnih snovi v posteljico. Ko vam spanje na levem boku ne ugaja več, se obrnite na desnega. (torej je skoraj vseeno)

 
3. Spite na levem boku
Med nosečnostjo je za vas in za vašega otročička spanje na levem boku najboljši položaj. Poleg tega, da omogoča maksimalen pretok krvido vašega otročička, vaša teža ne pritiska nanj, kot se to zgodi, če spite na trebuhu. (primerja s spanjem na trebuhu, ki je z vecjim trebuhom skoraj onemogoceno)

 
4. Najboljši položaj med nosečnostjo je zagotovo spanje na boku. Najbolje je, da spite na levem boku, saj se tako izboljša prekrvavitev, vaš otrok dobi več kisika in hranilnih snovi. Za boljše udobje pokrčite noge in si vmes položite vzglavnik.
 
 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:07:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jst si pa tega ne morem privoščiti, ker imam težave že od začetka in imam rizično nosečnost. Zato, prosim raje pomisli tudi na tiste, ki imajo težave in se ne morejo bahat z vsem tem, s čimer si se ti. Hvala za razumevanje.user posted image



Ja, tudi jaz sem mela kar rizično nosečnost.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:08:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jaz se kar podpišem. Pa ne bom anonimna. user posted image


Kr podpiši se ja,  saj v tvoje motu enostavno si sama zapisala: Je** se mi za vse in vsakogar. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:09:18   
Anonimen
Kateri je pravilen, in od katerega tedna dalje je priporočljivo?


Ma pojma nimam.
Ponoci sem spala in ne preverjala pravilnost boka.
Mislim, spis na tistem, na katerega te potegne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: na katerem boku
3.12.2008 18:10:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mi smo spali na levem in na desnem boku.Tudi na hrbtu.Jedli smo vse po vrsti, sexali do konca, delali normalno,pa nismo imeli nobenih težav.Zdaj se pa samo komplicira.


Jst si pa tega ne morem privoščiti, ker imam težave že od začetka in imam rizično nosečnost. Zato, prosim raje pomisli tudi na tiste, ki imajo težave in se ne morejo bahat z vsem tem, s čimer si se ti. Hvala za razumevanje.user posted image



Ja, tudi jaz sem mela kar rizično nosečnost.



Če si imela rizično nosečnost, si pa enostavno ravnala brezglavno in nisi najmanj pomislila na tvojega user posted image .

Zelo zelo žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kakšna mati si ali pa šele bošuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?